Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal az LMBTQ lobbi...

A baloldal az LMBTQ lobbi térnyeréséről akarja elterelni a gyanút a Varga Judit üggyel?

Figyelt kérdés

2021. dec. 30. 04:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

#55

Olyan sötét vagy, mint az éjjeli Napsütés. Jómagam 16 éves kor alatt NEM támogatom a hormonkezelést, viszont ettől az életkortól kezdve viszont igenis támogatom a kezelést, hisz ha dolgozhatnak, akkor hagy dönthessenek ebben is. Bár a műtétet én sem engedném 18 éves kor alatt. Ezt kifejtettem már az egyik helyen. Az ominózus kérdésnél pedig "nem"-mel voksoltam. Szóval ezt nagyon benézted!

2022. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:

61


Az emberi test kb 22 éves korig van fejlődésben. Nem ritkaság a 25 éves kor mint "végóra".

2022. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:

Jó, bevallom picit belefáradtam, hogy a transzneműség modern pszichológiáját és pszichiátriáját elutasító tudatlanok mantráját olvassam, aztán mikor elmagyarázom miben tévednek, még engem oktassanak ki, hogy hülye vagyok.


Ezen az oldalon nagyon szépen le van írva minden ami a hormonok blokkolásával kapcsolatos és egy hétköznapi ember is megért, előzetes tanulmányok nélkül: [link] (ez a honlap egy igen komoly nemzetközi klinika oldala, semmi köze semmilyen lobbihoz.)


Javaslom elolvasni minimálisan a következő pontokat:

- What are the benefits of use of pubertal blockers?

- What are the criteria for use of pubertal blockers?


Igen tanulságos, mert itt nem egy politikus osztja az észt, hanem széleskörben elismert, modern szakértői a klinikának.


Tudom, hogy itt majdnem mindenkinek megvan már az előre elkészített, atombiztos véleménye erről a területről, amit nem lehet megváltoztatni semmilyen érvvel. De ha nem én mondom, hanem maga a szakma foglalja írásba, talán át tudjátok értékelni legalább egy részét annak, amit erről gondoltok.

2022. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:

#62

A biológia ezt tanítja. Az ember a végleges magasságát jóval korábban, általában 16-17 éves korban eléri. A súly viszont még bőven 25 év felett is folyamatosan változhat. A csontozat is általában 18-20 éves korban véglegesedik. Próbálják egyesek még mindig a 22-25 éves kort emlegetik.

2022. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:
63: inkább arra válaszolj kamu tudományoskodás helyett, hogy miért kiskorúaknak kell 4 éves kortól adagolni a hormongátló szereket. Miért nem hagyjátok felnőni őket, hogy ténylegesen maga döntsön. Miért játszotok mások gyerekén emberkísérletet? Ez valami bosszú, mert sajátotok nem lehet?
2022. jan. 2. 03:56
 66/67 anonim ***** válasza:

#65

Nem vagyok én senkinek a védőügyvédje, viszont az, hogy 16 év alattiaknak hormongátló gyógyszert adjanak azzal én sem értek egyet. Több helyen belementem már, hogy ezt én miért 16 éves kornál húznám meg. Persze a nemváltó operációt én sem engedném 18 évnél fiatalabbnál.

2022. jan. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
100%
Cukik vagytok, de sem a kérdezőnek, sem Gábornak nem sikerült elolvasnia azt a pár sort. Egyikőjük sem írt volna csacsiságot.
2022. jan. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!