Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha népszavazás lenne az...

Ha népszavazás lenne az EU-ból és a Natoból kilépésről, mik lennének az eredmények?

Figyelt kérdés
Úgy túnik, egyre jobban megoszlanak a vélemények a dologról. Ha tegyük fel, Orbán a választások után megszavaztatná a népet, hogy hogyan is folytassuk ezzel a két szövetségge, vajon hogy döntenénk?

2022. márc. 19. 22:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
71%

"Persze értem, hogy a baloldalon ez úgy működik, hogy ha a kormány BÁRMIBEN nem ért egyet az Unió vezetésével, akkor ki akar lépni a Zorbán, de ez a ti problémátok."

Elmagyaráznád akkor, hogy ezzel mi a célja? Mert nem bármiben, hanem gyakorlatilag semmiben nem ért egyet az EU vezetésével, kivéve, ha pénzt utalnak.

Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy : 1. együttműködni nem akar

2. dirigálni, feltételeket szabni nem tud ( ezek ugyanis nem a magyar nyáj, így max. szabotál 1-2 dolgot)

3. állandóan csatát hirdet az EU-val szemben...szerinted ez azt jelentené, hogy hozzájuk akar tartozni, csak éppen az ő feltételeivel ( ami persze nonszensz)? Maholnap senki nem áll mellette az EU-n belül, akkor ez mégis hová vezet?

Egyébként sem balos sem jobbos nem vagyok, el sem megyek szavazni, mivel a lehetséges két opció a f@s és a még hígabb f@s.

2022. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
93%

21 - Minden egyes szavaddal egyetértek!

Orbán mindenkivel összeveszett, aki segítette, taníttatta, barátja volt stb, mára sikerült az évszázados magyar-lengyel barátságot is szétvernie!!!

Orbán ritka egy kártékony fajta!

Az utolsó mondatodat elolvasva: értelmesebb a szöveged mint a tetted...

2022. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!