Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homonnay halála sokakat nem...

Homonnay halála sokakat nem ért váratlanul. Mégis kinek állhatott volna ez érdekében?

Figyelt kérdés

a hírek szerint az idegenkezűség kizárható, a drogos sztori ugyanakkor fura.


Bár azt is olvasni, hogy félt, hogy levadásszák. (?)


"Ráktúlélő volt, nem engedhette meg magának azt a luxust hogy drogozzon, ezt több barátja nyilvános posztban leírta , többek között egy őt közelebbről ismerő orvos is."


Ha Putyinnak lett volna szálka a körme alatt, talán máshogy értékelik az egészet.


Nyugodjék békében, részvétem a családnak!



2022. jan. 3. 08:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy valaki nem iszik, még kábszerezhet. Még az is lehet, hogy nem volt gyakorlott szerhasználó, és ez is okozta a halálát.
2022. jan. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Ha már mindenképpen valami jó sztorit akarsz, korábban ő posztolta, hogy az olasz csávója mennyire féltékeny. Talán nem tetszett neki, hogy melegbárban dugatja magát.
2022. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%
Mit számít, hogy ráktúlélő volt? Nem ő lenne az egyetlen aki a gyógyulás után (is) káros életet él
2022. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
80%
az ki?
2022. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
73%
4: egy meleg libsi propagandista, és talán ez egyik azok közül, aki az Ördög ügyvédje mögött állt. Túladagolta magát a hírek szerint.
2022. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
66%
A liberálisok szerint a fű gyógyítja a rákot. Nem viccelek! Naná hogy tolta, ez nekik nem is minősül drognak.
2022. jan. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
76%
Senkinek. Szerinte ez a példamutató liberális életmód.A drog.
2022. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%
Annak ellenére, hogy nem lepődnék meg ha idegenkezűség állna a háttérben,én nem tartom valószínűnek. Nem kell ahhoz klasszikus értelemben véve drogosnak lenni, hogy drogot fogyasszon valaki (akár először,akár alkalomszerűen). Ráadásul szilveszter, melegbár, bulizni akart aztán beszedett valamit és nem bírta.
2022. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván vannak, akik koccintanak H.G. halálára, de szerintem simán túltolta a cuccot szilveszterkor (ellenzéki vagyok)


Elég belenézni a gyakori január 1-i "termésébe", csomóan írtak durva sztorikat a szombat hajnalról, ilyenkor sokan elengedik magukat.


Nem kellenek ide konteók szerintem...

2022. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
34%
#7 pedig a nemzethy konzerv tette alapvető élelmiszerré az egyik legkeményebb, és legolcsóbb drogot, a pálinkát.
2022. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!