Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány százalékot...

Szerintetek hány százalékot kapnak az alábbi pártok áprilisban?

Figyelt kérdés

Fidesz-KDNP


Ellenzéki összefogás


Kétfarkú Kutyapárt


Mi Hazánk Mozgalom


Gattyán györgy párt


Egyéb



Kérem indokoljatok és írjatok százalékokat, hogy hogy alakul szetintetek a választás.


2022. jan. 3. 14:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
56%
Fidesz valahol 45-50 között, ellenzék 40 körül, MKKP MHM 3-4 körül, Gattyán 0,x%.
2022. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%

Fidesz-KDNP: 48-52%

Ellenzéki összefogás: 35-40%

MKKP: 5-8%

MiHazánk: 5-8%

A többiek nem jutnak be a parlamentbe.

2022. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
70%

Fidesz 40 körül

Összefogás 35-40 körül

Kutyapárt 3-4 %

Mihazánk4-5%

Gattyán max 0-1%

Többi megoszlik a törpepártok között

2022. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%

Amit tudunk, hogy 2018-ban magas részvétel mellett így nézett ki a a dolog: Fidesz 49%, Nem Fidesz 51%.


Magas részvétel szerintem most is meglesz. Ami 2018-hoz képest változik:

-Jobbikos szavazók közül nem mindenki fogadja el az összefogást. Ők erősíthetik akár a Fideszt is!

-Mi Hazánk bevonzza egyrészt a radikális szavazók egy részét. Ők 2018-ban már inkább a Fideszre szavaztak. És bevonz olyan szavazókat is, akik nem feltétlenül radikálisak, hagyományosan fideszesek, viszont oltásellenesek.

-Kutyapárt jobb eredményt ér el, mint a 2018-as 2%-a. Szerintem nekik is és a Mi Hazánknak is határeset lesz, hogy bejutnak-e a Parlamentbe.

-Nagy részvétel mellett arra készült mindenki, hogy a sok bizonytalan majd mind az ellenzékre szavaz, aztán jött a meglepetés, hogy mégse. Viszont 2018-ban nagyon is jól ment az embereknek, most meg válság van. A bizonytalanok nem honorálják, ha rosszul megy nekik.


Tehát: Az ellenzék veszít 2018-as jobbikosokat, veszít Kutyapárthoz átpártolókat, de nyer bizonytalanokat. A Fidesz veszít bizonytalanokat és veszít Mi Hazánkhoz átpártoló radikálisokat és oltáselleneseket.


Fidesz: 45% körül

Ellenzék 45% körül

Kutyapárt és Mi Hazánk 5-5% körül


Gattyán Györgyre meg szavaz a saját családja és barátai...

2022. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Ez a "magas részvétel" eléggé relatív. Korábbi választásokhoz képest magasabb volt, de amúgy a választók harmada el se ment.
2022. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

A részvétel hogy alakul szerintetek?


Milyen arányú szavazat veszik el a kamupártok miatt? Ha mondjuk indul 10 kamupárt, 1-2% ?

2022. jan. 3. 14:55
 7/36 anonim ***** válasza:
75%

Érdeklődve figyelem, hogy szinte mindenki fej-fej melletti eredményt tippel az összefogás, és a fidesz között.


Én azt mondom hogy Orbán semmiképp nem veszíthet, még a kétharmadot sem, mert akkor nekik végük.


Kétharmados fidesz győzelem lesz, aztán majd meglátjuk a következményeit.


Szerintem van ennyire ostoba.

2022. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Szerintem messze nem lesz 2/3ad


Az én tippem:

65% részvétel



44% Fidesz

43% ellenzéki ö.

6% mi hazánk

4% mkkp

1% gattyán

2% kamupártok

2022. jan. 3. 15:07
 9/36 anonim ***** válasza:
21%

Csak megjegyzem: külhonban egy ember, akárhány másik nevében is leadhatja a szavazatot.


Még mindig biztos vagy?

2022. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
18%

Pontosítok:


Csak a vele egy lakcímen élőkét. Bruhaha.


Megint lesz egy lakcímen 2-300 bejelentett ember.

2022. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!