Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homonnay halála sokakat nem...

Homonnay halála sokakat nem ért váratlanul. Mégis kinek állhatott volna ez érdekében?

Figyelt kérdés

a hírek szerint az idegenkezűség kizárható, a drogos sztori ugyanakkor fura.


Bár azt is olvasni, hogy félt, hogy levadásszák. (?)


"Ráktúlélő volt, nem engedhette meg magának azt a luxust hogy drogozzon, ezt több barátja nyilvános posztban leírta , többek között egy őt közelebbről ismerő orvos is."


Ha Putyinnak lett volna szálka a körme alatt, talán máshogy értékelik az egészet.


Nyugodjék békében, részvétem a családnak!



2022. jan. 3. 08:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
66%
Igazi neoliberális volt. Nekik a marihuana nem is számít drognak. Akkor ennek az életnek akármi is lehetett a vége
2022. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
80%

#22. Szóval akkor jól gondoltam, hogy szerény képességeiddel ennyit tudsz kierőlködni belőle. Ezzel szemben a valóság az, hogy egy hazacsempészés és egy megrendelt merénylet között igen komoly különbségek vannak, arról nem is beszélve, hogy ezt egyelőre semmiféle konkrétumok nem támasztják alá, kizárólag a szétivott, sötét agymaradványaid szörnyszüleménye. Ráadásul Kaleta nem fidesz-, hanem épp szoci-kötődésű volt, nem hazaszöktették, hanem sokkal valószínűbb, hogy az FBI-jal kötött alkut, és azért kellett hazahozni, mert cserébe feldobott nekik nagyobb halakat (ekkor a magyar szolgálatok nem tudnak mit csinálni vele), meg úgy eleve, egyik kitalációdból ugrasz a másikra, mint egy full elmebeteg...b+ volt egyáltalán olyan gondolatod a témában, ami legalább közelítőleg stimmelhetett? Döbbenet, mennyire félelmetesen vakon vagy. A hazai titkosszolgálatok a KGB segítségével belefújtás a narkót a szilveszteri melegpartin ennek a szerencsétlennek az orrába, hogyne. Teljesen komolyanvehetetlen, és valami elképesztően megvetendő látni, hogy ilyen értelmi szinten tartotok.


Amit a 20-asnak szánsz: csak a szokásos. Ha a kedvenceitekről van szó, akkor senki ne mondjon semmit rosszat, bezzeg nektek szabad undorító féreg módon örömtáncot járni mondjuk Koncz Ferenc halálakor. Ehhez képest Homonnay az ultraagresszív, mindenkibe beleálló stílusával rengeteg embert sértett vérig, akiktől nem gondolnám, hogy elvárható lenne, hogy most aztán mindezt elfeledve, valami színlelt tisztelettel emlékezzenek rá vissza. Ő maga egyébként fennen hangoztatta pl. hogy ha a Covid tüneteit észleli magán, először fideszesek közé fog menni, nem dokihoz, továbbá hogy pezsgőt tervez bontani Orbán Viktor halálára...máshogy alakult.

2022. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
30%

#24 kaleta Gábor inkább fideszes kötődésű volt, olvasható is az életrajzában, meg abban hogy kilenc év fideszes tej hatalom után is a kormány szolgálatában állt.


"2011-től az Amerikai Főosztály főosztályvezető-helyettese volt.[6] Ezt követően a Külügyminisztérium, majd az Igazságügyi Minisztérium sajtófőnöki pozícióját töltötte be. A sajtófőnöki pozíciót követően a Külgazdasági és Külügyminisztérium Latin-Amerika és Karib-térség Főosztályán vállalt munkát.[4] 2017-ben kinevezték – a 2006-os bezárását követően újra megnyitott[7] – perui magyar nagykövetség élére,[8] majd 2018-ban – Magyarország limai nagykövetségének vezetésére kapott megbízása érintetlenül hagyása mellett – megbízták a bolíviai képviselet ellátásával is"


[link]


Az FBI os történet új mese, eddig nem nagyon hangoztattátok. Hogy sikerült ezt kitalálni? Éjszaka álmodtad, pubi?


Kik a kedvenceink, "elvtárs"? És kik az a mi?

Ultra agresszív mindenkibe bele álló stílusa? Nem tapasztaltam, engem se bántott meg.


Mi a baj azzal hogy pezsgőt akar bontani orbán viktor halálára? Sok ember hasonlóan van ezzel. Sőt sokan többet is tennének halálakor, ami érthető.


Azért nem kéne ennyire spórolni a felhasználó váltásokkal, "elvtárs" ;)

2022. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%
*telhatalom
2022. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
8%
Tejhatalom, telhatalom... Nehéz szó.
2022. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
73%

#25 semmi olyan nincs az életrajzában amit te fideszes kötődésűnek próbálsz előadni. Kitalálod, mert valamit muszáj.

Sötét vagy, mint az éjszaka és még agresszív is.

2022. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
79%
Kaleta még a szoci-kormány ideje alatt lett nagykövet. A Fidesz megtartotta.
2022. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%

#26 már hogyne lenne! Ahogy írtam, fideszes időszakban kapta a legöbb kinevezését. Nem csak megtartották, hanem újabb, egyre fontosabb tisztségeket kapott:


"2011-től az Amerikai Főosztály főosztályvezető-helyettese volt.[6] Ezt követően a Külügyminisztérium, majd az Igazságügyi Minisztérium sajtófőnöki pozícióját töltötte be. A sajtófőnöki pozíciót követően a Külgazdasági és Külügyminisztérium Latin-Amerika és Karib-térség Főosztályán vállalt munkát.[4] 2017-ben kinevezték – a 2006-os bezárását követően újra megnyitott[7] – perui magyar nagykövetség élére,[8] majd 2018-ban – Magyarország limai nagykövetségének vezetésére kapott megbízása érintetlenül hagyása mellett – megbízták a bolíviai képviselet ellátásával is"


Miért tagadod le a tényeket "elvtárs"? Pedofil is vagy?

2022. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

#23. "meg abban hogy kilenc év fideszes tej hatalom után is a kormány szolgálatában állt"


A szocik alatt kezdődött a karrierje, ezt mindenki tudja, akárhogy is vergődsz. A Fidesz annyit csinált, hogy jó szoci szokással ellentétben ők nem pucoltak ki mindenkit egy kormányváltáskor, hogy kivétel nélkül a saját embereiket ültethessék mindenhova. Bezzeg a maszop még törvénysértően is művelt ilyeneket...komolyan ennek hiányát próbálod felróni a Fidesznek, és így akarod összemosni velük Kaletát? Harmatgyenge próbálkozás...


Amúgy milyen cuki, hogy szerinted Kaleta önéletrajza 2011-től kezdődik. :D


Az FBI-dologra ugyanúgy semmi garancia, mint a kormány ölte meg Homonnayt mesétekre, csak mondom, hogy a ti agyszüleményeitekkel ellentétben az egy reális forgatókönyv, ami magyarázhatja, hogy miért kellett suttyomban hazahozni. Én veletek ellentétben nem próbálom előadni, hogy átlátok a szitán és tudom az igazságot, csak mondom, hogy több megoldás is van, nem mindig az ellenzéki egybit a nyerő, ami szerint a világon minden Orbánra vezethető vissza. :)


"Ultra agresszív mindenkibe bele álló stílusa? Nem tapasztaltam, engem se bántott meg."


Jaj, tényleg nem bántotta meg a véresszájú DK-s aktivista a másik véresszájú DK-s fogyatékost? Hű, mik vannak, ember a Holdon, meg minden, jaj de cukik vagytok. :)) Játszhatod a hülyét, de a normális emberek számára azért ha nem haragszol, nyilvánvaló. Nálatok meg megy a fekete öves valóságtagadás, aztán pislogtok, hogy hogy a fenébe nyeri a választásokat zsinórban a szemét diktátor. :DD


"Mi a baj azzal hogy pezsgőt akar bontani orbán viktor halálára? Sok ember hasonlóan van ezzel. Sőt sokan többet is tennének halálakor, ami érthető."


Félreértesz, nem ezzel van bajom. Egy politikusnak ezt viselnie is kell, minden szutykos proli azt mond rá, amit akar és úgy szidja, ahogy csak akarja. Node az nem járja, hogy most még a tag híveitől hallgathassuk az okoskodást merényletről és egyéb elborult delíriumokról, meg hogy a FB-n részvétet követelnek azoktól, akiket a most elhunyt korábban megállás nélkül, nyíltan gyalázott, miközben ugyanezek napokig rugdossák a halott oroszlánt, ha az fideszes volt. Vagy persze csinálják felőlem nyugodtan, mindenki láthatja, hogy kik közé akar tartozni és kikre kíván áprilisban szavazni. :)


"Azért nem kéne ennyire spórolni a felhasználó váltásokkal, "elvtárs" ;)"


Ez meg aztán az ultima ratio. Ha egynél több ember látja, hogy sötét vagy, az csakis egy user két nickkel. Figyi, ha így könnyebb feldolgozni, én szavaztam legutóbb a Fideszre is egyedül hárommilliószor, meg én egyedül szoktam visszaküldeni egymillió nemzeti konzultációs kérdőívet is, Orbán pedig minden kedden megbukik. :))

2022. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
80%

#28 Nem kell megismételned, mondtam, látszik, hogy nincs benne semmi ami téged igazolna. Egy diplomata volt aki végezte a munkáját és ennyi. nem lesz valaki/bárki fideszes kötődésű, mert akkor dolgozik állami alkalmazásban amikor fidesz van kormányon.

Az mszp-szdsz kormány alatt kapta az első ilyen megbízatásait, akkor inkább lehetne nevezni ballibes kötődésűnek, mert ők alkalmazták diplomataként. de nem mondok ilyet, mert én értem, hogy ez nem igaz és csak hülyeség lenne.

Feleslegesen erőlködsz. Már mindenki látta, hogy beégtél és most csak kínlódsz, hogy valahogy igazold a szövegeidet. nem fog menni!

2022. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!