Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Homonnay Gergely nagy...

Ez a Homonnay Gergely nagy ember volt?

Figyelt kérdés
Oké, meghalt, sajnálom, meg minden. De nézem a hvg.hu-t, és olyan elánnal írnak róla, mintha Churchill vagy Roosevelt halt volna meg, vagy nem is tudom. Mit kell tudni róla, mi volt a munkássága, vagy mért kell őrá ennyire felnézni?
2022. jan. 3. 23:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
63%

Munkássága:

„A poloskát is WC-papírba csomagolva dobtam ki nyáron az ablakon, de ahogy az Ózban a gonosz boszorkány halálát várták, úgy várom Orbánét is, és pezsgőt fogok bontani, ha megdöglik. Mert emberek élete szárad a lelkén”


Ez gyönyörűen összefoglalja ennek a narkós senkiházinak az életét. Értelmes ember nem kívánja más halálát akkor sem, ha az ténylegesen felelős mások haláláért. Pláne nem ilyen stílusban.

2022. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
61%

"Oké, meghalt, sajnálom, meg minden."

Valószínű drogtúladagolás végzett vele mert Ginát találtak nála, az ilyet én nem tudom sajnálni.


Egyébként író volt meg politikai aktivista. Az a fajta ember volt akiről nem csak otthon tudták hogy hülye de meg is mutatta a világ felé hogy mekkora gyökér.

2022. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
69%
én a mai napig azt sem tudtam hogy ki a fsz ez
2022. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
#3: Én se hallottam még soha róla, de a baloldali sajtó úgy búcsúztatja, mintha valami félisten halt volna meg.
2022. jan. 4. 00:23
 5/36 anonim ***** válasza:
67%
Nem hallottam róla, de sajnlálom szegényt, nagyon fiatal volt.
2022. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
33%
Egy totál jellegtelen figura volt, ezért se értem miért ilyen durvák a hozzászólások. Vagyis de, DK-s volt és meleg, de akkor is. Nem igazán lett jobb vagy rosszabb a világ a halálától. Vagyis de, rosszabb lett, a szerettei számára biztosan.
2022. jan. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
51%
Én annyit tudtam róla, hogy ő Erzsi for de president oldal kezelője, és Erzsi gazdája. Ezen a facebook oldalon keresztül hallottam Gergőről. Nem tudtam hogy meleg, és azt se, hogy rómában él. Most néztem csak utána, hogy több újságíró, író volt, könyvei jelentek meg, és ellenzéki aktivista volt. Sajnálom, hogy meghalt, és már abból is látszik hogy jó ember volt, hogy szerette az állatokat. Néhány seggfej, meg nem értem miért leli örömét abban, hogy meghalt? Béke poraira!
2022. jan. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
59%
Biztos én vagyok tájékozatlan de sose hallottam róla. Az egy hogy meleg volt egy dolog (hidegen hagy), az hogy drogtúladagolásban meghal valaki. Erre azt tudom mondani vannak akik sosem tanulnak, a saját hülyeségük miatt meghalnak. Ott a pia, a fű ha valaki kábulni akar a faxért kell a szintetikus sz.rokat tolni?
2022. jan. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt nagy ember, csak most mártírt csinálnak belőle.
2022. jan. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
76%
Most belekapaszkodnak, mint oroszlán a zsákmányába. Rá akarják húzni, hogy a hatalom tette el lábalól. Amúgy szerintem idegesítő fazon volt és még szarul is írt. Halmozottan frusztrált volt kb, több okból is.
2022. jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!