Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBT-k miért gondolják,...

Az LMBT-k miért gondolják, hogy a 3% szava mérvadó a 97% ellenében?

Figyelt kérdés
Miért kéne a többségnek alkalmazkodni bárkihez?

2022. jan. 5. 12:14
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván kompromisszum kell hogy mindenki elégedett legyen.
2022. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
43%

Azt akarod bemagyarázni hogy a társadalom 97%-a gyűlölködő fidesztálib?

Ez azért elég meredek állítás.

2022. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
90%
Az számít alkalmazkodásnak, hogy nem vered össze az utcán, ha megfogja a párja kezét, vagy nem szégyeníted meg, mert férfi létére sminket használ? Mindjárt megsajnálom az ilyen embert. :D
2022. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
17%

Az LMBTQ folyamatosan erősödik, mivel a világ változás előtt áll.


Szerintem amikor 2017-ben a National Geographic meg merte azt lépni, hogy címlapra tette az akkori 9 éves transznemű kislányt Avery Jackson, már egyértelművé vált, hogy a világ erkölcsi gondolkodása átalakulóban van.


Azt viszont hozzá kell tenni, hogy Magyarország egy konzervatív ország, szóval mire ide beszűrődik az új gondolkodás, az több idő lesz, mint a fejlett társadalmakban.


Szerencsére idővel lelépek innen, nem szeretnék ennek a maradi országnak a tagja lenni. Mondom ezt heteróként.

2022. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
21%

Azért mert nyugaton már nagyobb teret nyertek a szélsőbalos wokebuzgó mozgalmak, és azt remélik itt is véghez vihetik ugyanazt.


Azonban a gyermekvédelem ellenességgel itt mellélőttek, és visszavonulót fújtak.

2022. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, szerinted mikor 90-es években bevezették az integrált oktatást, az intézmények akadálymentesítését, mert ez már nyugaton sok helyen törvényileg előírták, akkor az nem jelent alkalmazkodást, pl azzal, hogy könnyítesz azé életükön, hogy nem kell rokkantként lépcsőkön döcögnie, hanem rámpán, vagy hogy liftet építünk vasút és villamos megálló helyekre?
2022. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

4 - nem vagy te heteró :D

Magyarország meg soha nem lesz "felvilágosult" lmbt-ország, úgyhogy ne várj előbb utóbb, hanem csomagolj azonnal.

2022. jan. 5. 12:25
 8/52 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el kérdező, én Debrecenben aktivista voltam LMBTQI vonalon és több civil szervezeteknek szánt képzésen voltam, és abszolút nem köpködtem le nem LMBTQI szervezetek képviselő aktivisták amiatt mert én egy meleg szervezetet képviselte látogattam el tréningekre...
2022. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
87%
Nem veszitek észre, hogy ti foglalkoztok folyamatosan az LMBTQ-val? Nemrégiben voltam egy bárban, ahol egy asztalnál néhány bácsi arról beszélgetett, hogy nem szabad engedni az EU-nak, hogy behozza az LMBT-t. Le merem fogadni, hogy amíg a kormány nem hozta be a köztudatba, addig azt sem tudták, hogy mi az. Sőt, szerintem most sem tudják, azonkívül, hogy óvodások nemlétező átműtése és hasonlók. Szóval ilyen szinten van a téma. Aki ennek bedől, az teljességgel menthetetlen. Szomorú, hogy így hülyítik és felhasználjak az idős vagy tudatlanabb embereket.
2022. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
22%
Egy nagyon minimális kisebbség, a lmbtq lobbi, még is be tudják mindenhova lobbizni magukat. Érdekes. Fidesztálibéknál megint meggyűlnek a bajok a számokkal.
2022. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!