Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a baloldal nem a melegpolit...

Ha a baloldal nem a melegpolitikára építenene, nem lehet, hogy több esélyük lenne 2026-ban leváltani Orbánt?

Figyelt kérdés
Mindig akkor merül fel a melegházasság meg fideszhomofóbozás kérdése, amikor valódi programmal kellene előállni. Őszintén, érdekli a magyarokat az, hogy a 3% miféle kamu egyenlőtlenségről hablatyol?

2022. jan. 5. 08:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

"amikor valódi programmal kellene előállni."

Meg ne haragudj, de a fidesznek sosem volt programja. Ha kérdést kapnak akkor a baloldalra mutogatnak valami teljesen más dologból kifolyólag. A fidesz programja az, hogy "gyurcsány vette el a 13. havi fizetést", meg az, hogy "Brüsszel át akarja operáltatni az embereket már óvodás korban", meg az, hogy "stop".

Erre szavazzak?

2022. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

#11

Ne hazudj.

A fidesz programja a "folytatjuk". :DDD

2022. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök ugyanaz, mint amikor a minap mentem a henteshez. Csirke mellett szerettem venni, de csak farhát volt nála, ami még büdös is volt. Mondtam is neki, hogy adja a büdös husát annak, aki megveszi, erre nem elkezdte rólam terjeszteni, hogy vegetáriánus vagyok?! Tehát, ha valaki szerint a magyar kormány homofób, az egyértelműen propagálja a homoszexualitást... azt a rohadt qva életbe, nem semmi ez a jobboldali logika!
2022. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is:Miért kell besöpörni berúgdosni mindenkit egy zászló alá? Fideszes vagy ellenzeki.


Másodszor: A NER pont azért nyomja és tartja napirenden a melegtémát mert erre az ellenzék r@bukik mint légy a szarra és onnantol a NER nek csak egy kávét kell csinálnia és leülnie a fotelba. És mindig győzni fog. Az ellenzék ami most van pontosan azt és úgy csinálja amit a NER szeretne.


Harmadszor: Azok a kényes ügyletek amikkel támadni lehetne a NER t azt nem hozzák fel a terítékre mert az ellenzék is ugyanúgy érintett benne és nem akarják elzárni azokat a pénzcsapokat amikkel a NER támogatja őket. Ha Orbán Viktor on múlik akkor itt mindig lesz Gyurcsány veszedelem hát hülye lenne egy ilyen ellenzéket legyozni rendesen. Nem kell, majd mindig ő lesz a kisebbik rossz.

2022. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!