Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen ember itthon egy...

Milyen ember itthon egy "felvilágosult, haladó" értelmiségi? Mit kell gondolnia a világról?

Figyelt kérdés

Amit én összeszedtem:


- bevándorláspárti: minden ember egyformán jó, a vallási, kulturális különbségek elhanyagolhatóak

- feminista: férfielnyomás, családon belüli erőszak, 50%-os kvóta, társadalmi egyenlőség, gyereknevelés, mássz ki a méhemből

- LMBTQ lobbista: pride, melegházasság, örökbefogadás, homofób törvény

- gender lobbista: végtelen nem és nemi identitás van, amit épp kitalálsz, onnantól az vagy

- nyugat-fetisiszta: a nyugati államokban zajló tendenciákról mindig mint a szellemi evolúció legfelsőbb lépcsőfokáról beszél

- mélységesen lenézi az Isten, család, haza fogalmakat, különösen az utóbbit - ez nála egyenlő a nácizmussal

- betiltana minden vallást, de az iszlámot tolerálja

- nem akar gyereket, és erre büszke (túlszüljük a bolygót)

- csak kétféle ember létezik - ő, aki a legfelsőbb jót és legnagyobb empátiát képviseli, vele szemben pedig akire a következők mindegyike egyaránt jellemző: rasszista, szexista, nőgyűlölő, homofób, transzfób, náci, maradi, bigott

- minden ember egyenlő, kivéve az imént felsoroltak

- fanatikusan gyűlöli Orbánt, egy Toroczkaira is leváltaná

- a világnézetét alapvető emberi jogokként definiálja, és tudományos álláspontként vagy egyenesen tudományként próbálja beállítani



2022. jan. 2. 08:53
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

30: "attól hogy van lehetőség hormonkezelni kiskorúakat"


Eleve, ki az a nemnormális, aki ezt lehetőséggé akarja tenni? Talán csak te meg az LMBTQ?

2022. jan. 3. 17:41
 32/36 felkelhetetle ***** válasza:

31 Az a baj, hogy ezen már felesleges vitázni, hogy kell-e vagy sem mivel én sem vagyok otthon ebben a világban és egyértelműen látszik, hogy te sem.

Maradjunk annyiban, hogy akiknek erre szükség van, azok beszerzik a feketepiacról illegálisan (kiskorúak is) Az az érdekes, hogy ez a dolog kb érinthet Magyarországon max 20-30 gyereket, de média úgy hozza le, mintha itt lenne a világvége, hogy ilyet is lehet. Igen vannak gyerekek, akiknél egyértelműen, szakértő is megerősíti, hogy nem abban a testben él, mint aminek érzi magát, na ezt néhány szerencsétlen gyereket érintené ez az egész, úgy hozzák le, mintha a gonosz Nyugat leakarná mérgezni a gyerekeket. NA látod ez a figyelemelterelés, hogy mi rágódunk ilyen speciális eseteken, ahelyett, hogy olyan dolgokkal foglalkoznánk, ami a társadalom 99,99%-át érinti.

Ezt hívjuk gumicsontnak. :)

2022. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

29


Aha, ilyenkor már rögtön nem csak a fidesz lop. Túl átlátszó duma.

De mondok még jobbat: azon felül, hogy az ellenzék is tolvaj ganék gyülekezete, simán rábólintanának arra, hogy még gyerekkorban szabdaltassa magát össze a gyerek. A nagy áldemokraták.

2022. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 felkelhetetle ***** válasza:

33 Ugyanezt írtam én is, a jellenlegi ellenzék nagy része egy fokkal sem jobb, mint a kormány. Attól hogy az ellenzék lopna, még nem lesz legitimebb a Fidesz lopása.

Jellenleg egy országban sem engedélyezett a gyerekek nemváltó műtétje.

2022. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
76%
Egy haladó értelmiséginek nincs megszabva, hogy mit "kell" gondolni a világról. Egy haladó értelmiségi tudja, hogy mit akar gondolni a világról, és a sajátos gondolatai által az emberek felnéznek rá.
2022. jan. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Jól összefoglaltad.

Egyetemista vagyok, és a hallgatóság közel 90%-a megfelel az általad leírtaknak. Ez a mai “értelmiség”. Szégyen.

2022. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!