Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter Fideszes?

Márki-Zay Péter Fideszes?

Figyelt kérdés
Nyilatkozataival inkább a Fideszes szavazótábort erősíti. Több ismerősöm is csak azért megy el szavazni, hogy ő ne kerülhessen az ország élére...

2022. febr. 7. 20:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Annyira jót nevetek... Ki a frász mondta, hogy Fideszes lennék? Elmondom neked, utoljára sem rájuk szavaztam, de nem is a baloldalra. Minden estre szórakoztató ez a dobálózás.
2022. febr. 7. 22:10
 22/24 anonim ***** válasza:
36%

kérdező, hagyjad ezeket

meglátszik a válaszokból az értelmiségi inteligenciájuk

megint megy a krumplizás, ennyi tellik tőlük

ezekkel az a baj, hogy nem képesek felfogni azt, hogy sok ember van, akik sokkal jobban élnek mióta a Fidesz kormányoz

2022. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha MZP a fidesz beépített embere lenen, akkor Vitya simán kiállna vele "vitázni", és egy megrendezett "vitán" lemosná a beépített MZP-t. Vityának nem lenne oka rettegni a saját emberétől.
2022. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, értem amit mondasz.

Én csak néha tévedek ide, a véletlen válsz gombbal böngészem a gyikot.

Mindig el vagyok képedve, szerintem ez a kategória nagyon ádáz, mindenki haragszik mindenkire.

Mondjuk a politika mindig megosztó volt, de itt, anonim még brutálisabb a dolog.

2022. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!