Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha MZP még belehúz megfordítha...

Ha MZP még belehúz megfordíthatja a választásokat?

Figyelt kérdés
Több ellenzéki közvéleménykutató minimális ellenzéki előnyt mért. MZP is mondta ezt, hogy ők vezetnek. Vajon ha MZP belehúz megfordíthatja ezt?

2022. febr. 18. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Dúró Dóra Mi Hazánkos. Bal oldalon még eszméletlenebb csajok vannak mint a fideszbe pl Cseh Katalin, Donáth Anna, Potocskáné.
2022. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tehát MZP azért húzna bele, hogy ne vezessenek?
2022. márc. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%

Baloldali elemzés: www.taktikaiszavazas.hu


Sajnos idén ezt elvesztettük..S itt még jól is becsülik..Hozzáteszem baloldaliként erre az ellenzéki listára jó szívvel én sem tudok szavazn..Így a kutyák maradnak.

2022. márc. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%
Az utolsót sajna én is alátámasztom.Szinte nincs olyan baloldali értelmiségi barátunk aki az összefogásra szavazna.Volt akik a Jobbik miatt ,volt akik MZP miatt akadtak ki.Vagy nem mennek el,vagy a kutyákra szavaznak.Ők lesznek idén a nagy meglepetés.
2022. márc. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
A kutyapárt nekem is szimpibb, de ők nem fognak kormányt váltani, az összefogásnak még van erre esélye.
2022. márc. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!