Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Homonnay Gergely nagy...

Ez a Homonnay Gergely nagy ember volt?

Figyelt kérdés
Oké, meghalt, sajnálom, meg minden. De nézem a hvg.hu-t, és olyan elánnal írnak róla, mintha Churchill vagy Roosevelt halt volna meg, vagy nem is tudom. Mit kell tudni róla, mi volt a munkássága, vagy mért kell őrá ennyire felnézni?
2022. jan. 3. 23:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
94%

#20 Szerintem a demokráciának és a szólásszabadságnak része, hogy teret biztosítunk a másik véleményének, bármilyen komplex vagy épp egyszerű formában is ad annak teret. Ha egy nyíltan szélsőséges politikus vagy annak csókosa ezt nem így gondolja, azzal kvázi semmi gond nincs, hiszen pontosan ezt várjuk tőlük, sőt, örülhetünk, hogy ennyivel megússzuk, hiszen szellemi elődeik ennél jóval radikálisabb módon bántak el az ellenvéleményen lévőkkel.


Na de a lépten-nyomon jogállamiságot, demokráciát, emberi jogokat számonkérő aktivistától ettől mégicsak többet várnánk, nemde?

2022. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
85%

13-as, Hitler imádta az állatokat és az embereket is! Persze embernek csakis a saját népét, a németeket tekintette, a többi alsóbbrendű faj volt a szemében.

Félve kérdezem, nem ismerős ez a hozzáállás máshonnan is? 😂

2022. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
21%
Hát ja, egyre mocskosabb a kampány. Mindkét oldal gerinctelen és erkölcsi határokat lép át. Az is amelyik egy fiatalon elhunyt ember utólag pocskondiáz (akár jó, akár rossz ember volt), meg az is amelyik egy halálesetből politikai konteót akar gyártani.
2022. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
75%

A libsi propagandamedia mosdatja most. Raktulelo, elkepzelhetetlen hogy drogozna..

A baratja aki jart nala azt allitja annyira felt hogy nem mert hazajonni, nem merte postai úton atvenni a neki szant konyvet es nem mert repulore ulni mert azt is tudják hova ul..😂

Ha valaki ennyire fel akkor kussol es lapit nem pedig kritizal es plane nem hivja fel magara a figyelmet.


Most jonnek az összeesküvők, Varga Judit es Salvini kozosen megoldottak, meg bizonyitek is van..haha


Ja biztos lehurcoltak a csavot szilveszterkor a bzi barba, veletlenul sem lehetsegese hogy be volt fujva szivva love bszva..aztan megallt a szive.


Es akkor csodalkozunk miert van ennyi oltasellenes. Persze hogy terjed a hulyeseg es mindent elhisznek, akik ezt is beveszik hogy megbergyilkolnak egy full jelentektelen kulfoldon elo partizezres kovetoi bazissal rendelkezo bohocot...

2022. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
81%

Én elsőre Erzsi cica gazdájaként hallottam róla.

Fel is iratkoztam az oldalra a cica miatt, nem tudtam, hogy politikai. Aztán leiratkoztam...

Aztán több helyen láttam ennek a Homonnaynak a hozzászólásait, és akkora tahó volt mindenkivel, aki merészelt más véleményén lenni, vagy, mint én, felhívni egy logikátlanságra a figyelmét az állításában, hogy nem igaz.

Azt, hogy meleg volt, én most tudtam meg, a halálhírekor.

A tahóságát viszont már rég tudtam..

2022. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
40%

Én is Erzsinél kezdtem és eleinte szerintem jó kis oldal volt, vicces könyvvel, mondhatni nulla politikai háttérrel. Szerettem a munkásságát, de aztán jött az elvakult politikai "hadviselése", ami nem tűrt ellentmondást és nekem kevésbé volt szimpatikus, hogy az addig kedves, vicces, némileg túltolt, groteszk cicás sztorijaiba elkezdte belekeverni a politikát, erőteljesen felhasználta az addigi munkásságát is a "térítésre".

A stílusa igencsak megosztó volt, de amiért tisztelem emberként, hogy ennek ellenére is kiállt az elvei mellett ahelyett, hogy meghunyászkodna és elbújna a világ valamely pontján. Nem bántott ő senkit annak ellenére, hogy a stílusa hagyott kívánni valót maga után. Őszintén? Azért látott már olyat a világ, hogy váratlanul haltak meg hasonlóan "jelentéktelen" emberek, akik valaminek tudatában voltak. Milyen meglepő, hogy ő is pont akkor, amikor összefüggésbe hozták az ördög ügyvédjével. A drogtúladagolás sokféleképpen történhet ugye, nem mindegy, hogy bedrogozol, vagy bedrogoznak. Fura egybeesés, de talán tényleg csak véletlen. Ez az, ami soha, de soha nem fog kiderülni és ahogy életében, halálában is megosztó maradt. :)

Amiért számomra megdöbbentő a dolog az pont ez a kettősség. Hogy nem tudni, hogy a nagy p*fája miatt gondolták, hogy jobb lesz eltenni láb alól, vagy tényleg csak egy szimpla véletlen. Részemről mindkettő sajnálatos és ijesztő és ismétlem: nem azért, mert egyetértettem a nézeteivel, vagy az írásaival maradéktalanul.

Egyik oldalról ráktúlélőként nem biztos, hogy az ember önszántából drogokhoz nyúl, szeretett élni, ráadásul többször kapott halálos fenyegetéseket. Másik oldalról túl sok veszítenivalója a macskáján kívül valljuk be nem volt, így kívülállóként nyilván nem tudni mibe fordult idővel. Én, mint állatszerető, a cicáját sajnálom, de becsületére váljon, elrendezte a sorsát és a macskák híresen gyorsan képesek továbblépni, így nem aggódom érte. :)

Szóval nem tudom mit gondoljak és mindenki más is kb. pont ugyanígy lehet vele, ezért akkora hír ez. (Ami egyébként hírértékéhez képest viszonylag későn látott napvilágot, szintén fura.)


Az viszont számomra eszméletlen visszataszító és megdöbbentő, hogy hány ember képes örülni egy embertársa halálának úgy, hogy tulajdonképpen jelentős vétke nem volt (Hitlerhez ne hasonlítgassuk már könyörgöm). Igen, az ő halálba kívánós kommentje is megdöbbentő és elkeserítő volt számomra, de aki ebben a példáját követi és kárörvend akár az ő, akár bárki más halálán, az részemről ugyanolyan gusztustalan. Az emberekbe vetett hitem egyre inkább konvergál a nulla felé sajnos.

2022. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
61%
Nem bántott ő senkit? De, mindenkit, aki merészelt más véleményen lenni, vagy felhívni egy logikátlanságra az állításában a figyelmét. S bunkón, egy tahó volt.
2022. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
31%
Tahó emberek vannak és ilyen szinten nem is védem, mert ahogy írtam, tudom hogy a stílusa sokszor, sokaknál kiverte a biztit. De a tahó stílust összehasonlítani Hitler munkásságával, azért nem igazán van pariban nem?
2022. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
55%
Juj. Nem igazán sikerült értelmezned ezt a Hitleres dolgot (nem én írtam).
2022. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
22%

Még nem voltam itt letiltva :-) de Hitlerrel tkp. mi a gondotok?

Szerintem jó katona volt és jó hazafi.


(Remélem, nem az a bajotok vele, hogy szobafestő volt.) :-)

2022. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!