Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy hogy igy felszaporodtak...

Hogy hogy igy felszaporodtak az LMBTQ kerdesek ezen az oldan?

Figyelt kérdés

Direkt visszalapoztam es azt talaltam hogy 2013 ota vannak ilyen kerdesek. Egeszen 2018-ig minden evben kb. 1 oldalnyi kerdes volt ebben a temaban.

Szinte mindenki normalisan beszelgetett a masikkal most meg az ilyen kerdesek kb. a 90%-a provokacio.



2022. febr. 10. 12:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
78%

@13:42


Ezek továbbra sem Magyarországon vannak.

Akkor meg mit böfögsz fidesztálib?

2022. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Ez elso dal a meleg csaladok elfogadasarol szol. Sztem semmi kivetnivalo nincs benne. Ha heterokrol lenne szo akkor egybol elfogadhato lenne, mi? Ja hogy a melegek nem nevelhetnek gyerekeket, mert kell apa is meg anya is a csaladba. Persze mikor megkerdezik hogy mivel tud kevesebbet nyujtani egy meleg par akkor megakad a tudomany.


A masik meg egy fiatal srac, vszinu meleg, aki szeret nonek oltozni. En is szerettem gyermekkent lanynak oltozni, ez van, szerencsere a szuleim nem alaztak meg erte. Amugy mit csinaljak a szulei? Verjek meg, "mert egy gyerek nem lehet meleg" cimszoval? Es lehet hogy hetero vagy biszexualis, akkor is mivel karosodik? Jol erzi magat es ennyi, vszinu mar elvettek volna a szuleitol ha ok kenyszeritenek erre.

2022. febr. 10. 14:14
 13/33 anonim ***** válasza:
12%

Az első videó számtani egy kis homoszexuális fűszerezés Dél


A másik egy 11 éves fiú,aki felnőtteknek táncol és még pénzt is dobnak be. 🙂 Amugy bármikor eljuthat ide is, Ausztriábsn már volt eset.

2022. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Az első dal egy kicsit túlzás, de nem borzasztóan hatalmas probléma.

A második vidóban már vannak gondok. De nem a fiúval, hanem a szüleivel. És ebben szerintem egyetértünk... Aki egy 11 éves fiúnak engedi, hogy olyan helyekre menjen, mint ő és úgy mutogassák a médiában, mint egy cirkuszi majmot, az nem való szülőnek. Aztán meg még a Fidesz mondja, hogy a szülők teljes mértékben alkalmasak a gyereknevelés minden egyes részletére. Nem, a legtöbbek nem képesek mindenre, ez a Desmondos példa jól mutatja, hogy olyan is van, aki semmire sem képes.

2022. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
14-es lehet igazad van, de szerintem akkor azok a gyerek sztarok sem egeszsegesek. Mar gyermekkent a rivaldafenyben elnek, soha nem tudjak meg milyen az igazi gyermekkor.
2022. febr. 12. 16:16
 16/33 anonim ***** válasza:
0%

Azért szaporodott meg, mert a nyugati gender elmebaj egyre több embert felháborít és nyitja fel a szemüket.

Ezt persze ők úgy magyarázzák, hogy csak kormánypropaganda az egész, és ők olyan ártatlan báránykák, hogy enélkül a világon senki a létezésükről se tudna.

Érdekelne, hanyas IQ-val kell rendelkezni ahhoz, hogy szétnézve a világban valaki az utóbbi verzióban higgyen.

2022. febr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

Itt van ez a szép videó annak, aki eddig netán burokban élt. Ezt tervezik itthon is a gyerekekkel:

https://www.youtube.com/watch?v=JxdvOLdG_34&ab_channel=GoodM..

2022. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

"Érdekelne, hanyas IQ-val kell rendelkezni ahhoz, hogy szétnézve a világban valaki az utóbbi verzióban higgyen."


Hallottal mar a Gay panic defence-rol?

Annyira progressziv pl. Amerika is hogy egy szemely megolhet egy masik embert ha az a masik ember homoszexualis es ugy erezte hogy veszelyben van. (Majdnem minden allamban ervenyben van ez a torveny).

Vegyunk egy ferfi vs ferfi esetet. Ket atlagos ferfi kb. ugyan olyan eros. Akkor kerdem en hogy miert nincs olyan torveny hogy Hetero Man defence?

Egy no is mondhatna hogy azert olt meg egy hetero ferfit mert az a ferfi tulzottan ranyomult es ettol bepanikolt. Raadasul egy nonek jelentosen kevesebb eselye van megvedeni magat egy adott ferfi ellen.


Ezt hivjak negatív diszkriminacionak a javabol.

2022. febr. 13. 02:15
 19/33 anonim ***** válasza:
De jó, hogy neked ez a legnagyobb bajod! Mi lenne ha abba hagynád?
2022. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

Le lehet engem pontozni gyerekek, csak attól még nem válnak semmissé a tények.

#18 Kérdező, te se arra reagálsz, amit 16-os válaszomban írtam, totál másról beszélsz. Skizofrén vagy?

A Gay panic defense amúgy rohadtul nem arról szól, amit a te kis érzékenyített agyad belelát, semmi olyan nincsen, hogy csak azért megölhet valaki egy másik embert, mert b*zi :D. Különben sem "Amerikában" van, hanem az USA bizonyos néhány államában. Tudod, ratyi, Egyesült ÁLLAMOK vannak ott, különböző törvényekkel.

2022. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!