Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire negatív és...

Miért ennyire negatív és destruktív a baloldal?

Figyelt kérdés

Azt értem ez alatt hogy semmilyen segítő szándék semmilyen építő javaslat nem származik a baloldalról. Miért van ez így. Nem értem miért fontosabb az Orbán fóbia mint az ország?


Nem szavazták meg a

- kerítést

- a családi adókedvezményt

- a rezsi csökkentést

- az olimpiát ellehetetlenítették

- nem szavazták meg a 25 év alatti adókedvezményt

- nem szavazták meg a korona vírus elleni védekezést támogató intézkedések egyiket se

- nem szavazták meg a családvédelmi törvényt

- nem szavazták meg a határon túli magyarok állampolgárságát



- semmit nem képesek támogatni de rendre minden balos kormány megszorításokat vezet be


Miért? Miért? Miért?



2022. febr. 12. 18:34
1 2 3
 21/25 szántóvető ***** válasza:
75%

20-ott vannak a linkek,láthatod hogy mennyi személyt érint a minimálbér emelése és a többi dolgot,is amit nem kívánsz észrevenni.

soha többé fideszt.

2022. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%
Na pont a magadfajta 2 bites a Fidesz célközönsége.
2022. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Na és amúgy meg ha van a baloldalon olyan legény aki képes gyereket nemzeni, nem fél a munkától, hajlandó törvénytisztelő magyar polgári életet élni akkor annak ellenére hogy folyton támadja a fideszt minden kedvezményben jólétben részesül. Élvezheti bátran balos életét. Míg Ferkó idején sokszorosan sújtott a megszorítás hiszen gyermeket nevelő szülőként nagyon nem mindegy milyen kormány nyúlkál a pénztárcámba.

De persze ez is csak propaganda… és nyilván én vagyok a buta, de nagyon tudom ajánlani mindenki nézze vissza a családi költségvetést és hogy honnan hova jutott mióta nem az a töketlen banda irányít.

Tehetségtelen pancserek. Ajtónak szaladnak, ripacskodnak, fütyülnek dudálnak és minden létező fórumon ártani akarnak a saját hazájuknak csak hogy a Fidesznek ne legyen jó. De persze ez így remek, ez is belefér. Mocsok gyűlölködő banda, csak szánni lehet benneteket.

2022. febr. 12. 20:28
 24/25 szántóvető ***** válasza:
78%
25-az ország minden lényeges mutatóban európa alján szerepel,te pedig annak örülsz hogy kaposz segélyt:ennek az egynek tudsz örülni ha jól értem,semmi másnak.a tényeket nem tudod cáfolni ezért jobb híján terelni próbálsz,ezért foglalkozol minden mással hogyne kelljen szembenézned a fidesz kudarcával.
2022. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Naív........
2022. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!