Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek most már tényleg...

A Fidesznek most már tényleg semmi esélye a győzelemre?

Figyelt kérdés

Márki-Zay Péter szerint az Összefogás a liberálisokat, a kommunistákat, a konzervatívokat, a fasisztákat is külön-külön képviseli.

Van egyáltalán olyan csoport, amit nem képvisel az Összefogás? Hát ezek után ugyan ki ne szavazna rájuk?



2022. febr. 14. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
A normálisok. Azok kimaradtak a listából, és talán azokból még mindig több van.
2022. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Nincs esély, az rtl győzelemre viszi .
2022. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Takarodjon a fidesz
2022. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Dehogynem. A sok szja, nagycsaládos, CSOK-s ge*cik többségben vannak, ők jól élnek, sokmindent kapnak, hülyék lennének másra szavazni.
2022. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

MZP szépen lassan a Fidesz kezére játsza a győzelmet.

Ahol MZP megjelenik, ott botrány és magyarázkodás van csak.


MZP ott már ot tart, hogy a Fidesznek nem kell lejárató kampányt csinálni, mert elintèzi saját magának.


Az ellenzéki sajtó is értetlenkedik a fasisztázó kijelentés óta, annyira gàz már ez az MZP!

2022. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

4 éve is azt hittem hogy nincs esélye, de mégis 2/3-dal nyertek.

Szócal, szerintem most is nyerni fognak, rengeteg nyugdíjjas oda van értük és sajnos ők előbb el is mennek szavazni, mint a fiatalok. Ráadásul, ott vannak a külhoni magyarok is.

2022. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6

Már nem azért, de hogy lehetett 2018-ban azt hinni, hogy nincs esélyük? Ha nem ők, akkor ugyan kire gondoltál, hogy nyerni fog?

2022. febr. 14. 18:58
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Mindenhol azt hallotam hogy hogy utálják a Fideszt.

Mindenhol azt olvastam, láttam hogy mennyire elegük van a fideszből.

De rá kellett jönnöm hogy csak a szájuk nagy az embereknek 😁

Vissza emlékezve? Hát így utólag azt mondom hogy senki nem lett volna megfelelő..

2022. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8: hangos kisebbség. Meg többet vannak jelen itt gyk-n is, mivel magánéletük nincs.
2022. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudni, miért van ez hónapok óta, hogy full bíznak egypáran az összefogásban, és ilyen "nincs esélye a Fidesznek" "magvas gondolatokban" bíznak, de a lényeg, hogyha reálisan gondolkodik valaki, akkor a Fidesz ismételt megválasztását atombiztosnak találja.
2022. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!