Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan jelentsem fel az...

Hogyan jelentsem fel az államot,ha az intézménye nem akar végkielégítést adni leépítéskor (oltás miatt)?

Figyelt kérdés

Önkormányzati intézménynél dolgozok.

Az oltásos marhaságot itt is kötelezővé tették,én nem fogadtam el, mert nem tudni a hosszútávú mellékhatásokat.

Ezért jelenleg fizetés nélküli szabadságon vagyok.



Ennek egy "türelmi ideje", utána megszűnik a munkaszerződésem.Viszont, nekem jár végkielégítés,de ezt megtagadják.


H


2022. jan. 27. 12:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

1#


Én diplomával rendelkezem.Nekem te ne beszélj a szellemi képességekről.

Azok szellemi képességei kérdésesek, akik egy felületesen tesztelt szeret adatnak be maguknak.

A gyógyszerek tesztelése évekig tart, nem hónapokig,hetekig.

2022. jan. 27. 12:53
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehetne, hogy mindenki maga döntse el a saját szellemi képességeinek megfelelő mód, hogy oltakoztatódik-e, vagy sem?!

Hogy a fszba lehet egyáltalán egy gyógyszer beszedését ennyire személyesre venni?!


A kérdéshez: én egy munkajogásszal venném fel a kapcsolatot elsődlegesen!

2022. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Valentino BROssi ***** válasza:
38%

S minek nagyobb a kockázata:

1) hogy beoltatod magad és belehalsz vagy

2) hogy kicsapnak a munkahelyedről végkielégítés nélkül, senki nem lesz hajlandó közigazgatási munka után újrafoglalkoztatni, züllött, frusztrált hajléktalan diplomás alkhololista lesz belőled és abba halsz bele?

2022. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy, egy jogszabályt nem tudsz feljelenteni. És hát ebben az esetben nem jár a végkielégítés, ez van.
2022. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

"Amikor nem oltattad magad, a szellemi képességeidről tettél tnubizonyságot. Enyit érsz."

Elég szomorú, hogy a mai világban valakinek belefér, sőt mellszélességgel kiáll amellett, hogy emberek emiatt elveszítsék a mnkahelyüket.

Hogy egy bizonyos egészségügyi kezelést elvégezzenek és nem attól, hogy mondjuk alkalmas-e az adott munkára.

Mi lesz a következő? Hogy aki mondjuk nem akar körülmetélkezni azt is kirúgjuk? Elnézést kérek a zsidóktól, ezt most tényleg nem rájuk akarom kihegyezni, csak egy példa...

2022. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Azigen:D

A kérdés a végkielégítésről szól, nem az oltásról. Próbljunk hát erről beszélni.


Kérdező, mióta vagy ott alkalmazásban?

Adtak bármilyen indoklást, amikor rákérdeztél, hogy ugyan miért nem adnak végkielégítést?

2022. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
7: jogszabály ezt egyértelműen szabályozza, nem kell indokolni.
2022. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy mivel nem rúgtak ki. Te is írtad hogy szabadságon vagy. Vagyis van munkaszerződéses állásod
2022. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem a munkáltató hibájából szűnik meg a munkaviszony, értelemszerűen nem jár végkielégítés.
2022. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9.


De a munkáltató hibája.Ugyanis, ők találták ki,hogy kötelező az oltás.

2022. jan. 27. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!