Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az érvetek a fidesz mellett?

Mi az érvetek a fidesz mellett?

Figyelt kérdés
Kire fogtok szavazni holnap és miért?

2022. ápr. 2. 14:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
20%

Aha, a nyugathoz tartoznánk, mert Dobrev asszony, meg a slepp azt mondta.

😂

Mikor jön már meg az eszetek, hogy rájöjjetek, ezeknek nem az az érdeke, hogy az átlag magyarnak jó legyen?!

Voltunk már bal oldali kézen, akkor meg a Fidesz kellett.

Egyik sem jó alternatíva, de a Fidesz a kisebbik rossz, és pont.

Reménykedem a győzelmükben.

2022. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A ripost az köztudott, hogy a fidesz által finanszírozott média!
2022. ápr. 2. 14:55
 13/22 anonim ***** válasza:
19%
4)Ez csak a ballibsik kepzelete
2022. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Átlagosan 25%-kal csökkentették a háztartások rezsijét, a víz-, csatorna-, áram- és gázdíjat.


Hát valahogy a számláimban nem ezt vettem észre, mármint hogy a Fidesz ezt csinálta volna. :D

2022. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14%

Én háborúba akarok menni a falubeliekkel. Mi harcosok vagyunk, nem pedig családapák. Nem dolgozunk, így adót sem fizetünk. segélyből élünk. Mi nem akarunk egységes vezető pártot, hanem 6párti koalíciót, hogy még nyögve nyelősebben tudjanak kormányozni. Szeretjük a káoszt és azt, ha minket sértegetnek.

Nekünk nem kell a falusi csok, mert mink elfoglaljuk az üresen maradt kecókat a fiukkal. Nem járunk orvoshoz, nálunk az öcsi az orvos. Mindig van nála orvosság és fájdalomcsillapító. Öcsi pedig jó helyről szerzi be a herbált is. Na ebből csinálunk pénzt, adómenteset, sőt a rendört is ellátjuk újtipusu orvossággal, így békén hagy és szemet húny. Na már most én azért szavazok a fidesz ellen, hogy még tovább fejleszthessük ezt adolgot. MZP pedig úgy tudom porszívó ügynök volt és ő is tudja, hogy hol van a jó hely. Az ő rendszerében öcsi is jobb orvosságokkal tudja majd rendbe tenni a fiukat.

Mink ezért szavazunk MZP-re

2022. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező.

" Azt ugye tudod, hogy a Mi Hazánk az a fidesz kamu pártja?"

Belőled se lesz politikus soha ha ennyi közöd vana politikához.

CSak is egyedül a Mi Hazánk aki támadja erősen a fideszt, és a fejére olvassa a dolgait.

Igaz kulturáltan, nem szar dobálással mint az ellenzék és ezért hiszed azt amit.

De hallgasd ezt végig és egy kicsit hátha megváltozik a véleményed.

https://www.youtube.com/watch?v=zF0wru3Oz70

2022. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Shai-Hulud ***** válasza:
0%

@9

Itt pedig 200 tény, ami ellene:

[link]

[link]

Mazsolázgass nyugodtan.

2022. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

14. Hát miért nem veszed ezt észre?

A kenyér 100 %-ot emelkedett, a palackos gáz 5000-ről 7300-ra.

AZ euró 400 ft, az üzemanyag nemsoká 7-800 ft lesz.

De lehetne sorolni a végtelenségig ezt a nagy rezsi csökkentést.

Hacsak nem arra gondolt Orbán báró hogy most emelkedett a képviselők tisztelet díja több mint 200 ezer ft-tal.

EZ végül is rezsi csökkentés nekik.

Hát ha a kis ember és a nyugdíjas nem tud kijönni a kis alamizsnából az legyen az ő baja, miért olyan élhetetlen.

2022. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

16

Te mindenhol ott vagy a fidesz oldalán! Változtass az írás módszereden, mert így könnyen ki lehet téged szűrni, hogy a 🐑 csapatát erősíted!

Lehet nem lesz belőlem politikus, de te valószínűleg te az lehetsz🤥!

Vagy egy Orbán 🦶👅 igazi hős hazafi! De ahogy látom te még tájékozatlanabb vagy! Mivel te mint OV 🦶👅 tudhatnád, hogy DE A MI HAZÁNK AZ EGY FIDESZES KAMU PÁRT NA SZEVA!!

2022. ápr. 2. 15:09
 20/22 anonim ***** válasza:
13%

Hiába nyomod a hülyeséget, egyedül a Mi Hazánk az aki elakarja számoltatni a fidesz nagy urakat és a mentelmi jogot is felfüggesztenék, ha hatalomra kerülnének.

A végre hajtó maffiát miért buktatták le , holott csak is kizárólag fidesz emberek vannak ott.

Te csak erősen provokálni akarsz , de még abban is gyenge vagy.

Ha nagyon tudni akarod , se a fidesz se az össze fogáshoz nem tartozok, sőt ha valaki ellenük van és utálja őket mint a szart , akkor az én vagyok.

De engem nem érdekel hogy te a libsiknek nyalod a seggüket, ha neked jól esik hát csináld.

Ajánlom nézz utána a Mi Hazánk programjának, hidd el tanulhatsz belőle.

2022. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!