Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBT-k miért gondolják,...

Az LMBT-k miért gondolják, hogy a 3% szava mérvadó a 97% ellenében?

Figyelt kérdés
Miért kéne a többségnek alkalmazkodni bárkihez?

2022. jan. 5. 12:14
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, olyannyira nincs baja az LMBTQI embereknek a karácsony szóval, hogy én is haza jöttem az ünnepekre, és szentestét, karácsonyt, szilvesztert itthont töltöttem....


Egyébként Lengyelországban is pl ahol most hosszútávú önkénteskedek, vagyis az apám szülővárosában némi pénzért, ott is rendenek Queerowa Wigilia néven szentesti vacsorát az otthonról kitagadott kidobott, elmenekült LMBTQI emberek számára, hogy ne éljék át a traumát, hanem, hogy választott családjukkal legyenek, ami szerintem egy szép gesztus: [link]

2022. jan. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

31: "Nincs olyan, hogy LMBT lobbi."


Ok, akkor nincs szivárványos zászló sem, nincs Pride, nincsennek LMBTQ szervezetek, nincsen melegházasság kérdése, nincs kiskorúakat hormonkezelni akarás, nincs nemváltás és nincsenek transzneműek sem. Nincse meleg Mikulás éa Szűz Mária, nincs LMBTQ kormánybiztos a német kormányban, nincs transznemű védelmi parancsnok az USÁ-ban, nincsenek "drag kidek", akik kiskorúként melegbárban lejtenek táncot, nincs Desmond is amazing, mindezt csak a Fidesz találta ki.


Jól mondom?

2022. jan. 6. 07:35
 33/52 anonim ***** válasza:
98%

#33 Ezeknek a feléről én életemben nem hallottam és hogy kis hazánkban a nagyrésze a felsorolásnak nem is létezik az is biztos.


Nagyon érdekelhet ez a téma, ha utánanéztél az egész világ LMGTQ helyzetének. :D


Vannak fontosabb dolgok is, mint a buzïkat egrecíroztatni. Ha ennyire aggódsz a világért, miért nem a gyerekmunkát ekézed, vagy csatlakozol a pedofilokat felkutató szervezetekhez?


Egyébként a lobbizás egy teljesen normális dolog. Nem csak a melegeknek van lobbijuk, hanem az állatvédőknek, sőt még a termelőknek is. Miért ne lobbiznának azért, ami nekik fontos?

2022. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező valószínű vagy túl idős vagy túl fiatal, de nem olyan körülmények között szocializálódott, ahol mondjuk szokványos lett volna az ami mondjuk Lengyelországban most is volt, hogy abortusz teljes betiltását célzó levelet olvastak fel a templomokba pár éve, és a lengyel nők idősek fiatalok vagy szép csendben kisétáltak a miséről, vagy ordítottak a pappal... Magyarországon ilyen nem fordulhat elő... mert gyáva nép ...
2022. jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
97%
Még mindig nem válaszoltál a külhoni magyarokra vonatkozó kérdésre kérdező.
2022. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi erővel ne alkalmazkodjunk a tolószékesekhez, a siketekhez 🤦
2022. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem tudom mi az a fene nagy alkalmazkodás, amit az LMBT-k elvárnak. Ha összeházasodhatnának, vagy nyugodtan megfoghatnák egymás kezét az utcán, én nem éreznem úgy, hogy alkalmazkodnom kell, mert nem zavarna, nem is befolyásolna. A kérdés is hibás, mert alapból nincs 97%-nyi ember az LMBT emberek ellen.
2022. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdezők, hozzászólók!


Az, hogy mit tud okozni az előítélet és a kisebbségek elleni uszítás, akár melyik politikai oldalé is legyenek. Nagyjából másfél órája beszéltem egy volt osztálytársnőmmel, akivel az ismeretségünk nagyjából 61-62 évre nyúlik vissza. Az idősödő korban lévő asszony mára már többszörös édesanya, nagymama, dédnagymama. Szóval a hölggyel beszélgetve, olyat hallottam, amit itt sokan megpróbálnak tagadni. Sajnos már a tinik között is van jó néhány szélsőség.


A hölgy 16 éves unokáját és vele azonos nemű (17 éves) párját karácsony előtt nagyjából 1 héttel csak azért verték meg, mert kézen fogva mertek menni az utcán. A támadók is tinédzserek voltak. A hölgy unokája arc- és orrcsonttörést, többszörös csukló-, fel- és alkartörést, agyrázkódást és több zúzódásos sérülést szenvedett. A korábbi sportolói reflexekből adódó védekezési mechanizmusnak is köszönhetően a másik fiú némileg enyhébb sérüléssel megúszta. Bár neki is eltört mindkét csuklója és több ujja és enyhe zúzódásos sérülései keletkeztek.


Szóval politikai ideológiai okból valamint vallási hovatartozástól elfogultsággal túlfűtött embereknek ajánlanám, hogy mindig gondolják végig, hogy miként beszélnek, írnak a homoszexualitással kapcsolatban.

2022. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
#39 Ezeket sajna nem hatja meg, mivel állatok. Azokat akik megverték azt a két fiút, pedig viperával kéne megnevelni.
2022. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

#40

Bár nem vagyok az erőszak híve, főleg nem egy illegális eszköz használatával kapcsolatban. A gyerekeket feljelentették és elvileg az ügyész "gyűlölet bűncselekmény" miatt indítványozott ellenük felfüggesztett fk. fogházat, ill. javítóintézeti nevelést. Szerintem ez ilyenkor már nem segítség, mert sajnos sem az elkövetők, sem a szüleik nem fogják fel, hogy mit követtek el..

2022. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!