Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányozók többsége miért...

A cigányozók többsége miért nem meri az utcán is megmondani a véleményét a cigányoknak?

Figyelt kérdés

esetleg mikor vki bajban van miért sz@rjátok le, miért nem fogtok össze?

Ja és tudom, hogy sokan vannak, de azért a magyarok se vannak kevesen...


2010. szept. 11. 11:42
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Inkább az ilyesmiket kéne erősíteni, nem ész nélkül segélyezni meg internálni stb.
2010. szept. 11. 13:50
 22/34 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"Ezt a nyugdíjasokra vetítve még értem is, de a tisztes, adózó magyar állampolgárra nézve nem." te nem vagy ép! Pont, hogy az ő munkájuk gyümölcsét TE élvezed!


Te pedig nem értettél. Szerinted a felső százezret érdekli a nyugdíjasok munkájának "gyümölcse"? Nem látod a fától az erdőt...

Kevesebb nyugdíjas, kevesebb nyugdíj, vágod...

2010. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

vágom

de elég félreérthető volt az előző kontextusban

a felső tíezret meg nagyon is érdekli, hisz akkor a gyerekeik dőzsőlését ki finanszírozza majd, mert előbb-utób az isten pénze se elég

2010. szept. 11. 14:06
 24/34 A kérdező kommentje:
amúgy k*rva érdekes, hogy az előző felvetéseimre nem tudtál reagálni csak magadat védeni -.-
2010. szept. 11. 14:07
 25/34 anonim ***** válasza:
Nincs mit reagálnom, mert egy oldalon vagyunk, és csendesen egyet is értek, de az uszításod nem fogom reklámozni, vagy ahhoz asszisztálni.
2010. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

miféle uszítás? pont azt mondtam, hogy NE gyilkossággal...

Sztem mi nem állunk egy oldalon!

2010. szept. 11. 14:17
 27/34 anonim ***** válasza:
91%

"Annyi lenne a lényeg, hogy egységesen fel lehetne lépni az erőszakosságukkal szemben! "


Ezt hivták anno Magyar Gárdának.


"Amúgy az még senkinek nem fordult meg a fejében, hogy ha MI MAGYAROK is összefognánk, nem mernék ezt megtenni?"

Igen,ez nagyon jó lenne,csak ha mi most itt elkezdenénk "összefogni" (szervezetten,kiképezve stb) akkor hány nap múlva rúgnák ránk az ajtót a kommandósok ?

2010. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Én ezt nem így értettem

Nem harcolni hívtam az embereket!

2010. szept. 11. 14:19
 29/34 A kérdező kommentje:

Pont, hogy nem a Magyar Gárda...

Az embereknek saját magukon és másokon is kell segíteni, de családi/baráti alapon, nem fegyveres testületekkel!

2010. szept. 11. 14:19
 30/34 anonim ***** válasza:

Kérdező: egy esetben nem állunk egyoldalon, az pedig az az eset, hogy ha te egy okádék, büdös cigány vagy.


Ha nem vagy az, akkor viszont provokálsz. Akadj le rólam és szövögesd az uszító hangvételű gondolataidat egész nyugodtan, de ne kérj senkitől ehhez való támogatást.

Az emberek túlélni akarnak, és mivel a jelenlegi vezetőség nem teszi lehetővé, hogy akár agresszívan igazságot szolgáltassanak a kialakult helyzet felett, ezért logikusan kussolniuk kell. Kussolniuk kell, mert a cigányok megölik, a vezetés pedig leülteti. Ilyen körülmények között lehetetlen lépni, sokkal nehezebb helyzetet generálna, ha a magyar kiállna magáért - jelenleg. Lesz ez még másképp is. Akár tetszik ez, akár nem, akár születnek ilyen kérdések, akár nem.

Ilyen qrva egyszerű ez.

2010. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!