Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányozók többsége miért...

A cigányozók többsége miért nem meri az utcán is megmondani a véleményét a cigányoknak?

Figyelt kérdés

esetleg mikor vki bajban van miért sz@rjátok le, miért nem fogtok össze?

Ja és tudom, hogy sokan vannak, de azért a magyarok se vannak kevesen...


2010. szept. 11. 11:42
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
mert nem vagyo öngyilkos jelölt, de már volt olyan hogy én segítettem leszállítani a jegyellenőrnek azt az orkot, aki nem volt hajlandó leszállni jegy nélkül
2010. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
95%

Pl tájékozódj a hírekben (szándékosan nem írok portál nevet), hogy a cigányok miféle kegyetlenséggel gyilkolják halomra a védtelen magyart. Nincs bennük kegyelem, emberség, ezeket még csak állatoknak sem lehet nevezni. Az állat csak azért öl, hogy túléljen.

Bele kéne gondolni, hogy a cigányok milyen rasszisták...

Ja, és persze a fentiek miatt nem megyek oda és mondom meg nekik, hogy egy szánalmas, ingyenélő, embertelen, gátlástalan, putrilakó, büdös gázba való fattyú az egész kbszott nemzetsége, mert nem akarom magam kinyiratni. Egyébként meg tudják, hogy a magyarok 99%-a ezt gondolja róluk, ezért is a gyűlölködés.

Itt már nem szavakkal kell nevelni, egészen mással. Előbb utóbb meg is kapják.

2010. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

"Szoval ezek vagytok ti. Undoritoak.

Am forditott helyzetben, mondjuk egy skinhead banda jelenleteben nektek sincs akkora pofatok, mint mikor tuleroben vagytok."

nem vagyok cigány kedves fajmagyar barátom :)

Velem megtörtént már, hogy egyazon este cigányok és skinek is megvertek

Csak ezért kérdeztem

Úgy látszik, hogy a kérdés alatti kiegészítést mindannyian figyelmen kívül hagytátok és csak erre reagáltatok: "nem arra értem, mikor egy ellen vannak többen"

2010. szept. 11. 13:04
 14/34 A kérdező kommentje:

most így olvasva elképzelhető, hogy félreérthetően fogalmaztam, mert nem azt írtam ki, hogy "miért nem fogunk össze, mi se vagyunk kevesen"

Gondolom ez verte ki barátunknál a biztosítékot :D

2010. szept. 11. 13:10
 15/34 A kérdező kommentje:
Akkor ettől, hogy ide írkáljátok a szövegeiteket jobb lesz bármi is? Kevésbé fognak megátmadni? Segítettetek egy másik emberen aki bajban van, mert megtámadták? -.-
2010. szept. 11. 13:12
 16/34 anonim ***** válasza:
93%
Engem ne fajmagyarozzal, k*rva messze vagyok azoktol, akikkel osszekeversz! Es igen, rugdostam mar le ciganygyereket a buszrol, aki egy maganyos novel kotekedett. A busz elhajtott a cigany nelkul, viszont ha az utcan tortent vola ugyanez, akkor valoszinu, hogy nem tudtam, nem mertem volna segiteni, nem igy vegzodott volna tortenet. (esetleg meg 5 rokon meg egy szamurajkard is elokerult volna.)
2010. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem, de mi a javaslatod? Egy emberként rontson rájuk egy halom nemzeti érzelmű, aztán vállalja fel, hogy egy késszúrás megöli, vagy ha nem, akkor megy a börtönbe a társaival együtt, csak mert szegínromákokat móresre akarta tanítani? Nemhinném...


De ez lesz, ha a politika nem védi meg azokat, akik eltartják, mégpedig nem is kicsit jómódban. Régesrég meg kellett volna oldani ezt a kérdést, de valamiért a mi politikusainknak jó, hogy a cigányok öldösik a magyarokat. Ezt a nyugdíjasokra vetítve még értem is, de a tisztes, adózó magyar állampolgárra nézve nem.

2010. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
91%
Mert ha egyte megversz akkor utána 50-en jönnek egyre. Vagy az autódat öntik le kromofággal. Nem szabad velük egyénileg kikezdeni. A cigány nem európai mentalitású lény...
2010. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

"Ezt a nyugdíjasokra vetítve még értem is, de a tisztes, adózó magyar állampolgárra nézve nem." te nem vagy ép! Pont, hogy az ő munkájuk gyümölcsét TE élvezed!

Amúgy az még senkinek nem fordult meg a fejében, hogy ha MI MAGYAROK is összefognánk, nem mernék ezt megtenni? (nem gázkamrára, internálótáborokra gondoltam, mint bizonyos emberek, pártok)

Annyi lenne a lényeg, hogy egységesen fel lehetne lépni az erőszakosságukkal szemben! Olyan nincs, hogy valakit nem lehet "megnevelni"!

2010. szept. 11. 13:44
 20/34 A kérdező kommentje:

nem veszitek észre, hogy ameddig ez a kishitű mentalítás van napirenden sehol nem leszünk velük szemben, örökké csak a siránkozás, segély, tábor/kollégium stb. marad velük szemben?

Pont azt használják ki, hogy félünk! Tudtommal MO-n elég kiterjedt rokonságok vannak (nem csak cigóknak)! felül kéne emelkedni a mindennapi családi perpatvarokon és segíteni egymást! Mit nem lehet ezen érteni? A saját eszközüket kell ellenük felhasználni (persze gyilkolás nélkül)

Látjátok sokszor elég az, hogy elképzeled, hogy jönnek még 30an rád és közben rohadtul nem jön senki (most egy tipikus "utcai balhéra" gondolok!)

Azért ők is meg tudnak ijedni, ha nagyon akarod!

De hát ez a baj, itt örökké csak a siránkozás, neten arcoskodás, széthúzás megy majd -.-

2010. szept. 11. 13:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!