Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormányváltó hangulat van az...

Kormányváltó hangulat van az országban?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 15:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%

Eddig mindenki azt mondta hogy elmenne szavazni, na de kire? Most van egy normális alternatíva.

Most szerintem hatalmas részvételi aránnyal az ellenzék fog nyerni

2022. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

#10 Persze, csakhogy 2010-ben egyértelmű volt, hogy nem fog nyerni Gyurcsány, mivel akkor ő maga mondta, hogy megbuktak.


A Fidesz ha valóban megbukna sem ismerné be. Egyrészt azért mert sosem derülne ki, így csak a nép tehet arról, hogy más legyen.

2022. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
30%
Nálam olyan fásult hangulat van, és ezzel nem vagyok egyedül. 4 évvel ezelőtt lelkesedtem a szavazásért, vártam nagyon a változást, izgultam az ellenzékért. Most pedig nincs kormányváltó hangulat, mindenki unja a kampányt, az ellenzékiek és a fideszesek is. Az árak az egekben, mellettünk háború van, és az emberek egyszerűen fásultak lettek, és csupán pár fanatikus lesi a kampányokat, de a többség belefásult és nagyon unja. Sokan azt mondják idén magas lesz a részvételi arány a szavazáson, szerintem pedig ellenkezően, rekord alacsony lesz a részvételi arány.
2022. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
32%
Kormányváltó hangulat utoljára 2006 szeptembere és 2010 áprilisa között volt.
2022. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Humor Herold ***** válasza:
83%

Annyi más ember is van ebben az országban...eleget volt már hatalmon Orbán...adjon esélyt másoknak is hogy bizonyíthassanak.Hátha jobban csinálják nála!

De ugyanez vonatkozhatna a nyugati hatalmak vezetőire is.Érezhetően képtelen megoldani ezt a háborús helyzetet...álljanak félre,és adjanak esélyt másoknak, hátha lenne olyan, aki megoldást találna a problémákra!

2022. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
Nincs kormányváltó hangulat. A kevésbé művelt, kistelepülésen élők, és a nyugdíjasok nagy része össze fogja hozni ismét a Fidesz 2/3-ot. Ellenzékiként borúlátó vagyok.
2022. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
27%
16-os nincs is mit csodálkozni a falvakon, és szídni sem kell őket, ugyanis ők a Fideszt rendszeresen látják az év több napján a faluban átadni valamit, avatni valamit stb. Az ellenzéki jelöltet meg 4 évente egyszer kétszer látják aláírás miatt.
2022. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
#8. Nézd, részemről nyugodtan. Nem értünk egyet, de nem akarlak meggyőzni semmiről.
2022. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
14%

#15. "adjon esélyt másoknak is hogy bizonyíthassanak."


Ez nem így működik, ez nem valami méltányossági alapú szeretetszolgálat, ez egy komoly verseny, amiben a választók döntik el, hogy négy évig kit látnak a legalkalmasabbnak az ország irányítására. Ha az idők végezetéig a Fideszt, akkor így döntöttek, és mindenkinek kötelessége ezt tiszteletben tartani.

2022. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%
19-es és tegyük hozzá hogy a hatalom mellé húsosfazék is jár, amiből mindenki a legtöbbet akarja. Ez pedig bárki bármit mond, minden pártra, képviselőre igaz.
2022. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!