Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szánalmas, hogy a magyar...

Nem szánalmas, hogy a magyar sajtó azzal van tele, hogy kizárták Liu Shaolint, miközben az egy teljesen szokványos kizárás volt?

Figyelt kérdés
Érdekes módon azt egyik cikk se említi meg, hogy ugyanilyen kizárásnak köszönhetően lett harmadik a vegyes váltó vagy az előző olimpián az aranyérem is ennek volt köszönhető.
2022. febr. 9. 10:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

és akkor még egy


[link]


a kinaiak mocskosul játszanak

2022. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
#16 a képeket nehogyd megnézd, még szembe jön a valóság
2022. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
16: erről van szó.. valójában fingod nincs az egészről :D
2022. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Fogalmam sincs mi a helyes mozdulat, és mi nem"

Mikor a hülye okoskodik olyanban, amihez nem ért. :))

Egyébként magyar és külföldi gyorskorcsolyás sportolók, edzők és volt bírók is nyilatkoztak, hogy nem volt jogos a kizárás. Ami nagyobb gond - aki nézte az láthatta - hogy Kínát más számokban is nyomják. Vitás helyzetekben kérdés nélkül feléjük döntenek. Vicc volt az is, ahogy a vegyes váltójuk döntőbe jutott.

2022. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Mikor a hülye okoskodik olyanban, amihez nem ért."


Ti se értetek hozzá, csak ti eljátsszátok. Ami nyilván a ti köreitekben nem ciki, de a normális emberek körében az.

2022. febr. 9. 12:02
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
ott vannak a képek, kérdező
2022. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mindketten szabálytalankodtak, és ilyen esetekben mindkettőt ki szokták zárni.

De a Kínaiak nem zárták ki a saját versenyzőjüket. Ez nyílt csalás. Ez a baj, nem a kizárás.

2022. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Andizsuzsi ***** válasza:
32%
Lehet lepontozni, de ha nem csak azokat a képeket nézitek meg, amik ki lettek vágva a videóból, hanem a felvételt is, akkor látszik, hogy mielőtt a kínai megmarkolta volna Sanyit, ő egyértelműen tolta ki a pályáról a kínait. Lehet, hogy mindkettőt ki kellett volna zárni, ezt nem tudom. De Sanyi akkor sem lett volna aranyérmes. Persze lehet háborogni és jogos volt az óvás, mert miért nem a kínait is, de ez a mi helyzetünkön nem változtat.
2022. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!