Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányozók többsége miért...

A cigányozók többsége miért nem meri az utcán is megmondani a véleményét a cigányoknak?

Figyelt kérdés

esetleg mikor vki bajban van miért sz@rjátok le, miért nem fogtok össze?

Ja és tudom, hogy sokan vannak, de azért a magyarok se vannak kevesen...


2010. szept. 11. 11:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
91%

Hát, elmondom a saját családom történetét. Bodzát termesztünk, van egy nem túl nagy ültetvényünk. Vidékiek tudják, hogy az mekkora üzlet a cigányoknak. Persze minden évben meg kell küzdenünk velük, volt, hogy 2 napig tartott a szedés, és a második napon hajnalban lopták le az összes aznapra maradt bodzát, hát, azóta okosabbak vagyunk. Mindegy, a lényeg, hogy egyszer éppen hagytuk el a földet apámmal, erre jönnek szembe az úton. Apám rögtön kiszállt, kérdőre vonta őket, persze elkezdtek fenyegetőzni, hogy majd odajönnek 20 Ladával, kiirtják a családot, stb. De aztán eltakarodtak, mi meg hazamentünk, és szóltunk az utcában lakó fiatal férfi ismerősöknek. Végig se kellett mondani a történteket, már mondták, hogy persze jönnek, ha kell. És akkor ez annyira jó érzés volt.

Másik: barátnőmet fehérváron este követte 2 cigány, sejthető, h mit terveztek. Látta, hogy ott megy a közelben egy srác, odament hozzá, nem is kellett megszólalnia, a srác tudta, h mi van, ment mellette, amíg fel nem szívódtak a cigók.

Szóval lehet látni pozitív példákat is, de sajnos tényleg nem ez az elterjedt. A Magyar Gárda pont egy olyan szervezet, amivel meg lehet mutatni, hogy a magyarok is össze tudnak fogni, ha homokzsákpakolásról, megemlékezésről, vagy szimpla felvonulásról van szó.

Mióta megismertem a nemzeti radikális gondolkodásmódot, azóta sokkal bátrabb vagyok, és úgy gondolom, hogy ha olyan helyzet adódna, képes lennék cselekedni. És bíznék abban, hogy látva az esetet, más is mellém állna, ha szükségem lenne rá. Bocs, ha hosszú voltam, vagy ha tartalmatlan a válaszom.

2010. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
63%

Hát én pont a fegyveres testületekben látom ennek a problémának a megoldását!


Úgy gondolom hogy egy XXI. századi társadalomban a rendőrségnek és a katonaságnak a feladata az állampolgárok megvédése az olyan deviáns egyedektől mint a cigányok 97%-a!


Persze ha ez nem működik akkor jön a Magyar gárda majd az állig felfegyverzett Gárda aztán meg a hálál Gárda!


Viszont mikor majd a halál Gárdánál tartunk akkor hiába fognak könyörögni a cigányok akkor már nem lesz irgalom akkor már nem fog megállni a gépezet míg cigány lesz az országban!


Sötét jövő ez de azért elég nagy a realitása!

2010. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

sztem zárjuk le ezt!

halál Gárda... és még én provokálok! -.-

2010. szept. 12. 09:33
 34/34 anonim ***** válasza:
44%

Nem a halálgárda a provokáció hanem az hogy a cigányok minden következmény nélkül élősködhetnek rajtunk, gyilkolhatnak minket, tönkretehetik ezt az országot!


A sok hülye meg még őket védi!! Nagy többségük igen is rászolgált az akasztófára!!!!


Persze vannak közöttünk is törvénytisztelő, dolgos, rendes emberek de azért nem ez a jellemző!!!!!

2010. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!