Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 444.hu szándékosan destruktív?

A 444.hu szándékosan destruktív?

Figyelt kérdés
Évek óta olvasója vagyok, de egyre inkább nem tudok azonosulni azzal, amit csinálnak. 98% negatív belpolitikai hír, néha egy-egy angol királyi családos cikk, egy csipetnyi NFL, egy-egy 9gag-ről lelopott érdekesség/poén, és semmmi más. Kíváncsi lennék rá, hogy milyen érdekek mentén működik ez a "híroldal". A migránsválság alatt tűnt fel először (igen, az nem ma volt), hogy mennyire tolja a sok negatív hír a kormány szekerét. Persze, tök jó, hogy tényfeltárnak, csak én attól nem leszek boldogabb, ha minden egyes lopásról/csalásról tudok. Épp ellenkezőleg! Főleg ha ellene maximálisan annyit tehetek, hogy kimehetek tüntetni, és óvodások módjára kántálni egy "Orbán/Gyúrcsány takarodj"-t, mialatt valaki elmondja a mikrofonba a véleményét, és a rendőrök igazoltatnak. A sok negatív hír inkább degradál, inkább arra ösztönöz, hogy húzzak el innen, mert itt úgyis mindent megtehet a kormány. Volt idő, amikor lelkesen küldtem be nekik anyagokat, hogy miről lehetne még írni, válaszra sem méltattak. Volt, amikor a momentumos Fekete-Győr Andrást körberöhögték, hogy vállalhatatlan igéreteket tett, de valahogy kihagyták a cikkből, Karácsony Gergelyt, aki ígért stadionstoppot, t.-adót stb, és ugye egyikből sem lett semmi sem. Miről szól ma az újságírás? Megélhetés? Én biztos nem fogok azért fizetni, hogy a negatív hírektől depressziós legyek. De! Miért is csinálja ezt a 444.hu? A színtiszta jószándék vezérli-e? Vagy rájöttek ők is, hogy a fidesz, a kurucinfo mentén az emberek gyűlöletéből meg lehet élni? Esetleg azt akarják, hogy összetartás nélküli hazátlan senkik legyünk? Oszd meg és uralkodj? Esetleg gyomorrákot, magas vérnyomást, és egyéb betegségeket akar okozni? Vagy csak simán ebből él? Ti hogy látjátok?

#mindennapi méreg #negatív hírek
2021. jún. 18. 09:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Orbán Viktor konstruktív!
2021. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Igen, szándékosan.
2021. jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
Igen, szerintem is az, és szándékosan!
2021. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Mit kellene csinálniuk szerinted? Elhazudni a problémákat, és rózsaszínűnek láttatni mindent? Arra ott vannak a fideszes propagandalapok.
2021. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Semmiképp sem. A világ nem rózsaszín, de hogy egy hírportál főtémája az uszítás, a negatív hírek, az elég sok nekem. Vannak jó dolgok a magyar emberek életében, vagy csak a mocskos belpolitika? Ezeket a kérdéseket tettem fel magamnak amikor olvastam. Szerintem tedd fel te is. Hogy hatnak rád az ottani hírek? Felmegy a vérnyomásod? Eldurran az agyad? El akarod-e hagyni a hazád? Vagy te örömmel olvasod az oldalt nap mint nap?
2021. jún. 18. 10:08
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Ott kezdődik a gond hogy komolyan veszed a 444-et, ez egy baloldali propaganda csatorna kb annyira hiteles mint a 888, azt is néha olvasgatom, de ki veszi komolyan a legszolgaibb droidokon kívül? Szerintem senki, ahogy a 444-et se.
2021. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

" Vannak jó dolgok a magyar emberek életében, vagy csak a mocskos belpolitika?"


A 444 egy politikai irányultságú híroldal. Aki olvassa, ezért olvassa. Ha neked ez nem jön be, akkor nem te vagy a célközönsége. Vannak irodalmi oldalak és sok minden más, ami nem politikával foglalkozik, olvashatod azokat.


Nem teljesen világos, hogy egy politikai irányutlságú lapnál miért találod soknak a politikát. Ez egy kis szerkesztőség, nincs kapacitásuk külön nagy hírszekciókra, mint sport, kultúra, stb. Az csak egy nagyobb laptól várható el.

2021. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én rendszeres olvasója vagyok a 444.hu-nak, ha nem is mindenben értek egyet veled, de abban igen, hogy a járvány alatt ez a klikk vadászós, hatásvadász direktben rettegtető cikkek írása nagyon undorítónak tartottam és tartom tőlük.... és igen, amit írsz, hogy folyton csak a negatívumot írják le, ebben igazad van, szintén a járványban vettem észre, hogy a 2. és a 3. hullám lecsengésénél, amikor jöttek a csökkenő jó számok napról napra javult a helyzett, ha lassan is, de a pozitívumról kb sosem írtak, ha írtak is, úgy írtak, hogy a negatív legyen a mondat vége...okádnivalónak tartom. Ekkor fogadtam meg, hogy soha a büdös életben nem támogatom őket pénzzel. Deee ettől függetlenül a politika társadalmi cikkeiket olvasom.
2021. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az NFL és az angol királyi család mióta része a belpolitikánknak? Hol vannak a pozitív politikai hírek? Ha ellenzéki oldal, hol van szó az ellenzék sikereiről, tetteiről?
2021. jún. 18. 10:21
 10/21 anonim ***** válasza:
9: arról írnak, amit érdekesnek találnak össze-vissza. Akinek nem jön be a stílusuk, az minek olvassa? Ott a 24.hu, meg több más híroldal.
2021. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!