Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Homonnay Gergely nagy...

Ez a Homonnay Gergely nagy ember volt?

Figyelt kérdés
Oké, meghalt, sajnálom, meg minden. De nézem a hvg.hu-t, és olyan elánnal írnak róla, mintha Churchill vagy Roosevelt halt volna meg, vagy nem is tudom. Mit kell tudni róla, mi volt a munkássága, vagy mért kell őrá ennyire felnézni?
2022. jan. 3. 23:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
11%

Nem volt nagy ember, csak pont kapóra jött az összefogás kampányának a halála. Rá lehet húzni, hogy a diktátor kinyíratta.

Áprilisban nem szavazok, egyik kutya, másik eb. Szégyen komolyan mondom.

2022. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
82%
Jó fejek mostanában a moderátorok, régen egy finomabb káromkodás se ment át a szűrőn, most meg ajajj! Nincs is ezzel probléma szerintem, a kommentelők legalább hamar levágják hogy a stílus maga az ember. Különben Gergőnkről a legutóbbi barátja állítja a talján rendőrség szerint, hogy együtt tolták a drogot mint állat, és főleg GHB-t. Mivel elég nagy nyilvánosságot kapott az ügy, meg elvileg közszereplőről is van szó, biztos nem fognak megkímélni a legapróbb részletektől sem, csak napok kérdése, és kiderül minden.
2022. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Épp egy hónapja írtad, és nem derült ki semmi. Legalábbis remélem, hogy nem maradtam le semmiről, de nem gondolnám, mert netfüggő vagyok. Szóval ki is ez a jóbarát, és honnan az infó, hogy drogoztak? Sehol semmi ilyet nem olvastam, pedig ha ennyire publikus, akkor találkoznom kellett volna vele.
2022. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
71%
Majd ki fog, de idő kell hozzá. A toxikológiai szakértői vélemények elkészítése több hónapig is eltarthat. Bár nem tudom miért ilyen hosszadalmas elkészíteni őket, de az USA-ban is hónapok telnek el, mire megmondják, hogy xy celeb milyen cuccal tolta túl magát. Aztán mivel politikai vetületei is lehetnek a dolognak, azt sem tartom kizártnak, hogy a választásokra időzítik az eredményeket, hátha lehet vele Orbánékon rúgni vele egyet. Ha kicsit is kérdéses a dolog, a baloldal nem hagyna ki egy ilyen ziccert, még akkor sem, ha később kiderülne hogy a habonyműveknek ehhez semmi köze sincs. Azt hogy tolták a drogot, az olasz rendőrség mondta, mert a kihallgatás során korábbi barátja állította hogy rákattantak a GHB-ra. Valahol én is olvastam, kis keresgéléssel biztos előhozható az eredeti anyag.
2022. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
55%
Politikától függetlenül: itthon is rengeteg idő az ilyesmi. De nem ez a lényeg. Nem derült ki, honnan van az infó. Semmi hiteles adatot nem közöltél, csak valami pletyka, vagy egy itteni másik kérdésnél olvashattad. Majd ki fog derülni? Ugyanmár... ez mennyire hiteles? Azt meg ugye a jelen esetben elég sokan állítják, hogy mennyire egészségesen élt, odafigyelt magára, felgyógyult rákbetegként. Ha valakinek az útjában állt, nem az fog kiderülni, hogy ő maga mit tolt, hanem csak hogy mit találtak a szervezetében. Akkor is lehet majd fröcsögni, hogy naugye, drogos volt - ahogyan most is teszik sokan. PEdig egyik sem állt ott mellette, egyik sem látta. Ezt viszont nagyon tudják, bizonyíték nélkül tényként állítani valamit. Majd ha együtt csináltad vele, akkor lehet tény, addig meg csak találgatás. És ez már nem is lesz tény soha, mivel vagy egyedül volt azokban a percekben, vagy valaki megmérgezte, az meg sosem fog kideürlni, kamerák híján.
2022. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Hitler és a kutyája kapcsolata

[link]

2022. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!