Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bizonytalanok vagyunk kire...

Bizonytalanok vagyunk kire szavazzunk?

Figyelt kérdés

Én és a környezetem még sohasem szavazott és a politikával sem foglalkoztunk így a bizonytalanok táborát erősítjük.


Viszont most hallottuk hogy idén a bizonytalanok döntik el választás kimenetelét mivel a 2 nagy tábor szavazói azok már megvannak és eléggé közel vannak egymáshoz. Mármint olyan értelemben, hogy a bizonytalanok fogják eldönteni a sorsukat.


Én is 32 vagyok de még sohasem szavaztam (bátyám, húgom, anyukám, stb stb, sem) és kb nem is érdekel... Érdemes elmenni szavazni? Ha igen akkor kire? Tudnátok mondani valami konkrét érvet erre?



2022. márc. 22. 21:01
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#10-es

Na elküldte nekem valaki privátban hogy mit ért ez alatt Márki.


27:15 től mondja:

[link]


Viszont ennyi elég is volt mára a politikából részemről XD

2022. márc. 22. 23:49
 12/26 anonim ***** válasza:
A kérdező nyilván egy troll.
2022. márc. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

És melyik része neked a troll? Az hogy még sosem savaztunk???


Képzeld nem mindenki megy el szavazni és sosem 100% os a részvételi arány, mert lesz*rjuk...

2022. márc. 23. 00:52
 14/26 anonim ***** válasza:
Azért vagy troll, mert ha mindez igaz lenne, nem járnál ide gyakorira, feltenni a kérdést. Ráadásul néha már megvillantottad, hogy nem érdeklődsz, hanem győzködsz. Báránybőrbe bújt farkas effektus. :)
2022. márc. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Senki sem győzködik senkit sem :D

Mind a 2 párttól kérnék valami videót vagy érveket. Küldtek nekem 1-et privátban amiért hálás is vagyok. Most küldjetek egy másikat is a Fidesztől. Csak ennyit kérek...

2022. márc. 23. 01:42
 16/26 anonim ***** válasza:
67%

Szerinted jó irányba mennek a dolgok az országban?


Szerinted normális, hogy mészáros lőrinc az ország leggazdagabb embere? Szerinted honnan van a mesés vagyona? (Segítek, azok mind a mi adóforintjaink. Az, amit levonnak a fizudból, illetve amit ráraknak mindenre, amit veszel.)


Szerinted a tanárok miért tüntetnek? Szerinted az egészségügy jól működik?


Eléggé kellemetlen továbbá, hogy a fidesz szándékai eléggé homályosak az ország jövőjével kapcsolatban:

[link]


Mi van, ha kilépnek az EUból? Mi van, ha kitetetnek minket? (A hosszú ideje szorgossn rázott pofonfa gyümölcsei elkezdenek potyogni?)

2022. márc. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Valaki tudna egy olyan videót küldeni a Fidesz-ről mint amit a #11-es hozzászólásban van?


Igaz még nem bírtam teljesen azt se végig nézni , de eléggé jól megválaszolták a kérdéseimet. Valszeg hősiesen végig fogom most nézni.


==================================


A Fidesz-ben egyenlőre annyi a szimpatikus hogy az LMBTQ-t azt némileg tiltja. Jó persze egy kicsit túlzóan de ez a gender őrület már az agyamra megy.


Annyi hogy engem nem zavarna ha pl házasodhatnának a melegek de a gyerek örökbefogadás viszont igen.


Saját bőrömön tudom hogy én amikor gyerek voltam és melegek lettek volna a szüleim akkor hátrányban részesültem volna. Szénné csesztettek volna pusztán a szüleim miatt mert nem heterok. A másik hogy van olyan ország ahol a gyerekek 24%-a már azt se tudja milyen nemű amit nem tartok normálisnak. A 3. nemnek is építettek külön WC-t. Nem beszélve a transznemű sportolókról akik férfiként nyerik a női sportokat pusztán egy hormonkezelésre hivatkozva, hogy attól ők már nők.


Na mind1. Viszont ha szépen megkérlek titeket akkor egy hasonló összefoglaló videót kérnék a Fidesz-től. Nem találom hogy Orbán is szerepelt volna ebben a ZSHOW-ban. Vagy őt nem hívták meg?

2022. márc. 23. 12:39
 18/26 anonim ***** válasza:

"Szénné csesztettek volna pusztán a szüleim miatt mert nem heterok.

És szerinted ebben az esetben a szüleiddel lenne a baj, vagy a társadalom hozzáállásával? Ha valami rossz, akkor nem az a megoldás, hogy elfogadjuk, hanem hogy megpróbálunk tenni érte, hogy jobb legyen.


"Nem beszélve a transznemű sportolókról akik férfiként nyerik a női sportokat pusztán egy hormonkezelésre hivatkozva, hogy attól ők már nők."

Ezzel mondjuk egyet tudok érteni.

2022. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy mik a gondolataid az LMBT+ emberekről, de most komolyan ezek az ország problémái?


Amikor ott az EU kilépés réme? (Lásd 16?)


Amúgy az is egy nagy baj a kormánnyal, hogy akkor is képtelen valamit jól véghezvinni, ha akar.

(Olvass utána a benzinárstopnak. Sikerült kiskert, nagykert, autóst és fuvarozót egyaránt megszivatni.) Ilyen szintű hozzáértés és megfontoltság mentén legyen az ország irányítva?

2022. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#18-as nak írom


Sajnos az nem segít hogy rákenem arra hogy a társadalom az rossz. Attól még a gyerek gyerekkorát tönkreteszi a dolog és nem lehet visszacsinálni.


A társadalommal összhangban kell hozni a döntéseket. Ha elér a társadalom egy olyan szintet ahol nem lennék csesztetve a homoszexuális szüleim miatt akkor talán elfogadnám hogy engedélyezzék.


Az olyan mint amikor az Amerikaiak megpróbálták ráerőltetni a demokráciájukat más emberekre. Nem értik hogy pl egy iszlám elmaradott világ az másképp működik mint egy nyugati világ. Egyszerűen nem eléggé fejlettek egy normális demokráciához így nem is tudnak vele mit kezdeni. Majd talán később ha beérnek...


=====

A másik dolog hogy nem tetszik hogy ilyen gender fluidra nevelik a gyereket. Először heteronak kell nevelni mindenképpen mert a születési ráta az nagyon gyatra illetve a biológiában ez az életben maradást jelenti. Ha ez nem sikerül akkor viszont elfogadjuk a másik emberről hogy ő nem hetero és nem csesztetjük.


Egyszerűen nem látom a biztosítékokat is arra hogy a homoszexuális párok nem növelné még jobban a homoszexuálsok arányát egy hetero párhoz képest. Kicsit úgy érzem hogy gerjesztenék a dolgot mint ahol a gyerekek 24%-a már az se tudja milyen nemű. Társadalmilag nem tartom helyesnek.


Egy biológus ha ránézne egy organizmusa ami képtelen önmagát fenntartani azt a biológiában a túlélésre alkalmatlannak tartaná. Az embereknél 2,1-es születési ráta lenne az önfenntartó. Normális esetben a születést korlátozni kellene de most annyira nem normális az eset hogy nincs is rá szükség mert eleve nem is születik annyi gyerek (kivéve az ilyen Afrikai elmaradott országok). Ergo valamit nagyon sz*rul csinálunk. Jó nyilván a fő ok a kevés gyerekre az nem a homoszexualitás de kezd hozzájárulni.


Ha ezekre lenne megoldás vagy ötlet vagy megnyugtató szó hogy ez nem következik be akkor tudnám engedélyezni.

2022. márc. 23. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!