Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugger aki kiütötte Márky...

A nyugger aki kiütötte Márky Zajt ütőképes mint a magyar gazdaság?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
75%

#39 Legalább minimális szövegértéssel kellene rendelkezned. Az egyes szám harmadik személyben írt válaszom, hogy Ő ezt tette, azt írta stb. azt jelenti, hogy NEM ÉN írtam korábban. De neked még ez sem megy, nem fogtad fel.

Így már érthető miért is kilátástalan vitázni veled.

2022. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
41%
#40 keress fel egy pszichológust és kérdezd meg milyen hatással van egy emberre az a fajta kormány propaganda amit az elmúlt 7 évben nyom a kormányunk, és akkor mèg a különféle kommunikációkat nem vettük szemügyre. Egy idős hölgy politikai indittatásból a fidesz védelmére kellve nem hiszem hogy ilyet csinálna és van jópár ilyen felvétel. Emellett egyértelműen uszító dolgokat kampányol és kommunikál a kormány ezt le sem lehet tagadni. Hogy rád mi vagy ki volt hatással azt kár találgatni egy anoním oldalon de a kultúrálatlanságodat azt tr is belebegtetted, szerintem nem is elösszőr. "Kretén, ostoba, hazudsz." És szerintem volt még más válaszod is. Sértegetéssel és vádakkal tudsz csak kommunikálni ingerből vagy megy a kultúrált viselkedés?
2022. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
29%

#42!


Ha valótlanságot, logikátlanságot állítasz, akkor két opció lehetésges:

1. Hazudsz

2. Buta, tájékozatlan vagy

(Persze lehet ennek a kombinációja is.)


Persze neked a "Révész Márió"-val semmi bajod, a hazug általánosításokkal semmi bajod. Neked csak azzal van bajod, ha én ezek szóvá teszem.

Innentől kezdve teljesen hiteltelen vagy.


Én mem általánosítok, hogy MZP.

Konkrét hozzászólások alapján mondom, hogy valaki hazudik vagy kretén.

Ha azt mondod, hogy a Föld lapos, vagy azt mondod, hogy a napelem az atomerőmű, akkor egyértelmű, hogy buta vagy. Vagy valamiért át akarod verni az embereket, tehát hazudsz.

Te egy gyűlölködő, hazudozó mellé állsz. Tehát te is ilyen vagy. Vagy csak nagyon buta. Nincs más opció.

2022. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
41%
#43 neked fogalmad sincs már hogy miről és kivel beszélsz. Ez egy rettentő primitív felfogás, lehetne mit fejleszteni rajta. Gördülékenyebben menne a kommunikáció veled ha nem az emberek lealázása lenne a célod de neaggódj, ezt senki nem veszi komolyan mert általában az embereknek nem ez a célja a beszélgetésekkel. Fogalmam nincs ki az a révész márió és azt sem tudom hogy jött a képbe, az viszont biztos, hogy a kormány uszít és gyűlöletet kelt, az valóban igaz, hogy mem teljesen a kormány propagamdája és oommunikációja hozza ki az emberekből azt a fajta viselkedést hisz nem lenne sikeres a propaganda ha alapból nem lennének rá fogyékonyak az emberek. Ettől függetlenül ez nem vesz el egyik fél "érdeméből" semmit sem. Én nem állok egy gyülölködő és hazug ember mellé sem, gondolom a kóvetkeztetés mint alap onnan ered, hogy fogalmad nincs kivel beszélsz és nem csak azért mert egy anoním oldalon vagyunk mindannyian anoním felhasználóként. Hidd el, akit sértegetéssel, vádakkal és hazugsággal győzöl meg, azok maguk is olyan emberek és semmi eredményességre nem fogsz jutni.
2022. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
25%

#44!


"neked fogalmad sincs már hogy miről és kivel beszélsz.... Fogalmam nincs ki az a révész márió "


Úgy tánik, hogy neked nincs fogalmad erről az egész beszélgetősről.


De ez is tetszik:

"Ez egy rettentő primitív felfogás, lehetne mit fejleszteni rajta. Gördülékenyebben menne a kommunikáció veled ha nem az emberek lealázása lenne a célod de neaggódj,"


És az is rettentő primitív dolog, hogy kis kezdő betűvel írod a neveket. (Gyanítom, hogy megint hazudsz, mert tudatosan szoktak így írni primitívék.)

Most a kérdés az, hogy alapból így irsz vagy kamuzol és tudod, hogy kiről szól ez a kínosan vicceskedő név válzotatás.


Vagyis te lazán leprimitívezel. :D

Közben ismét megfogalmaztál egy hamis állítást. Nem célom a másik lealázása.

Az valóban primitív dolog, hogy nem tudsz felhozni semmit, ezért teljesen alaptalan (= hazug) kijelentésket teszek rám.


"Én nem állok egy gyülölködő és hazug ember mellé sem, gondolom a kóvetkeztetés mint alap onnan ered, hogy fogalmad nincs kivel beszélsz és nem csak azért mert egy anoním oldalon vagyunk mindannyian anoním felhasználóként. Hidd el, akit sértegetéssel, vádakkal és hazugsággal győzöl meg, azok maguk is olyan emberek és semmi eredményességre nem fogsz jutni."


Mivel csak azzal volt problémád, hogy nevén neveztem a hazugságot, s nem a hazugsággal, ezért elég nyilvánvaló, hogy most is hazudsz. Igenis a gyűlölködő, hazudozó mellé álltál.

2022. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
5%
Fideszes hülye nyugger.
2022. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj, hogy nem érted mikor azt mondom fogalmad sincs kivel beszélsz. Csak vádaskodsz. Helyesírási hibát kiemelni és szemrehányni egy közösségi felületen (persze a gyk nem az, de úgy működik) úgy hogy te magad is ejtesz párat rettentő képmutató de gondolom ez nem foglalkoztat téged. Az baj mint mondtam, hogy mellé beszélsz. Nem tudod kivel kommunikálsz épp, én pedig olyan dolgokat látok megemlítve amihez semmi közö. Nehéz azzal vitatkozni amit nem mondtam, ez igaz. Unalmas egy beszélgetés az ahol olyan emberekkel kell kommunikálni akiknek más célja mimcs csak hogy jól oda mondjon valamit.
2022. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
25%

#47!


Mivel ez egy anomim oldal, így senki nem tudja, hogy kivel beszél. :D

Te sem tudhatod, hogy hány ember írja azokat a válaszokat, amelyket nekem tulajdonítasz.

Éppen ezért nagyon gyenge ez a terelés, ami ezzel művelsz.


Tényleg azzal próbálod kimagyarázni magadat, hogy a legalapvetőbb helyesírási szabályt nem ismered? Tényleg nem tudod, hogyan kell írni a személyneveket? Ne akard ezt beadni nekem!

Megint mellébeszész! Ha a személynevet kis betűvel kezded, akkor nem vagyunk egy szinten. Ez nem egy elírás, hiszen egymás után kétszer is így írtad. Sem a terelésedet, sem a vak vádait, nem fogadom el. Bocs, de biztos vagyok benne, hogy ez nálad nem helyesírási hiba, hanem netto primitívség. (Itt Gyk-n sajnos sokan vannak ezen a szinten.)


Folyamatosan mellébeszész! Eddig egy rossz szavad sem volt a "kérdező" hazugságaira. Tehát igaz a megállapításom, hogy mellette állsz.

2022. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
41%
Te semmit nem fogadsz el ami ellenkezik a saját véleményeddel. Nem tudok mellébeszélni ha olyan irományokat tulajdonítanak nekem amiket nem én írtam. De a vádaskodás az még mindig megy, viszont örülök, hogy egy fokkal kultúráltabb lettél, ez már valami előre haladás. Biztos izgalmas lehet saját magaddal vitatkozni és úgy csinálni mintha szellemi fölényben lennél, vannak ilyen magukba fordult emberek. Mint mondtam az eddig leírt szövegekből egyenesen kitűnik mi az aki veszekedni akar és túlkiabálni mást. Addig értelmetlen lefolytatnos egy beszélgetést egy közösségi felületen amíg szellemi "maszturbációt" folytatsz és értelmetlen dolgokba kótsz bele, sőt fogalmad sincs kivel és miről beszélsz. De komikus az biztos, nem nézlek le de azért komolyan venni semmikép sem tudlak viszont a beszélgetés szórakoztató egy magadfajtával.
2022. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
0%
Agyhalott, törzsfideszes, sötétbarom nyugger.
2022. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!