Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányozók többsége miért...

A cigányozók többsége miért nem meri az utcán is megmondani a véleményét a cigányoknak?

Figyelt kérdés

esetleg mikor vki bajban van miért sz@rjátok le, miért nem fogtok össze?

Ja és tudom, hogy sokan vannak, de azért a magyarok se vannak kevesen...


2010. szept. 11. 11:42
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Most nem arra gondolok, mikor vkit tök egymagában betámadnak
2010. szept. 11. 11:43
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Talán, azért nem merik megmondani nekik a véleményüket, mert nem akarja megöletni magát.
2010. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%
nah ez nem volt teljesen helyes nyelvtanilag. én is tom és ez sem. de nem kössetek bele :D
2010. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
94%
Mert a cigányok veszélyesek, épp ezért utálja őket mindenki.
2010. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Te odamennél egy veszett kutyához, hogy a fejére koppints, és megmondd neki, hogy rossz kutyus? Ha a válasz igen, akkor hiányzik a túlélési ösztönöd.
2010. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%

Egyrészt azért mert a cigányokat nem érdeklik a következmények. Nem érdekli őket, hogy a másikat, megnyomorítja, vagy hogy ő börtönbe kerül.

A magyaroknak pedig gondolkodni kell, ha nem akarja tönkretenni az életét. Egy rossz megjegyzés és agyonverik, v. a bíróság rasszistának titulálja. Ha börtönbe kerül, akkor pedig valszeg megerőszakolják v. megölik ezek a férgek ....

2010. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
97%

Én megmondom nekik. A multkor a kombinón tarhált két k.rvára belőtt cigány, és mondtam az egyiknek, hogy nem adok, mert cigány vagy.

Erre elkezdi, hogy mit mnodtál? Mondom jól halottad!

És erre odébbvonult és onnan hőbörgött egy kicsit. Ha nem jött volna pont a megálló ahol le kellett szállnom fel is vertem volna.

2010. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
Az ember nem megharaptatni akarja magát, hanem azt, hogy ne kelljen félni a kutyáktól.
2010. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%

Ha ugy menne a dolog, hogy en a szemebe mondom, hogy mit gondolok rola, es erre EGYEDUL visszaszol, es lerendezzuk KETTEN EGYMAS KOZT, akkor minden nap ezt csinalnam. De sajnos ha beszolsz egy ciganynak, vagy elmondod a velemenyed, akkor az elso dolga, hogy hivja a "testvireket", a szomszedokat, meg aki csak a kozelben van es 20an esnek neked. Es szerencses vagy, ha csak rajtad allnak bosszut, nekem mar a hugomat is megfenyegettek a digok, holott neki semmi koze nem volt az dologhoz. Szoval ezek vagytok ti. Undoritoak.

Am forditott helyzetben, mondjuk egy skinhead banda jelenleteben nektek sincs akkora pofatok, mint mikor tuleroben vagytok.

2010. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%
Talán mert a cigányok 5-8 fős bandákban járnak, késsel a kezükben születnek, és ha csak nem leped meg ezzel az akcióval őket annyira, hogy hirtelen azt se tudják mit csináljanak, le fognak szúrni.
2010. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!