Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugger aki kiütötte Márky...

A nyugger aki kiütötte Márky Zajt ütőképes mint a magyar gazdaság?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
74%

"Legalább minimális szövegértéssel kellene rendelkezned. Az egyes szám harmadik személyben írt válaszom, hogy Ő ezt tette, azt írta stb. azt jelenti, hogy NEM ÉN írtam korábban. De neked még ez sem megy, nem fogtad fel."


De, felfogtam. És nem véletlenül hagytam figyelmen kívül.

2022. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
71%

"Gondolom te írtad a 38-as hsz-t is."



Rosszul gondolod.

2022. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
56%
Lesz itt keveredés a fejében megint :D
2022. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
17%

#49!


Nem magammal vitatkoztam, hiába írod ezt. Egy újabb szalmabáb érvelés, azaz te semmit sem fejlődsz.

Persze a fölényeskedás az még mindig meg: "..viszont örülök, hogy egy fokkal kultúráltabb lettél..."


Írhatnám azt is, nagy pofával írsz, játszod a nem létező eszedet. Csak fölényeskedést írni pc, abba nem kötsz bele. Pedig ugyanazt jelenti a kettő.

Nem kulturáltság kérdése, hogy melyik megfogalmazást használom.

Kulturált ember így írja: kulturáltság. :)


Az egész kommented nem más, mint személyeskedés. Ami köztudottan nem a kulturált vita eszköze. Úgy is mondhatnám, hogy folyamtosan mellébeszélsz. Mert amire reagálhattál volna, arra semmit sem írtál. És még ezt is letagadod.

Ismételgeted, hogy nem tudom, hogy mire reagálok. De az persze eszedbe sem jutott, hogy leírd, mi az amit te írtál. Tehát teljesen nyilvánvaló, hogy csak értelmetlen dolgokba kötsz bele, nem akarsz érdemi vitát folytatni. Ennek - mint mindennek - oka van.


Én egy szánalmas, sunyi alaknak tartalak és lenézlek.

2022. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
41%

Káe vitatkozni egy olyan emberrel aki helyesírásba köt bele és az elejétől kezdve személyeskedik majd ezt kikéri magának ha vele szembe alkalmazzák. Kultúrálatlan vagy és primitív de ezeket te magad jellemezted a viselkedéssel. Egó kenegetéssel és személyeskedő emberrel akinek tényleg fogalma nincs kivel mikor mit beszél és összekever 2-3 anoním felhasználót de észre sem akarja venni mert annyira elvakult a saját arroganciájától, nem lehet vitatkozni, de majd ebből is kivágod magad egy jó vastag arrogáns, képmutató és "személyeskedő" válasszal, hogy biztos megadhasd az igazat az egódnak. Ez olyan mint amikor a rasszista a rasszizmust akarja megmagyarázni egy vita keretében úgy, hogy azt mondja nincs is, ő maga nem is az, de amikor azok a dolgok kerülnek szóba amik őt zavarják akkor egyből rasszista lesz és közben ki-ki magyarázza magát a helyzetből.( toro számtalan interjúja.)

Minek írnám le melyik válaszoló vagyok amikor te csak aggresszív módjára vitatkozni szeretnél mással hogy mentális önkielégíts? Ez van ha elvakít az arrogancia és visszatart az egód.

2022. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
18%

#55!


Neked fogalmad sincs, hogy mit jelent a személyeskedés. Ha egy vitában rámutatunk a másik hibájára, érvelési hibáira, logikatlanságaira és hazugságaira, az nem személyeskedés.

A személyeskedés az, amit te művelsz, mert ahelyett, hogy válaszolnál érdemben, a személyemet támadod.


Mutatok egy példát:

"Kultúrálatlan vagy és primitív de ezeket te magad jellemezted a viselkedéssel."


Nyilván ebből sem igaz egy szó sem. Csak nem tudsz érdemben reagálni, nem tudod (vagy nem akarod megpróbálni sem) megvédeni az álláspontodat, ezért személyeskedni kezdesz.


Megint mellébeszélsz a helyesírással. Ha leírtad volna, hogy eddig úgy tudtad, hogy a személyneveket csupa kis betűvel kell írni, akkor elfogadom, hogy helyesírási hiba volt (mint a "Kultúrálatlan", amit már leírtam helyesen, de hiába...).

Folyamatosan szalmabábozol. Egy pillanatig sem neveztem helyesírási hibának. Szimpla suttyóság a nekünk nem szimpatikus emberek nevét így érni.

Ez is egy fajta hazugság, hiszen azt állítod, hogy helyesírási hibát emelek ki. Ez pedig nem igaz. Bunkóságot jeleztem.

A "Kultúra" szónál valóban helyesírási hibára hívtam fel a figyelmet. De lásd be, kifejezetten vicces, hogy több próbálkozásból sem sikerült helyesen leírnod, miközben engem nevezel primitívnek, magadat meg "kultúráltnak". Ez kb. a hüje megfelelője.


"Minek írnám le melyik válaszoló vagyok ..."

Mert így teljesen hiteltelen vagy.

2022. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
56%
Folyamatosan képmutató vagy. Érsemben nem reagálsz semmire de kikéred magadnak azt amit te is alkalmazol. Ugyanúgy személyeskedsz ráadásul még te indítottad ezt el. Nincs mire érdemben reagálnom mert nem mondtál semmit. Továbbra is csak arrogáns vagy és képmutató, helyesírással dobálozól és mentális önkielégítesz, ez fergeteges egy műsor de nem az első itt a gyk-n.
2022. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
53%

#56 " Szimpla suttyóság a nekünk nem szimpatikus emberek nevét így érni."

Alapvetően egyetértek veled a többi szövegedben, én voltam aki még beszállt a vitába, akivel egybe lettél véve.

De van amikor személynevet én is kisbetűvel írok és szándékosan. z gyurcsányé. Nem vagyok nagy híve a kötelező irodalmi olvasmányoknak, de a Pál utcai fiúk egy nagy igazságának tartom, hogy vannak személyek akik egyszerűen nem érdemlik meg - a tetteik miatt - hogy a nevüket nagybetűvel írják. Mindenki másét rendesen írom, egyet kivéve, gyurcsányét, mert az őszödi beszédben feltárult hazaárulása, az hogy belelövetett a saját népébe az olyan súlyú a szememben, hogy nem érdemli meg még azt sem, hogy a nevét nagybetűvel kezdjem.

Másoknál viszont - bármennyire is nem szimpatikusak - ezt nem teszem, ebben egyetértünk, hogy általánosan használni suttyóság. De azért a kivétel jogát én fenntartom.

2022. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
25%

#58!


Hasonlóan gondolkozom Gyurcsányról, de úgy tartom, hogy ez a tisztelet kijár neki is. Alanyi jogon jár mindenkinek. Valószínűleg nagyon jó marketinges lenne, tehát valamihez kifejezetten van tehetsége, ezt kell ismerni. Ő volt az egyetlen ember az elmúlt 10-15 évben a baloldalon, aki képes volt új témakat behozni. FeGyőrhöz képest pedig kifejezetten egy géniusz.

Ettől függetlenül emberileg és kormányfőként egy nagy nullának tartom.

2022. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Annál SOKKAL ütőképesebb!
2022. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!