Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen naivak sokan?

Miért ilyen naivak sokan?

Figyelt kérdés
Tényleg azt hiszik ha kormányváltás lesz akkor lesz elszámoltatás és érdemben bármi változik pozitívan a kisember szempontjaból? Nem tanultak az elmúlt 32 évből?
2022. febr. 7. 16:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
Azért MZP vezette kormány annyit nem lopna, mint Orbán. Korrupció van mindenhol, na de ez ami itt megy el túl megy minden határon.
2022. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az összes kormány 1990 óta semmi mást nem csinált mint szétlopta az országot. Őrületes naivság azt hinni hogy ez bármiben változik azért mert egy másik paprikajancsi kerül a trónra aki olyan jókat mond...
2022. febr. 7. 17:01
 13/22 anonim ***** válasza:
#9 mert megkérdeztem, hogy mi hazánk? Általában amikor valami "újat" mondanak akkor a mi hazánkról van szó. Hogy ebből hogy kóvetkezik az üldózési máni azt nem tudom de inkább csak a fogalom dobálózásnak tudom be.
2022. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11%

"Én ezért nem vagyok benne biztos, hogy most jó ötlet lenne a kormányváltás, ha maradna ez a paraszt, az EU elzárná a pénzcsapokat -már most sem jön a zsé-, és gyakorlatilag kivéreztetné."

De komolyan, ilyenkor nem szégyelled el magad? Komolyan annak szurkolsz, hogy az EU kivéreztesse az országot és minden pénzt elzárjon tőlünk? Ennyire síkparaszt is már csak megkeseredett ballibernyák lehet.

2022. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

Szégyellem én magam külföldön elégszer, amikor szóba kerül, hogy magyar vagyok és a legtöbbször utánna rögtön jön ez a paraszt!


Komolyan ennek szurkolok, döljön rátok, amit épitettetek! Az ország miatt vagyok megkeseredett, ahová születtem, az életem teljes mértékben rendben van, főleg, hogy alig vagyok otthon!

2022. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

Bizonyos személyektől az ellenzéki oldalról komoly elkötelezettséget látok a korrupció csökkentésére, ezért látok esélyt javulásra, igen. Egy ország nem marad mindig ugyanazon a korrupciós szinten, például Románia is sokat javított ezen a téren. Nem merülhetünk el a teljes beletörődésbe.

Ezenkívül várhatóan visszaszorulna a gyülöletpropaganda, csökkenne a megosztottság és jobb lenne az általános légkör. Már önmagában ezért megérné kormányt váltani.

2022. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

#15

Nekem felfordul tőled a gyomrom. További jó keseredést!

2022. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%
17-es, látod, legalább sikerült megértened, hogy mit érzünk sokan a hazánk végett!
2022. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
15%

#18

Aki annak szurkol, hogy tönkremenjen a hazája, az ne akarja már eljátszani a vérzőszívű hazafit, aki halálra aggódja magát az országért... Van még lejjebb nálad?

2022. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

Oh, belőlem csak egy van, és sosem játszottam se meg magam, se a hazafit!

Az nem én vagyok, legalábbis nem egy olyan országnak, aki egy egész generációt eldobott!

2022. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!