Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz-szavazók! Ha annyira...

Fidesz-szavazók! Ha annyira zavar titeket az EU és viselt dolgai, akkor szerintetek miért nem ír ki Orbán népszavazást vagy nemzeti konzultációt az EU-ból való kilépésről?

Figyelt kérdés
2021. okt. 26. 01:56
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
szerinted az a két lehetőség van, hogy térdre rogyunk az EU kijelölt dobrev helytartója előtt, és csókolgatjuk a lábát vagy kilépünk az EUból?
2021. okt. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Orbán azt akarja, hogy tényező legyen a világpolitikában. Így, hogy EU tagként a kínaiak trójai falova lehet, tényező. Ha kilépne, akkor a kínaiak le sem köpnék, mert nem tudnák erre használni.
2021. okt. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
És emellé jön még a tetemes lenyúlható EU-s pénz, ami megy a haveroknak, NER-nek. Erről sem mondana le.
2021. okt. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

4


És akkor közben miért szidja az EU-t ez a tróger?

2021. okt. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
#4 Azért, mert egy ellenségkép generálásával és annak fenntartásával például hatékonyan tudja magához láncolni a szerényebb értelmi képességekkel rendelkező embereket.
2021. okt. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%

És látod ötös, ezek a szerényebb értelmi képességekkel rendelkező emberek bizonyos része kőgazdag és hatalmas házakban lakik.


Ezek szerint én is lehettem volna akár pilóta is, vagy mittudomén, mi... (már csak azért írtam, hogy a manapság tapasztalható "kinekakijevagy" -módszerre reagáljak, ami a munkahelyekre jelentkezésekben, felvételekben zajlik)

2021. okt. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt csak azért írtam, mert nem vagyok kőgazdag és nem lakom hatalmas házban, mégis rájöttem, hogy anno sok minden közül választhattam volna a pályaválasztást illetően... de hát ellentétben velük, én gondoltam magamat hülyének, ostobának, alkalmatlannak.


És látod... nekik áll a világ.

2021. okt. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
#6 Nem azt mondtam, hogy csak szerény értelmi képességű emberekből áll a szavazóbázis. Azt akartam kifejezni, hogy aki anyagilag nem járt jól, viszont buta, mint a tök, azt "félelemkeltéssel" remek hatásfokkal lehet befolyásolni.
2021. okt. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na igen...
2021. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!