Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz, hogy Orbán...

Tényleg igaz, hogy Orbán Viktor megígérte, hogy visszaállítja a 13. havi nyugdíjat?

Figyelt kérdés

Baráti körben vitatkoztak a nyugdijasok.

Engem kértek meg, hogy válaszoljak. Nem tudtam,

ide teszem fel a kérdést:Tényleg igaz, hogy Orbán Viktor megígérte, hogy visszaállítja a 13. havi nyugdíjat?

Persze csak akkor ha nyer a választásokon.

Nyertek!... biztos hogy nyertek?


2010. szept. 8. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Az még a kampányban volt.
2010. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Viktor még 14. havi nyugdíjat is ígért, ami legalábbis vicces annak fényében, hogy mostanában arról szónokol, hogy bármikor csődbe mehet az ország, és jövőre megszorításokat kell bevezetni. Nem lesz tehát 13. havi nyugdíj, ez csak egy kampányszöveg volt.


Én megmondtam már a kampányban, hülye népek bekajálták, most meg néznek majd a választások után. Csak az a baj, hogy még 3,5 évig megint kuss lesz a neve a népnek "a nemzeti együttműködés rendszere" alapján ugyanis korlátozzák a népszavazás intézményét is (amivel pedig ellenzékként Viktor is élt rendszeresen).

2010. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Minek is lenne 13. havi nyugdíj? Az én naptáram is 12 hónapos!!
2010. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Megígérte azt is, hogy eltörli a cafeteria adóját.
2010. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem,ez nem igaz.Csak annyit ígért hogy infláció követő emelés lesz,13.havi nyugdíjról nem volt szó de nem is lehet mert arra nincs pénz.
2010. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Még 3 és fél éve van ezen intézkedésekre.
2010. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Miért mindig a nyugdíjasokról szól a fáma, miért kell mindig velük foglalkozni. A fiatalokkal senki nem foglalkozik. A 20-30 év körüliekkel, akiknek most kellene a jövőjüket alapozgatni. De semmi esélyük az, ha csak anyuci-apuci nem pénzeszsák és tőlük megkapják a támogatást. De az államtól milyen lehetőségeket kapnak?

Közben meg sírnak, hogy fogy a magyar. Ilyen életfeltételekkel, kinek van kedve családot alapítani?

2010. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

bármit megígért, csak nyerjen a választáson.

nyert.


Ettől még nem lesz sem 13. sem 14. havi nyugdíj.

2010. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Semmi szükség nincs tizenharmadik havi nyugdíjra.
2010. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Ojjé!....

Viktorka annyi mindent ígért a választások előtt, hogy képtelenség nyilvántartani...


Te bármelyiket is komolyan vetted?!... :-DDD


Az ország sz.arul áll, sőt mióta a Nagy Vezér kormányoz, azóta meredeken hanyatlik...

Ahányszor csak megszólal, a forint ára zuhan, a tegnapi "értékelése" után például történelmi mélységet ért el...


A SEMMIBŐL nem lehet osztogatni, különben is most először ő és a hívei "szedik meg" magukat, nehogymár azt hidd, hogy érdeklő Őfelségét a nyugdíjasok (vagy a dolgozók) sorsa... 8-[[

2010. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!