Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire negatív és...

Miért ennyire negatív és destruktív a baloldal?

Figyelt kérdés

Azt értem ez alatt hogy semmilyen segítő szándék semmilyen építő javaslat nem származik a baloldalról. Miért van ez így. Nem értem miért fontosabb az Orbán fóbia mint az ország?


Nem szavazták meg a

- kerítést

- a családi adókedvezményt

- a rezsi csökkentést

- az olimpiát ellehetetlenítették

- nem szavazták meg a 25 év alatti adókedvezményt

- nem szavazták meg a korona vírus elleni védekezést támogató intézkedések egyiket se

- nem szavazták meg a családvédelmi törvényt

- nem szavazták meg a határon túli magyarok állampolgárságát



- semmit nem képesek támogatni de rendre minden balos kormány megszorításokat vezet be


Miért? Miért? Miért?



2022. febr. 12. 18:34
1 2 3
 11/25 szántóvető ***** válasza:
56%

"Menekülnek a munkások ? Honnan?"-a közszférából.de én múlt időben fogalmaztam(menekült,)ennek utáéna tudsz nézni hogyhányan léptek le.

"Munkabér jellegű válság? Soha nem volt ilyen magas az átlagkereset!"-melyik,a ksh által számolt amelybe az alacsony keresetűek nem számítanak bele?sohaekkora nem volt az infláció mióta Ft van,mint az elmúlt 2 évben.valami 350 euró a minimálbér,ami 850 ezer dolgozót érint.

[link]

a drágaságról pedig: [link]

[link]

[link]

miért nem érzékeled a valóságot?

2022. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
55%

"olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött"


Ilyeneket hiába linkelsz be...

2022. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

11-nek

Én a valóságot érzékelem. Te a propagandát.

Gyárban dolgozom 20 éve.

Múlt havi fizetésem 1.2 millió Ft. Köszönhetően a sok túlórának (rabszolga trv.)

Köszönhetően a családi adó kedvezménynek (4 gyerek)

Köszönhetően a folyamatos pótlék és alapbér emelésnek (ez meg a munka alapú társadalom következményeként kialakult munkaerő hiány és folyamatos minimálbér emelések hatása)

2022. febr. 12. 19:05
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

“nem szavazták meg a korona vírus elleni védekezést támogató intézkedések egyiket se”


Kicsit konkrétabban milyen intézkedésekre gondolsz?

2022. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

14.


Pl.: koronavírus törvényt

2022. febr. 12. 19:10
 16/25 szántóvető ***** válasza:
70%
kérdező hazudhattál volna kisebbet.ezt a kamut senki nem hiszi el mármint hogy a te állítólagos fizetésed az átlag.nettó 300 körül van az átlag,rengeteg túlórával amit hosszó évekig úgysem lehet végezni.de ez is csak a nyugati részen.
2022. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
73%

✅ Én mondjuk örülök, hogy az OLIMPIÁRÓL letett a kormány !

✅ Valóban azért több kéne ide, hogy OLIMPIÁT rendezzünk.

✅ Plusz most így utólag látván a COVID-ot :D Nagyon jól jártunk evvel a napolással :D

2022. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
13%

"látván a COVID-ot :D Nagyon jól jártunk evvel a napolással :D"

Nem a 20-as, hanem a 24-es olimpiáról lett volna szó. Nagyon is nagy lendületet adhatna most, hogy már (főleg nyaranta) normál mederben zajlanak a dolgok, hiszen oltás is van.

2022. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%

15:


a koronavírus elleni védekezésről szóló 2020. évi XII. törvényre gondolsz?


Abban semmiféle, koronavirus elleni intézkedés nem volt, csak a kormány felhatalmazása arra, hogy “törvények alkalmazását felfüggesztheti, törvényi rendelkezésektől eltérhet, és egyéb rendkívüli intézkedéseket hozhat.”


Ha valaki arra nemmel szavazott, nem azt jelenti, hogy akadályozni akarta a védekezést, csupán azt, hogy nem értett egyet azzal, hogy a COVID miatt a kormány gyakorlatilag felfüggessze a parlamentarizmust.


Tipikus fideszes csúsztatás ezt a járvánnyal szembeni védekezés akadályozásaként előadni.

2022. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy átlag 300 az alapom. Több évtizedes munka után nyilván nem kezdő bér. 630/hó.

És igen túlóra évente 300-400 közt van lassan 20 éve de még köszönöm szépen jól bírom. Annyi hogy mióta nem 250 az éves keret látom pontosan az elszámolást és nem jutalomban van fizetve.

2022. febr. 12. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!