Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy LMBTQ-s hogyan fogja...

Egy LMBTQ-s hogyan fogja feldolgozni, ha áprilisban újra a Fidesz nyer, és még a népszavazás is átmegy?

Figyelt kérdés
Mindkettőre elég jó esély van. Akkor végképp mindenki homofób náci lesz?

2022. febr. 14. 13:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%

#3

Ahogy írtam, nem erről van szó.

Aki tanult, az nem homofób. Ilyen egyszerű, vagyis érvénytelenül szavaz.

2022. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
11: én feltettem egy kérdést a savazással kapcsolatban. Homlokegyenest ellenkező véleményeket kaptam arról, hogy az érvénytelen szavazás melyik eredménynek kedvez... (nem csak annyit mondtak: A-B, mindkettő arányokkal, számokkal levezette az érvelését)
2022. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
*szavazással :)
2022. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

"Aki tanult, az nem homofób."


Nem, aki tanult az nem azonosítja homofóbiával kapásból azt, ha valaki nem ért egyet kiskorú gyerekek nemváltoztatásával.

2022. febr. 14. 14:19
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
De tanulatlannak azonosíthatja, aki ennyire bedől mindennek?
2022. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
73%
Aki tanult az nem dől be a csőcselék uszító fideszpropagandának, ami az lmbtq emberek puszta létét a kiskorú gyerekek nemváltásra való propagálásával azonosítja...
2022. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
77%

#12

Mármint mire gondolsz? A fidesz 2011-ben alaptörvénybe foglalta, hogy az érvényességhez a választásra jogosultak 50%-ának érvényes szavazatot kell leadnia.


"Az országos népszavazás érvényes, ha az összes választópolgár több mint fele érvényesen szavazott, és eredményes, ha az érvényesen szavazó választópolgárok több mint fele a megfogalmazott kérdésre azonos választ adott."

8. cikk (4) pontja: [link]


Ez magyarországon 4 millió ember ÉRVÉNYES szavazatát jelenti. Ha megnézed a 2016-os népszavazást, ott sem sikerült eredményes népszavazást tartana annak ellenére, hogy még a jobbik is a fidesz mellé állt a kérdésben.


Tehát ha a népszavazás érvényes, akkor kb. már garantált, hogy a fidesz akarata érvényesül, mivel egy 2.5 milliós tömb fog arra szavazni, amit a fidesz mond. Ehhez legalább ennyi embert kellene meggyőzni, hogy ellentétesen szavazzon, ami kb. lehetetlen.


#14

"Nem, aki tanult az nem azonosítja homofóbiával kapásból azt, ha valaki nem ért egyet kiskorú gyerekek nemváltoztatásával"

A kérdés nem az egyetértésről szól, sőt, mégcsak nem is arról, hogy lehessen ilyet csinálni az országban. Te olvastad is a kérdéseket vagy csak nagoyn okosnak képzeled magad?


Mindegyik kérdés kizárólag arról szól, hogy - leegyszerűsítve - milyen könnyen beszélhetnek-e róla gyerekeknek.

Ha megnézed olyan a megfogalmazásuk, hogy médiatartalomra kérdez rá, szexuális felvilágításra, népszerűsítésre. Vagyis ettől még teljesen okés a kérdés szempontjából ha valaki óvodásokon csinál nem átalakító műtétet.

Ha azt gondolod, hogy erről szól, akkor nem csak hogy ostoba vagy, de még jól át is b*sztak.


Szóval mégegyszer, ha valaki kicsit is értelmesnek tartja magát, akkor érvénytelenül szavaz.

2022. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
2022. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
28%
#17: Én ezt nem értem. Mitől ostoba az, aki nem akarja, hogy kiskorúaknak ilyesmit népszerűsítsenek?
2022. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
19: Mert ilyenről nincs szó! Itt egyedül a Fidesz tolja túl az LMBTQ biciklit.
2022. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!