Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy LMBTQ-s hogyan fogja...

Egy LMBTQ-s hogyan fogja feldolgozni, ha áprilisban újra a Fidesz nyer, és még a népszavazás is átmegy?

Figyelt kérdés
Mindkettőre elég jó esély van. Akkor végképp mindenki homofób náci lesz?

2022. febr. 14. 13:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
19%
Az egészben az a vicc, hogy a balliberális sajtó össztüzet indított a gyermekvédelmi népszavazás ellen, erre a balliberális birkák, akik olvassák, hirtelen mind azon a véleményen lettek, hogy ez gyűlöletkeltő, uszító, érvénytelenül kell szavazni. Ilyen, amikor a legnagyobb birkák azt hiszik, ők az ész. XDDD
2022. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
27%
#20: De ha úgysincs ilyenről szó, akkor meg nem k*rva mindegy, hogy nemmel szavazol?
2022. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
71%
21: A Fidesz és a kormánysajtó pörög állandóan az LMBTQ témán. Egyébként napirenden sem lenne a téma, ők hozták közbeszédbe az egészet Magyarországon.
2022. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
41%
Én ezt nem értem. Azt mondjátok, senki nem akar olyat, hogy kiskorúaknak népszerűsítsen ilyen dolgokat. Akkor miért baj az, ha nemmel szavaz rájuk valaki? Nem látom ebben a logikát.
2022. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
48%
24: 2021 előtt hogyhogy nem volt baja a Fidesznek az LMBTQ-kal? Én sem rajongok értük, nem vagyok LMBTQ-tag, de ez a hisztériakeltés már nagyon unalmas. Kellett új ellenségkép a migránsok helyett. Te meg gyűlölködés helyett inkább invesztáld szeretetbe az energiáidat, hidd el, hosszútávon jobban jársz és az egészségednek is jót fog tenni. Attól nem leszel jobb ember, se boldogabb, ha napi 3 meleggyűlölő kérdést ki tudsz böfögni Gyakorira.
2022. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
78%

#18

Ha a #11-es válaszra gondolsz, akkor ott az a gond, hogy ő úgy gondolta, hogy a megjelenteknek kell a szavazásra jogosultak több, mint felét kiadniuk, viszont ez nem igaz.

Az érvényes szavazatoknak kell. Ezt a #17-es jól írta le neki válaszban.


#19

Mutass egyetlen egy olyan eseményt, ahol KIFEJEZETTEN nemátalakító műtét népszerűsítettek KIFEJEZETTEN kisgyerekeknek.

Ha ilyen nincs, akkor elég jól látszik, hogy miért ostoba valaki.


Arról pl. miért nem szavazunk, hogy alkoholt, drogot ne népszerűsítsenek kiskorúak közt? Vagy szerinted ezek népszerűsítése már okés?


#22

"De ha úgysincs ilyenről szó, akkor meg nem k*rva mindegy, hogy nemmel szavazol?"

Nem teljesen. A népszavazásoknak azért lett egy érvényességi küszöbe, hogy társadalmilag fontos kérdésekben döntsenek, amit előtte a NÉP ELŐTT alaposan megvitattak pro és kontra.

Ha ez bármilyen szempontból nem teljesül, akkor választópolgári kötelessége egy értelmes embernek, hogy érvénytelenül szavazzan.


Ez nem egy fontos kérdés és normális esetben el se menne elég ember szavazni. Direkt tették a választás napjára, hogy megpróbáljanak érvényességi küszöböt elérni.

Illetve sosem volt megvitatva ez a téma.


#24

"Akkor miért baj az, ha nemmel szavaz rájuk valaki? Nem látom ebben a logikát."

Lásd fentebb.

2022. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
95%
26-nak a 22, 24-re írt válaszához azt is hozzátenném, hogy ráadásul itt már meg is van a törvény
2022. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#7-nek igaza van.

Én a véletlen kérdésekkel szoktam böngészni, a politika kategória a legelvetemültebb.

Ijesztő.

2022. febr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!