Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány százalékot...

Szerintetek hány százalékot kapnak az alábbi pártok áprilisban?

Figyelt kérdés

Fidesz-KDNP


Ellenzéki összefogás


Kétfarkú Kutyapárt


Mi Hazánk Mozgalom


Gattyán györgy párt


Egyéb



Kérem indokoljatok és írjatok százalékokat, hogy hogy alakul szetintetek a választás.


2022. jan. 3. 14:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
29%
Raadasul 2018-ban ha visszaemlekszel nem volt ennyire eros kampany az ellenzeki oldalon mint most. Ha atlag 3%-al tobb szavazatot sikerul szerezni, akkor itt vege van a fidesznek, 6% fejlodes az mar valoszinuleg 2/3-ot erne az ellenzeknek. Itt mar nem az akerdes hogy nyer-e az osszefogas, hanem hogy mennyivel
2022. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

#31. "ha visszaemlekszel nem volt ennyire eros kampany az ellenzeki oldalon mint most"


Szerintem meg nagyon máshogy emlékszel, mint ahogy történt. Épp jelen pillanatban tartunk ott, hogy nulla kampány van, és inkább az apátia kezd eluralkodni az ellenzéki térfélen.


"Ha atlag 3%-al tobb szavazatot sikerul szerezni, akkor itt vege van a fidesznek"


Te miről beszélsz? Egyrészt pl. a listás szavazatoknál akár szerezhet is többet az ellenzék, attól még a Fidesz behúzhat egy vaskos győzelmet, másrészt egy rakás választókerületben 50% felett nyert a fideszes jelölt, milyen átlag 3%?

2022. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

Mindegy, ide még visszatérek a választások után hogy megmondjam hogy én megmondtam =)

2018 óta kb 350ezer idős halt meg és 300 ezer lett valasztókorú. A Fidesz a választóit legyilkolta, a generációváltás elkerülhetetlen

2022. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
46%
33 te olyan idióta vagy, mint mzp.
2022. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
36%

Elmondom én itt a sok agyamentnek! A fiatalok többsége tovább lát az orránál, ahogy az idősek is. Az utóbbiba sajnos nem vagyok biztos.


Az MSZP és a DK szavazótáborában arányokat nézve sokkal több volt az idősebb korosztályt képviselők (elég a kommunista vonzalmat idevenni). A fiatalokat 2010 és 2018 között megosztotta a Fidesz és a Jobbik. Az utóbbi szavazóinak nagyjából harmada a MHM, egyharmada megjelenhet a Fidesznél, nagyjából hatoda elvándorol a politikától és távol marad a választástól, míg a maradék megmarad.


Másfelől kedves #33 a számadatokat, figyelembe véve az általad elhunytként kezelteket kicsit túlzásba viszed. Sajnos fiatal is halt meg ebbe az időszakban. Bár, hogyha pl. a 41 éves öcsém is 2019-ben hunyt el. Őt nem nevezném idősnek. És sajnos több hasonló korú halt meg.

2022. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
73%
#33. Erről ugyan nincs statisztika, és igen gusztustalan is ezt számolgatni, de mégis miből gondolod, hogy pl. a Covid-halottak nagyobb része az oltott fideszesek és nem a "keleti vakcinákat" Fletó vezér parancsára visszautasító DK-s szavazók közül került ki?
2022. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!