Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2018 óta hányan csalódtak a...

2018 óta hányan csalódtak a fideszben ?

Figyelt kérdés
Azon emberek véleményére vagyok kíváncsi, akik 2018-ban még fidesz szavazók voltak, azonban ma már nem szavaznának rájuk.

2022. febr. 11. 21:43
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy 29, a gombhasználatodból ítélve - kapatos lehetsz egy kissé.
2022. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
84%
rengetegen
2022. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 KTP 3.0 ***** válasza:
78%
A reális szám olyan 200-300 ezer
2022. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem aki 2018-ban szerette a fideszt, az szereti most is. 2018-ra már megvolt az az igazi kretén arca a fidesznek, a kiábrándultak már korábban elpártoltak. A keménymag maradt valószínű.
2022. márc. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sokan. Szüleim is azok voltak, most már ők is az ellenzékre szavaznak. Nagyon kiábrándultak a mostani kormányból.
2022. márc. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
87%
attol felek nem elegen.. beszeljetek minden bizonytalan ismerosotokkel, hogy szavazzon az ellenzekre, 12 ev utan mindenkepp kell a valtozas
2022. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
81%
Én hittem a Fideszben. De az elmúlt 12 év alatt azt kell mondjam, hogy baromi nagyot csalódtam bennük. Igazából ez a covid válság mutatta meg főleg, hogy mennyire lehet rájuk számítani, egy válságkezelésben. Itt is csak arra jatszottak, hogy a haverok meg a családtagok cégeit megmentsék, a kisvállalkozó aki esetleg az egész életet beletette a családi vállalkozásába, az menjen szalag sorra, mert van munka… Vagy az idősek kínai vakcinával való oltása, amiről ugye utólag be bizonyosodott, hogy az ő korosztályukban főleg nem ér semmit… de az ellenzék volt ebben is a hibás meg oltás ellenes. Aztán a többi korosztály is szinten szívott a kínai meg orosz vakcinával, aki külföldre akart utazni. 20 ezres PCR teszt például, azért csak, mert a kormány által erőltetett kínai vakcinát vállalta be az ember… a másik a gyűlölet kampányuk: utáljunk mindenkit, aki meleg, aki nem konzervatív gondolkodású, aki másképp gondolkodik a dolgokról, az mind Soros bérenc, Lenin fiú, libernyák, Gyurcsány bérenc, komcsi, nemzetellenes… undorító ez, amit lenyomnak. A közmédia teljesen az uralmuk alatt van, kissé szánalmas, hogy elvileg demokrácia és szólásszabdság van, de csak a Fidesz propagandát lehet hallgatni egész nap, meg hogy a baloldal milyen csúnya, gonosz…és MZP kap kemény 5 percet. Vagy a Kossuth díj vagy bármilyen díjat mind csak olyan emberek nyerhetik akik őket támogatják. Lehet az ellenzék győzelme esetén sem lesz kolbászból a kerítés, sőt borítékolható. De hátha egy vereség esetén kicsit leszállna a Fidesz a magas lóról. Mert Orbánt már teljesen meghülyítette a hatalom. Látszik rajta. Őt semmi más nem érdekli, csak hogy hatalmon legyen, korlátlanul lophassanak, a család es a haverok zsebe tele legyen. Siralmas.
2022. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
69%
#36 Szerintem meg nem kell rábeszélni senkit semmire. Undorító dolog. EHonnan veszed, hogy az illető egyáltalán elmegy-e szavazni? Sokan vannak, akik nem, mert nem érdekli őket ez az egész. Hozzáteszem, megértem.
2022. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

A szekértáborok precízen felálltak,tippje se lehet senkinek,mit hoz a vasárnap.

Lehangolt,frusztrált buzdítókból itt is van bőven,de a nagy "élmény" mára az volt,amikor jól öltözött hölgy a maket parkolójában,új autója mellett ordítva hozta mindenki tudtára,hogy melyik oldal győzelme esetén költözik Dániába.Mi értelme??Egy fix,négy nap,és enyém a világ,vagy nem.

2022. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Nyert a fidesz. Nekem pedig csak álom a házasság és a gyermekvállalás. Nem kellek egy nőnek sem, mert nincsen autóm, holott saját lakásom van. Nem értem, miért szavaznak ennyien a fideszre, mikor nagy a szegénység, korrupció és a kilátástalanság. Mostmár értem miért van 1.5 millió magyar kint külföldön úgy, hogy ebből 900 ezer magyarnak bejelentett állandó lakcíme Magyarországon van, holott kb. 2 hetet jön haza.
2022. ápr. 3. 21:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!