Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugger aki kiütötte Márky...

A nyugger aki kiütötte Márky Zajt ütőképes mint a magyar gazdaság?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
61%
#30 Te érted azt amit beszélsz?
2022. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
18%

31


Te nem érted amit olvasol.

2022. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha összevissza ír valaki azt nehéz lesz értelmezni akkor is ha az illetőnek kimagasló képességei vannak.
2022. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
26%

"miközben hazugsággal próbálsz gyűlöletet szítani és provokációnak nevezed azt, ha valaki ki mert menni az utcára Gyurcsány uralkodása alatt."


Kedves - igencsak aktív-fideszpárti észlény!


Gyakrabban vádolsz másokat hazugsággal, mint amilyen gyakran levegőt veszel. Egy dolgot hiányolok rendszeresen: a cáfolatot.


Tegyél most kivételt és meséld el, mi volt hazugság a lereagált hozzászólásban?



Provokációnak senki sem azt nevezi, ha valaki utcára megy. Azt már igen, ha kéretlenül odamegy egy rendezvényre, ahol szidalmazza és bántalmazza az ott tartózkodókat, csak mert neki az nem tetszik. Nem kell szeretni Gyurcsányt. De mutass egy olyan esetet, amikor fideszes rendezvényre ment oda balhézni valaki! Pedig a szavazatok alapján 2018ban is láthattad: qrvára nem vagytok sokan, ergo: igencsak messze vagytok az országos támogatottságtól. 49%...

2022. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
30%

#34!


Aki kicsit is tájékozott, az tudja, hogy az allításai nem igazak. Magyarul hazudik. És meg sem próbálta alátámasztani a hazugságait.

Tudom, neked az a baj, ha valamit nevén nevezek, nem az, hogy valaki gyakrabban hazudik, mint levegőt vesz.

Nagyon sajnálom, hogy nem voltál képes felfogni, hogy ami idéztem, abban volt hazug állítás. Feleslegesnek értem újra beidézni.

Olvasd el újra az egészet és talán még neked is feltűnik, hogy folyamatosan fröcsög, gyűlöletet kelt és mást nevez ilyennek. Az általánosítása nyilván nem igaz, mert ballib szavazók között is akad értelmes, tehát hazuság lenne azt állítanom, hogy a ballib szavazók hülyék.

2022. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
41%

"Aki kicsit is tájékozott, az tudja, hogy az allításai nem igazak. Magyarul hazudik. És meg sem próbálta alátámasztani a hazugságait."

Nem azt kértem, hogy beszélj mellé! Azt kértem, mutass rá, mi volt a hazugság, ergo: cáfold meg!



"Tudom, neked az a baj, ha valamit nevén nevezek,"


Akkor valamit nem értettél meg. Tehát még egyszer: hazuvságnak nevezted a kommentelő állítását. Kérek rá egy cáfolatot!



"Nagyon sajnálom, hogy nem voltál képes felfogni, hogy ami idéztem, abban volt hazug állítás. Feleslegesnek értem újra beidézni."


Na ezt hívnák úgy, hogy mellébeszélés.


"Olvasd el újra az egészet"


Elolvastam. Reagált a nyugger tettére.


"és talán még neked is feltűnik, hogy folyamatosan fröcsög, gyűlöletet kelt"


Pontosan mivel is kelt gyűlöletet? Sehol egy konkrétum, csak általános lózungok.

2022. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
21%

#36 Megtette. Megcáfolt téged és bizonyította is az állításait. INNEN indult az egész, mert te nem voltál képes sem elfogadni, sem megérteni, sem felfogni.

EZÉRT írta le az előbb azt is, hogy MÁR MEGTETTE és nem másolja be újra, mert felesleges, ismét nem fog vele menni semmire mert megint letagadod.

Folyamatosan megy a balliberális oldalon a gyűlöletkeltés, a sértegetések, a mocskolódások, az egymás ellen hergelése a választóknak. Ebbe beletartozik az is, hogy évtizedek óta hazudozzátok ezt az ellenfeleitekről.

Megszólal egy ballib politikus - MZP - egy lakossági fórumon arról, hogy fel kellene akasztani a fideszeseket. Persze nem mondja ki, csak megjegyzi, hogy azért mindenki értse megfelelően adja elő a szövegét, hogy mire is lehetne még használni a kandelábereket. Ezután nem azt teszitek, hogy kizárjátok a politikából, leszóljátok, megbélyegzitek, hanem csatlakoztok mellé és rálicitáltok.

MZP napont a saját szájával mond neked konkrétumokat a gyűlölködésből, hergelésből, hazugságból és neked ez nem számít. Éppen úgy letagadod, mint ő a következő napon és te vagy az egyike azoknak akik iparban mosdatjátok a megnyilvánulásait.

2022. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
59%
Elég szomorú, hogy a fidesz ilyesfajta aggressziót táplál az emberekbe, főleg ha az idősekről van szó. Lehet ez vicces is kérdező de végtelenúl szomorú, hogy a kormányunk aki az ország irányításáert felel, elérte, hogy az unióban milegyünk a 2. Legkorruptabb ország, és széthuzzák a társadalmat majd agymossák a saját szavazótáborukat, hogy asszisztáljanak mindehhez, közben észre sem veszik mit csinálnak csak hergelődnek és gyűlölnek még olyan rokkant idős hölgyemények is.
2022. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
41%

"36 Megtette. Megcáfolt téged és bizonyította is az állításait."


Engem aligha, ugyanis az állítás, amit hazugságnak neveztél, nem tőlem származott.

Én csak szóvá tettem, hogy többet hazugozol, mint levegőt veszel.


És nem, nem cáfoltál meg semmit.


Nevezd mwg konkrétan, mi vt a hazigság! Ha ezt tisztáztuk, lesz mit cáfolni. Ha az is meglesz, lesz mire reflektálni. Ha mellébeszélsz, csak a szart pofozgatod.

2022. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
53%

39!


Gondolom te írtad a 38-as hsz-t is.

Ebben is hazudsz. Kivéve, ha nagyon kretén vagy. Akkor csak ostoba vagy, mint MZP.

Mert egy lökötten viselkedő ember alapján levonni azt a következtetést, hogy "a fidesz ilyesfajta aggressziót táplál az emberekbe" az vagy hazugság vagy butaság.

Aki egy eset alapján általánosít vagy vagy nagyon buta, vagy tudatosan hazudik.

2022. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!