Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha MZP még belehúz megfordítha...

Ha MZP még belehúz megfordíthatja a választásokat?

Figyelt kérdés
Több ellenzéki közvéleménykutató minimális ellenzéki előnyt mért. MZP is mondta ezt, hogy ők vezetnek. Vajon ha MZP belehúz megfordíthatja ezt?

2022. febr. 18. 22:17
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
53 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Most is ő áll nyerésre szerintem. Legalábbis én még csak Fideszes statisztikákból hallottam, hogy a Fidesz áll nyerésre.

Az öntömjénezés mindig is a Fidesz eszköze volt. Aztán, hogy mi a valóság a hamis statisztikák között, nem tudjuk. De Origo-s felmérésekből kiindulni bárgyúság.

2022. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Az ellenzéki előnyt megfordíthatja. Mást nem nagyon.
2022. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Ennél jobban nem tudom hogyan húzhatna bele most komolyan.

Az előválasztas utan kb kiderült hogy nem álltak be mögé a partok rendesen max fotóra.

Azota full egyeedül nyomja a pali mindent beleadva.

2022. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem jelenleg is vezet, van egy olyan érzésem. Azért az emberek nem hülyék, aki meghallgatja és nem teljesen elfogult, azt szerintem képes meggyőzni.

#3: Ez igaz, bár jelenleg mintha kezdenék összeszedni magukat a pártok is, az egységet és az MZP melletti kiállásukat is stabilabbnak érzem. Reméljük marad ez a irány és nem lesz gond.

2022. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, de ha több szavazatot is kap, mint Orbánék, az még nem garancia a sikerre.


A körzethatárok miatt 2-3 százalékponttal több szavazat kell neki ugyanannyi parlamenti mandátumhoz.


Ott vannak még a külföldi szavazatok, melyek nagyobb részt a Fideszt erősíthetik.


Az sem kizárt, hogy a baloldali összefogás több mandátumot szerez, mint a Fidesz-KDNP, de nem tudnak kormányt alakítani, mivel nem szereznek parlamenti többséget.

2022. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Ja, belehúz, meglehet a 2/3. A Fidesznek.
2022. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

MZP lesz a befutó áprilisban!

Sieg heil MZP!

2022. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Záveczél Valentin-napon publikáltak egyet, ott már 3 százalékponttal elhúzott a Fidesz.
2022. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
1es ne zavarjon h hétfőn jött ki a Závecz Riszörcsé...
2022. febr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Miért a Fideszes hölgyek is sokkal szebbek, mint a baloldaliak. Varga Judit, Novák Katalin, Dúró Dóra jó csajok, míg mondjuk Vadai Ágnes, Bangóné, vagy Szél Bernadettnek nem kellene félniük, hogy a muszlim migránsok megerőszakolják őket. Ők jók lennének madárijesztőnek.
2022. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!