Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányan vagyunk, Mi Hazánkosok? 🟢🟢

Hányan vagyunk, Mi Hazánkosok? 🟢🟢

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 19:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
46%

30.

Én is nagyot csalódtam '18-ban, Vonáról durván sok hülyeséget állítottak. A lényeg, amit neked is látnod kell, hogy minden vicc nélkül most van a legnagyobb esély, mert minden ellenzéki párt egyben indul, és, ha objektíven nézed, összeadva '18-tól a mostani ellenzékben lévő pártokat, mindig nyertek a Fidesz ellen, csak külön indulva nem volt esély. Te is biztos látod, mindig egyre alpáribb a propaganda, hadd ne mondjam, Tóth Laciékat mennyire meg tudná szégyeníteni az egyrészről hazugságaival, másrészről meg... Na mindegy, értesz biztosan. Nagyon max 8 évet adok a Fidesznek, mire kiépítik azt a kommonizmust, és/vagy fasizmust, ami Oroszországban van...

Tényleg nem értem, miért van olyan, aki ezt nem látja.

2022. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
68%
23. válaszoló vagyok. A mai napon a Mi Hazánkra adtam le a voksomat! :) Remélem hogy elérjük a 10%-ot! Toroczkai úr és Dúró kisasszony megérdemli a szavaztunkat a sok küzdelemért amit megtesznek a magyarság érdekében a túlerőben lévő elmebeteg csótányok ellen!
2022. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

30

"Nagyon max 8 évet adok a Fidesznek, mire kiépítik azt a kommonizmust, és/vagy fasizmust, ami Oroszországban van"

Na most melyik?

Nem mindegy!

Tekintve ,hogy minket non stop fasiztáznak azok, akikre szeretnéd hogy szavazzunk!:D

2022. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

33. nehéz eldönteni, változatosan használják az eszközöket. Nincsenek elveik. :)


Remélem, minden hazafi Mihazánkos elégedett a Fidesz újabb várható 2/3-ával. Köszönjük nektek!

2022. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
#34 nem rajtunk múlott az összefosás lebőgése
2022. ápr. 3. 22:18
 36/37 anonim ***** válasza:
56%
34 Köszönd meg a balfék összefogásnak.Ennyit tudnak.
2022. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
62%

34

Köszönd magatoknak, hogy a covid, az infláció, az hogy végre 12 év után valahogy ,tessék lássék összeáltatok, és egy szomszédban kirobbant háború sem elég, hogy kompenzálja a töketlenkedést,amit csináltok!

2022. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!