Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Lmbtq lobbi és feltünösködé...

Az Lmbtq lobbi és feltünösködés egy ponton túl káros a társadalomra, miért nem néztek magatokba?

Figyelt kérdés
Ez az a vörös vonal miről a miniszterelnök beszélt. Van tudomásotok róla?

2022. jan. 20. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Milyen pontra gondolsz, ami már káros lenne?
2022. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

A Fidesz kb 100x akkor megjelenést biztosít mostanság az "lmbtq lobbi"-nak, mint amit ők saját maguknak. Szóval Magyarországon manapság az "lmbtq lobbi" legnagyobb reklámozója a Fidesz.


Akkor miről is beszélünk?

2022. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy a "vörös vonal" pont tökéletes áthallás a farhát hatóságiárazó elvtársakra. :D
2022. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Molyember ***** válasza:
81%

Érdekes, hogy akárhány meleget ismertem az életem során, egy se csinálta ezt az állítólagos feltűnősködést, viszont a kereszténykonzervatívnemzeti oldal képtelen leszakadni a témáról. Mi bajotok van?

Amúgy tényleg érdekelt, hogy a migránshiszti után mit fog elővenni a Fidesz, és amikor elkezdték ezt az LMBTQ témát, akkor azt mondtam, hogy ezzel mellényúltak, ennyire azért nem hülyék az emberek. Részben igazam is lett, de van egy félőrült réteg, ami döbbenetesen komolyan veszi, és tényleg, szívből gyűlöli a melegeket. Jézus nevében, természetesen...

2022. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Sosem értettem, a fideszeseket miért érdekli ennyire az lmbtq... Ez tulajdonképp látens homoszexualitás? Engem nem érdekel az lmbtq, felőlem azt csinálnak, mait akarnak, ha házasodni akarnak, felőlem házasodjanak, az én életemre ennek nincs kihatása.
2022. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
#4: Ha nem ismersz feltűnősködő meleget, akkor ritkán nézel RTL Klubot, vagy nem láttál még melegfelvonulást. Én nem vagyok vallásos, és nem is gyűlölöm a melegeket. Az LMBTQ-lobbit viszont annál inkább.
2022. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

6


"Ha nem ismersz feltűnősködő meleget, akkor ritkán nézel RTL Klubot, vagy nem láttál még melegfelvonulást."


Te minek nézed ezeket, ha ennyire gyűlölöd? :)

2022. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Csak annyira káros mint minden más emberi hülyeség, ez sem károsabb.
2022. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudtad kérdező, hogy nem létezik LMBTQ lobbi, se migráció, se Covid, ezeket mind csak Orbán találja ki. Az egész világ összes hírét mind a Fidesz hamisítja. :)
2022. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Léteznek olyan melegek és transzexuálisok, akik túlzásokba esnek és direkt provokálnak, hogy figyeljenek rájuk. De ez a közösségük egy nagyon apró szelete. Azért látjátok ennyit őket, mert a kormány folyton a képetekbe tolja azt a néhány száz embert.


Nem ítéled el a teljes katolikus egyházat, mert van benne néhány pedofil pap, ugye?


Nem ítéled az összes politikust, mert van köztük korrupt senkiházi, ugye?


Ugyanúgy nem kéne ítélni a teljes LMBTQ közösséget, mert van benne néhány idióta.

2022. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!