Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter Fideszes?

Márki-Zay Péter Fideszes?

Figyelt kérdés
Nyilatkozataival inkább a Fideszes szavazótábort erősíti. Több ismerősöm is csak azért megy el szavazni, hogy ő ne kerülhessen az ország élére...

2022. febr. 7. 20:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Akkor a ferjed tart el teged, kulonben nem a fideszre szavaznal
2022. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem a férjem tart el, egész jó fizetésem van.

A férjem viszont félmillió felett keres egy sima szakmunkás bizonyítvánnyal. Az MSZP idején negyedennyit nem keresett és nem lehet az inflációra fogni mindent. Össze sem lehet hasonlítani, hogy mit engedhettünk meg akkor, illetve most magunknak.

2022. febr. 7. 21:31
 13/24 anonim ***** válasza:
45%
Jár nektek a krumpli!
2022. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Demion ***** válasza:
37%

A férjed konkurenciája nyugatra távozott, így a férjed egy hiányszakmát fed le, ezért nagyjából bármennyit elkérhet a munkájáért. Mióta megnyílt az uniós munkaerőpiac minden szakmunkás szarrá keresi magát.

Csak ennek semmi köze sem a Fideszhez, sem az MSZP-hez.

Fura, hogy tanárként ilyen alap összefüggéseket nem látsz át.

2022. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
24%
Biztos tesitanár
2022. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Mi baj lenne vele, ha tesitanár lennék? Szerinted ők ostobák, tanulatlanok, esetleg nincsen saját véleményük? Ugyanazon a képzésen mentek végig, mint én, csak más a diszciplínája. Mellesleg egyszakos tanár már nem létezik, de látom ezt sem tudod.

Válaszolva: magyar-történelem szakos tanár vagyok, de a kérdés szempontjából ez irreleváns.

2022. febr. 7. 21:54
 17/24 anonim ***** válasza:
35%
Valoszinuleg kozpontilag tettek az iskola elere, mert kellett oda is egy hithu csinovnyik. Minden iskolaban csak egy tanar keres jol, az, aki szemmel tartja a tobbi kollegat...
2022. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
21%
Jobb lett volna, ha azt írod, hogy tesitanár vagy, történelemtanárként nagyobb szégyen, hogy a fidesznek nyalsz.
2022. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Jesszusom, én kiszálltam. Itt nem lehet normálisan beszélgetni az emberekkel. Érvek helyett személyeskedtek, utálkoztok. Mindent elmond rólatok.
2022. febr. 7. 22:06
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
A vezéred se szeret vitázni
2022. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!