Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bizonytalanok vagyunk kire...

Bizonytalanok vagyunk kire szavazzunk?

Figyelt kérdés

Én és a környezetem még sohasem szavazott és a politikával sem foglalkoztunk így a bizonytalanok táborát erősítjük.


Viszont most hallottuk hogy idén a bizonytalanok döntik el választás kimenetelét mivel a 2 nagy tábor szavazói azok már megvannak és eléggé közel vannak egymáshoz. Mármint olyan értelemben, hogy a bizonytalanok fogják eldönteni a sorsukat.


Én is 32 vagyok de még sohasem szavaztam (bátyám, húgom, anyukám, stb stb, sem) és kb nem is érdekel... Érdemes elmenni szavazni? Ha igen akkor kire? Tudnátok mondani valami konkrét érvet erre?



2022. márc. 22. 21:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20: Nem mondom, hogy érts egyet vele, a társadalom sem két nap alatt fog megváltozni, de el lehet gondolkodni ezen is. Sok más probléma is van a társadalomban, nem csak ez.

Egyébként az örökbefogadás akkor sem lesz engedélyezve, ha az ellenzék nyer, mert a Jobbik nem támogatja.

2022. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, Orbán csak kormánypárti médiumoknak, újságíróknak ad interjút évek óta, úgyhogy sajnos a ZSHOW-ban sem fogod megtalálni. Ez nagyon nincs rendben így.


Én egy olyan miniszterelnököt szeretnék, aki meg tudja válaszolni a nehéz kérdéseket is, aki nem veszi semmibe a "másik oldalt" és aki az ellene felhozott vádakra nem csak egy féloldalas mosollyal és sietős léptekkel reagál, hanem érveket hoz fel ellenük, hiszen, ha nem igazak, akkor csak igyekszik megvédeni magát anélkül, hogy mindent a "másik oldalra" fogna, így elvéve saját magától a felelősséget. Nincs hibátlan ember, viszont a felelősséget úgy gondolom, hogy mindenkinek vállalnia kell, főleg, aki miniszterelnök.

2022. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Éppen nézem a videót és most mondják :D

Na jó most már nyugodtabb vagyok..


Viszont valaki küldjön már a Fidesz-ről is egy videót. Még mindig nem kaptam.


Amúgy jah. Nincs annyira kedvem szavazni csak mondták hogy most lehet fontos lenne. Megnézem a 2 esélyest mit zagyvál aztán ha nem leszek lusta akkor nyomok egy x-et.

2022. márc. 23. 13:22
 24/26 A kérdező kommentje:

Páran kérdeztétek végül mit döntöttünk. Bátyám és párja a kutyapártot. Én és anyukám meg MZP-t.


Húgom és párja meg nem szavaz.

2022. márc. 31. 03:28
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
2022. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm listát a Fidesz-ről de szinte alsó hangon 90%-a értelmetlen/lényegtelen vagy egyszerűen csak nem igaz.


1:

Ha jól látom az Unió 2. legszegényebb országa lettünk és 2010-ben még ez nem így volt. Szóval a listában szereplő összes apró juttatások/fejlesztések semmit sem értek.


Erre vonatkozólag semmilyen cáfolatot nem láttam a Fidesz részéről.


2:

A család támogatás témája nem ilyen egyszerű. Közrejátszott hogy az ingatlanárak az egekbe menjenek. Ma egy városban olyan 30-70 millió között van egy ház és a népesség növekedést sem tudja megoldani max pár %-ot javít. A fejlett országokban nem a pénz miatt fognak többet szülni. Cserébe a szinglik életét piszok mód megnehezíti bár egyébként is nagyon drága lett minden.



Rászántam magam és kicsit jobban utána néztem meg próbáltam ellenőrizni az adatokat. Vannak kisebb nagyon ferdítések mind a 2 fél részéről de a Fidesz egy nagyon rossz tendenciát csinált.


Magyarország fejlődést tekintve visszább esett 2010-hez képest. A környező országok tényleg lehagytak. Minden egyéb csak magyarázkodás és ködösítés. Illetve EU-s forrásokat sem fogunk kapni és a legtöbb ország Orbán ellen van jelenleg. Nincs szövetségesünk.


Részemről ennyi bőven elég volt a politikából egy életre. Holnap MZP-re szavazunk. Csodát nem várunk de a mostani irány egyértelműen nem jó. Változtatni kell.

2022. ápr. 2. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!