Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen naivak sokan?

Miért ilyen naivak sokan?

Figyelt kérdés
Tényleg azt hiszik ha kormányváltás lesz akkor lesz elszámoltatás és érdemben bármi változik pozitívan a kisember szempontjaból? Nem tanultak az elmúlt 32 évből?
2022. febr. 7. 16:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Miért ilyen naivak sokan? Tényleg azt hiszik minden fasza lesz ha marad ez a kormány? Nem tanultak az elmúlt 12 évből?
2022. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
ha nem ez az arrogáns tolvaj banda lesz a felcsúti cigánnyal az élén én már attól is jobban érezném magam
2022. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy rendszer romlott törekedni kell arra, hogy megváltoztassuk minden erőnkkel attól fúggetlenül, hogy mivolt/mivan és milesz várhatóan. Sosem szabad feladni, kikell állnunk a jogainkért, tiszteletben kell tartani a saját elveinket, meg kell maradnunk becsületesnek és tisztességesnek. Hinni kell egy változásban akkoris ha elérhetetlennek tűnik. Vagy elfogadhatod, hogy soha semmi nem lesz jobb és beletörődhetsz mindenbe amit csak meg mernek csinálni. Csak nehogy majd egyszer eljöjjön azaz idő amikor visszagondolsz, hogy lépni kellett volna akkor és akkor, tenni lehetett volna de én is kimaradtam.
2022. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor egy másik tolvaj banda lesz. Nem esik le ennyire tényleg?
2022. febr. 7. 16:36
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Én ezért nem vagyok benne biztos, hogy most jó ötlet lenne a kormányváltás, ha maradna ez a paraszt, az EU elzárná a pénzcsapokat -már most sem jön a zsé-, és gyakorlatilag kivéreztetné.


Bár ez a hülye nép, még azt is benyelné, hogy kilépjünk az EU-ból és Putykához csatlakozva újjáépitsük a Szovjet Úniót...

2022. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
A jólétet Magyarországra nem a Fidesz és nem az Ellenzéki Összeborulás fogja elhozni, az hót ziher! Ezért aki pozitív változást akar eleve nem is szavaz ilyen pártokra.
2022. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%
#6 jajj had találjam ki. Mi hazánk?
2022. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Kezdjük ott, hogy a jólét alapja a szabad piacgazdaság. Nem állitom, hogy csak az, de jelentősen befolyásolja. Látszik, hogy minnél jobban szólnak bele a gazdaságba és próbálják államilag kordában tartani, az mindenkinek jó, csak az átlagprolinak nem.
2022. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

#7:

Neked valami üldözési mániád van, vagy szimplán flúgos vagy?

2022. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
1%
Hajrá Fidesz! Éljen Orbán Viktor Miniszterelnök a mi vezérünk.
2022. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!