Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 444.hu szándékosan destruktív?

A 444.hu szándékosan destruktív?

Figyelt kérdés
Évek óta olvasója vagyok, de egyre inkább nem tudok azonosulni azzal, amit csinálnak. 98% negatív belpolitikai hír, néha egy-egy angol királyi családos cikk, egy csipetnyi NFL, egy-egy 9gag-ről lelopott érdekesség/poén, és semmmi más. Kíváncsi lennék rá, hogy milyen érdekek mentén működik ez a "híroldal". A migránsválság alatt tűnt fel először (igen, az nem ma volt), hogy mennyire tolja a sok negatív hír a kormány szekerét. Persze, tök jó, hogy tényfeltárnak, csak én attól nem leszek boldogabb, ha minden egyes lopásról/csalásról tudok. Épp ellenkezőleg! Főleg ha ellene maximálisan annyit tehetek, hogy kimehetek tüntetni, és óvodások módjára kántálni egy "Orbán/Gyúrcsány takarodj"-t, mialatt valaki elmondja a mikrofonba a véleményét, és a rendőrök igazoltatnak. A sok negatív hír inkább degradál, inkább arra ösztönöz, hogy húzzak el innen, mert itt úgyis mindent megtehet a kormány. Volt idő, amikor lelkesen küldtem be nekik anyagokat, hogy miről lehetne még írni, válaszra sem méltattak. Volt, amikor a momentumos Fekete-Győr Andrást körberöhögték, hogy vállalhatatlan igéreteket tett, de valahogy kihagyták a cikkből, Karácsony Gergelyt, aki ígért stadionstoppot, t.-adót stb, és ugye egyikből sem lett semmi sem. Miről szól ma az újságírás? Megélhetés? Én biztos nem fogok azért fizetni, hogy a negatív hírektől depressziós legyek. De! Miért is csinálja ezt a 444.hu? A színtiszta jószándék vezérli-e? Vagy rájöttek ők is, hogy a fidesz, a kurucinfo mentén az emberek gyűlöletéből meg lehet élni? Esetleg azt akarják, hogy összetartás nélküli hazátlan senkik legyünk? Oszd meg és uralkodj? Esetleg gyomorrákot, magas vérnyomást, és egyéb betegségeket akar okozni? Vagy csak simán ebből él? Ti hogy látjátok?

#mindennapi méreg #negatív hírek
2021. jún. 18. 09:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Persze, hogy átjött a lényeg: mazochista vagy és a 444et hibáztatod. Nem tetszik, hogy rossz kedved lesz a 444 híreinek olvasásától, de attól még olvasod és aztán itt panaszkodsz.

De ha tudod, hogy mit kellene másképpen csinálniuk, akkor írd le, hogy milyen fontos pozitív, jókedvre derítő hírről nem számoltak be, amiről más lapok viszont igen.

2021. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!