Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányan vagyunk, Mi Hazánkosok? 🟢🟢

Hányan vagyunk, Mi Hazánkosok? 🟢🟢

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 19:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

19#r

És a diktatúrában, vagy látszat demokráciában, majd demokratikus úton tervezi az ellenzék leváltani a diktátort...😁

2022. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Mi Hazánkosok!

Már ha tényleg azok vagytok.

Márki Zay Péter annyiba sem nézte azt a pártvezetőt akivel szimpatizálok,hogy elbeszélgessen vele vagy vitázzon vele.

Tényleg rá szavaznátok?

2022. márc. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
86%
Szívből kívánom Toroczkai Lászlónak és Dúró Dórának hogy nyerjenek egyszer. Szoktam nézni Toroczkai youtube videóit, roppant összeszedett és az igazságot, épeszűséget sugározza. A Mi Hazánk pártot tartom az egyetlen becsületes pártnak, csak sajnos félek hogy hasonlóan fog járni mint a régi Jobbik, csak itt nem "megveszik" mert nem fogja engedni, hanem elveszik az életet..:/ Toroczkai úrat "megvenni" nem lehet mint Vonát, de ha egyszer nagy konkurencia lesz a FIDESZnek és a fidesz maffia megfenyegeti keményen szerintem Ő meghalna az igazságért, küzdene Ő és Dúró Dóra az utolsó véréig csak legyen szép világ ebben az országban. Hajrá Mi Hazánk, győzzön egyszer az igazság, becsület!
2022. márc. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 D-Mano ***** válasza:
100%

Épp elegen ahhoz, hogy nagy meglepetést okozzunk április 3-án.

Azok, akik nem csak lejáratási szándékkal írtak olyasmiket, hogy 1-2%-os párt meg a Parlamentbe sem fog a párt bekerülni, hanem komolyan is gondolták, azok agyvérzést fognak kapni az eredménytől. 😃

2022. márc. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

#24

az fix! de alig várom a liberálisok sírását :D

2022. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
84%
Aki Mi Hazánkos, az nem szavaz MZPre...
2022. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

Annyira szörnyű nézni ezt a "fuj ba, fuj libsi," "fuj náci, fuj diktatúra" áradatot...


Skacok, egy ellenség van most, az a Fidesz. Mikor tanul meg a magyar nép újra összefogni, mint '48-ban, '56-ban??

2022. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

#27

csakhogy nem mindegy hogy kire lesz leváltva a fidesz! mert az összerogyás sokkal rosszabb! a "fuj ba, fuj libsi," "fuj náci, fuj diktatúra" dolgot meg általában a liberálisok csinálják! nekik fröcsög a szájuk hogy náci így, náci úgy de érvelni már nem tud! aztán csodálkoznak ha libernyák meg libsizik őket! hát nem ok nélkül! ameddig a baloldal hazudik és a propagandának sokan hisznek addig nem lesz semmiféle összetartás!

2022. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
35%

28.

Nem mindegy, kikre, de le kell váltani, és jelenleg az egyetlen erre esélyes párt az összefogás. Nyilván garancia egyik pártra sincs, se az összefogásra, se a Mihazánkra, se a Fideszre. Feltételezések vannak csak, viszont alternatívának. (nem tudom, mi a személyes problémája a mihazánkosoknak az ellenzéki programmal különben.)


Én nem fröcsögök, csak érvelek. Én is úgy látom, hogy amíg a Fidesz-propaganda ennyire hatékony, nem lesz összetartás sajnos. Kiderül, mire tart igényt a sok magyar. Félek, hogy a krumplin nyernek majd megint :(


Még 4 évet hagyunk a Fidesznek, és még több eszközük, pénzük lesz egy még nagyobb alja kampányra. '18-ban Vonánál azt hittem, ott mindent bevetettek a karaktergyilkolásért, bebizonyították, hogy fokozni is képesek. MZP-nek tényleg az egyetlen hibája, hogy napi 3 óra alvással, -már hónapja az, hogy félremond dolgokat, eddig 3 ilyen volt összesen, amit nem javított ki ott, helyben.


Nem tudom, mi őszintén a célja a Mihazánknak, mert nyilván a választást nem nyerhetik meg, parlamentben meg nem lenne szavuk, ha bejutnak, csak több pénzük, alapból kicsit gyanús, hogy parlamentben maradt Dúró Dóra, meg Tóth Laci úgy, hogy a pártból meg kiléptek... Na mindegy.. Biztos több lábon akarnak állni..


A lényeg, hogy az ellenzéki programban szerepel a jogállam visszaállítása, aminek segítségével könnyebben lehet '26-ban demokratikusan választani. Ha most hagyjuk a Fideszt, erre nem lesz esély.

2022. márc. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

#29

"A lényeg, hogy az ellenzéki programban szerepel a jogállam visszaállítása, aminek segítségével könnyebben lehet '26-ban demokratikusan választani. Ha most hagyjuk a Fideszt, erre nem lesz esély."


Tényleg nem bántásból, de annyira unalmas már ez. Mindig akkorát akartok mondani.Már 14 ben is sokan ezt mondták, aztán 18 ban már az utolsó utáni esélyünk volt.

Most megint el kell hinnünk hogy ez a harc a végső, és tuti biztos hogy ha most nem váltjuk le a fideszt, akkor mindennek vége. Becs szó.:)

Én arra készülök hogy talán nagyon szűken nyer a fidesz, de az sem biztos, és bejut a Mi Hazánk, lehetőleg jó eredménnyel. Hogy 4 év parlamenti munka után, 26 ban komoly esélye legyen leváltani a fideszt, vagy aki hatalmon lesz.

2022. márc. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!