Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy hogy igy felszaporodtak...

Hogy hogy igy felszaporodtak az LMBTQ kerdesek ezen az oldan?

Figyelt kérdés

Direkt visszalapoztam es azt talaltam hogy 2013 ota vannak ilyen kerdesek. Egeszen 2018-ig minden evben kb. 1 oldalnyi kerdes volt ebben a temaban.

Szinte mindenki normalisan beszelgetett a masikkal most meg az ilyen kerdesek kb. a 90%-a provokacio.



2022. febr. 10. 12:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, én szívesen reagálok.


„Azért szaporodott meg, mert a nyugati gender elmebaj egyre több embert felháborít és nyitja fel a szemüket.”

A homoszexualitásnak nincs köze a genderhez, az LMBTQ+ embereknek is csak részben. Amiatt háborít fel egyre többeket, mert a kormány telenyomja a médiát hazugságokkal a témával kapcsolatban.


„Ezt persze ők úgy magyarázzák, hogy csak kormánypropaganda az egész, és ők olyan ártatlan báránykák, hogy enélkül a világon senki a létezésükről se tudna.”

Igen, mert ez (egy kis túlzással) majdnem így is van.


„Érdekelne, hanyas IQ-val kell rendelkezni ahhoz, hogy szétnézve a világban valaki az utóbbi verzióban higgyen.”

130-135. Miért?

2022. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

"A homoszexualitásnak nincs köze a genderhez, az LMBTQ+ embereknek is csak részben."

De a homoszexuálisok ha jól tudom részei a mozgalomnak a transzokkal együtt, akik a genderideológiát vallják. Tudod, LMBTQ.

Amúgy az állításom szempontjából totál lényegtelen, hogy konkrétan kik hisznek a gender-elmebajban, a lényeg az, hogy túl sokan.


"Amiatt háborít fel egyre többeket, mert a kormány telenyomja a médiát hazugságokkal a témával kapcsolatban."

Amiatt háborít fel, mert a médián keresztül (kormánypárti vagy más), értesülnek arról, hogy mi folyik nyugaton, és hogy mennyire régen már nem csak az elfogadásról szól ez az egész. A hisztid jól bizonyítja, hogy betalált az igazság, és ráébrednek az emberek, hogy a kamu áldozatiság álcája mögött milyen beteg szándékok lapulnak.


"130-135. Miért?"

Szerintem jó lesz az 80-nak.

2022. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

"A Gay panic defense amúgy rohadtul nem arról szól, amit a te kis érzékenyített agyad belelát"


Na hat ezt jol megmagyaraztad. Ezzel lehet igazan vitat nyerni. "Nem úgy van ahogy gondolod". Tudod az ilyen gyenge "cafolatokkal" csak azt bizonyitod hogy nem tudod megindokolni az allaspontodat.


"Különben sem "Amerikában" van, hanem az USA bizonyos néhány államában. Tudod, ratyi, Egyesült ÁLLAMOK vannak ott, különböző törvényekkel."


Bizonyos allamaiban??? Majdnem az osszes allamban ervenyben van. Birom ahogy probalsz ferditeni, de inkabb probalkozz masnal, mert en kiszurom az ilyet.


Raadasul valahogy nem sikerult megindokolni hogy miert nincs "Hetero Panic Defence". Ahogy mondtam egy nonek nehezebb egy ferfit lekuzdenie, szoval akkor mi is ez a diszkriminacio?

2022. febr. 13. 18:24
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
De miért ne érezhetném magamat fenyegetve egy meleg által? Mert azok szentéletű emberek? Szánalamas vagy...
2022. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

"De miért ne érezhetném magamat fenyegetve egy meleg által? Mert azok szentéletű emberek? Szánalamas vagy..."


Hat en ugy tudtam hogy tobb ferfi eroszakol noket, mint ferfi ferfiakat. Senki nem mondta hogy minden meleg szent, de ez a heterokra is igaz, sot a szamok alapjan tobb esely van arra hogy ok fognak eroszakot elkovetni es az o aldozataik altalaban gyengebbek mint ok. Tehat akkor miert nincs" "Hetero Panic Defence"?

2022. febr. 13. 21:05
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Igen nyilván heterók erőszakolnak a börtönben is :D Aki erőszakol az nem is igazi meleg :D LMBTQ logika XD
2022. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Hetero panic defense azért nincs, mert a heteró 97%-a a társadalomnak és nyilván nem ijedünk meg egymástól.
2022. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

"Igen nyilván heterók erőszakolnak a börtönben is :D Aki erőszakol az nem is igazi meleg :D LMBTQ logika XD"


Mikoze van a bortonben elkovetett szexualis eroszakhoz a homoszexualitashoz? Sok eliteltnek mindegy hogy kivel csinalja, ha mar nincs no a kozelben.


"Hetero panic defense azért nincs, mert a heteró 97%-a a társadalomnak és nyilván nem ijedünk meg egymástól."


Azert megkerdeznem pl. Ted Bundy aldozaitol hogy nem e feltek tole, pedig o sem volt meleg.

2022. febr. 13. 21:44
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

"Mikoze van a bortonben elkovetett szexualis eroszakhoz a homoszexualitashoz? Sok eliteltnek mindegy hogy kivel csinalja, ha mar nincs no a kozelben."


Hát tudod a börtökönben nincs koedukáció, tehát vannak férfi börtönök külön. Namost a férfi börtönökben is történik csomó nemi erőszak. Ezek a férfiak sem voltak melegek előtte (javarészt), odabenn mégis azok lettek. Tehát bizonyos körülmények igenis előhívhatják minden emberből a homárt. Ezért "érzékenyítetek" mesekönyvekkel gyerekeket, hogy minél előbb előhívjátok belőlük a b*zi ént.


"Azert megkerdeznem pl. Ted Bundy aldozaitol hogy nem e feltek tole, pedig o sem volt meleg."


Ebben én egyáltalán nem látom a logikát, vagy hogy mire akarsz utalni, de örülök, hogy ha te igen.

2022. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

"Hát tudod a börtökönben nincs koedukáció, tehát vannak férfi börtönök külön. Namost a férfi börtönökben is történik csomó nemi erőszak. Ezek a férfiak sem voltak melegek előtte (javarészt), odabenn mégis azok lettek."


Attol nem leszel meleg hogy ferfival kozosulsz, az erzesek tesznek azza. Es ez forditva is igaz. Ha a ferfiak vonzanak de nem szexelsz veluk attol meg ugyanugy meleg vagy. Ahogy mar mondtam sokan inkabb a ferfiakat valasszak no hianyaban.


"Ezért "érzékenyítetek" mesekönyvekkel gyerekeket, hogy minél előbb előhívjátok belőlük a b*zi ént."


Te vagy az a fajta boomer aki betiltana a GTA-t "mert attol lesznek a gyerekek sorozat gyilkosok" cimszoval.



"Ebben én egyáltalán nem látom a logikát, vagy hogy mire akarsz utalni, de örülök, hogy ha te igen."


Kar hogy nem mert pont te utaltal arra hogy a heterok felhetnek a melegektol csakis a homoszexualitasuk, miatt de heterok nem felhetnek a heteroktol a heteroszexualitasuk miatt.

Erre hoztam fel egy kisse morbid ellenpeldat. Tehat vajon miert felnek a nok a ferfi eroszakelkovetoktol? Nem azert mert azok az emberek heterok?

2022. febr. 13. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!