Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormányváltó hangulat van az...

Kormányváltó hangulat van az országban?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
57 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Igen, nem akarunk Putyin vazallusai lenni!
2022. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
A gáz keletről jön de a szabadság nyugatról! - ex Orbán Viktor mostani mini-Putyin szavai
2022. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Tisztelt Miszter Miniszter ***** válasza:
65%
nem
2022. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Én ismerek néhány kevésbé kulturált, egyszerű választópolgárt is. Ők tegnap keseregtek hogy 360 forint a fél kiló kenyér, a másik meg biciklivel próbált a szomszéd faluban benzint szerezni hogy a 20 éves tragacsbába beletankolhassa. Nem elégedettek már a Fidesz törzsszavazói sem
2022. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%
Legfeljebb a tinik hiszik azt, hogy kormányváltó hangulatuk van, mert nincs emlékük 2010 előttről, amikor valóban kormányváltó hangulat volt. Most sincs persze előre borítékolható eredmény, de a legvalószínűbb forgatókönyv még mindig egy betonstabil Fidesz-győzelem, még a kétharmadról is álmodozhatnak, bár kicsi rá az esély.
2022. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
A fiatalok most eldöntherik a Fidesz sorsát. Ők nem akarják Putyint, az iskolában is csak azt látják hogy nem foglalkoznak az oktatásüggyel, és most MZP programjában benne van az ingyenes első diploma, és a diákváros is. MZP nagyon erősen targetálta a fiatalokat.
2022. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
#6. Hamarosan kiderül, hogy ez elég lesz-e.
2022. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
40%

#5 21 éves vagyok, nyilván Gyurcsány hatalma alatt még kicsi voltam így nem sok minden van meg, de ha jól értesültem akkor egyetlen párt, az MSZP volt hatalmon.


Most 6 összefogott párt tervez közös politikát folytatni, amelyben valóban benne van az MSZP, de megújult formában. Gyurcsány egy teljesen más pártot, a demokratikus koalíciót hozta létre, de egyrészt Gyurcsány visszalépett, másrészt meg véleményem szerint Gyurcsány nem tudatosan vitte akkor sem csődbe az országot, hanem szimplán alkalmatlan volt és nem értett hozzá, csak persze amit elszúrt, hogy félt a következményektől így sokáig nem vállalta fel, hogy rossz úton halad, majd csak azután miután lebukott.


A jelenlegi DK igazgatója Dobrev, akit nem lehet összehasonlítani a férjével. Ezerszer különb nála és azok a Fidesz propaganda által leforgatott álláspontok, miszerint Gyurcsány irányít a háttérből azért, hogy ismét eladja az országot és ő maga nyerészkedjen rajta, azért azt erős túlzásnak érzem.


Láttam az ellenzék programját, nekem szimpatikus, én adni fogok nekik egy esélyt. Ha elszúrják úgyse szavazunk rájuk többet soha, de most nem lehet úgy felfogni, hogy "hazudik mindenki és csak rosszat akar, de ettől függetlenül maradjon a Fidesz mert ahhoz szoktunk".

Valaki mellett le kell tenni bizalmat, én az ellenzéknél fogom életem első országgyűlési választásán.

2022. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

Jobban járnak a fiatalok, ha MZP-t támogatják. A Fidesz eddig a fiatalokat szivatta a legjobban.

Tandíj

Fudan

Rossz oktatás

16 éves tankötelezettség

Droidszolgákat nevelnek a gyárakba

Röghözkötés

12 évig kellett várni hogy adjanak a fiataloknak is valamit, persze csak a választási hajrában (Szja)


Szóval azok a fiatalok, akik az elmúlt 12 évben megtapasztalták a Fidesz oktatáspolitikáját most leveri Orbán on az elszenvedett sérelmeket.


Akik pedig külföldön vannak, most aggódhatnak amiatt hogy Orbán mit fog művelni. Ők eddig is ellenzékiek voltak, de most tényleg érdekeltek abban hogy ne miniPutyin legyen a miniszterelnök. Valószínűleg sokkal több külföldön élő magyar fog elmenni most szavazni

2022. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%

5-ösnek igaza van.


Az a baj, hogy 2018-ban is harsogott az ellenzéki propaganda, hogy itt kormányváltó hangulat van, és mégse volt.

Ettől én kvázi eléggé átverve érzem magam azóta is.


A legtöbben a véleményboburékunkban létezünk, így szinte lehetetlen teljes képet kapni a világról.

Ez én FB buborékomban az van, de ebből nem mernék nagy következtetéseket levonni bel pestiként.


A közvéleménykutatások nem mutatnak nagy kormányváltó hangulatot.


Lehet, hogy nyer az ellenzék, de nem túl nagy arányban.

2022. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!