Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal az LMBTQ lobbi...

A baloldal az LMBTQ lobbi térnyeréséről akarja elterelni a gyanút a Varga Judit üggyel?

Figyelt kérdés

2021. dec. 30. 04:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
68%

#37

Csak felhívnám a figyelmedet, hogy iskolaorvosok az oktatási intézmények többségében sajnos max. 2 órát vannak bent naponta, akkor pedig van más teendőik is, mint pl. az időszakos oltások beadása, időszakos vizsgálatok elvégzése (bár utóbbit többnyire az asszisztensek végzik és csak akkor kerül orvoshoz, hogyha nagyon szükséges). Szóval ez kilőve. A biológia szakos tanároknak is van némi szakmai ismeretük és ők ugyebár napi 6-8 órában bent vannak. A logikáddal csak ennyi a probléma.


#40

Az persze reális, hogy a mai kormány (amelyre én is szavaztam és egyéb okból szavazni is fogok) homofób törvényeket alkot, de a pártban egyre több emberről derül ki, hogy min. biszexuális, amiről a párton belül egyébként mindenki tud?

2021. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
30%
#39-es te nagyon hülye vagy. :D Azt hiszed az igazi leszbikusok mind DocMartens bakancsban járnak és felnyírt hajuk van? :D Ebből is látszik, hogy mennyire fogalmatlan vagy a témában. Verd tovább a leszbikusokra, miközben a meleg férfiakat cseszteted, ennyire vagy képes, egy álszent, kettős mércével mérő, farizeus vagy.
2021. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
100%

42


Egy ilyen válasz buta után már az sem lepne meg, ha holnap reggelre a szőnyeghez lenne varrva a seggem. Láttam elég igazi leszbikust, és a többségük nem tetszik. A többségük túl fiús, vagy túl kövér. De nem is érdekelnek, mert mit akarjak egy olyan nőtől, aki csak és kizárólag nőkre bukik? Lehet neked ez magas, de csámcsogj el rajta, hátha megvilágosodsz. Baromi unalmas, hogy alapvető dolgokat nekem kell elmagyaráznom nektek.

2021. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:

41: "Csak felhívnám a figyelmedet, hogy iskolaorvosok az oktatási intézmények többségében sajnos max. 2 órát vannak bent naponta"


drága Gábor, mit szeretnél, hogy minden nap 8 órában érzékenyítő órák legyenek? Szerinted nem elég erről évente egy vagy két alkalommal megtartani egy órát? Azt elhiszem, hogy a főállású vonaglás mellett erre egy LMBTQ-s egész nap ráér, de talán ez sokat el is mond arról, hogy miféle emberek vagytok, miféle tényleges munkavégzéssel.

2021. dec. 31. 23:05
 45/67 anonim ***** válasza:

#44 (kérdező kommentje)

Általános iskola 8. osztályának, vagyis 13-15 éves korosztálynak:


V. SZAPORODÁS

FEJEZETNYITÓ

32. A sejtosztódás és szaporodás

33. A férfi szaporító szervei

34. A Női szaporítószervek

35. A várandósság és születés

36. A tudatos családalapítás

37. Az ember egyedfejlődése

ÖSSZEFOGLALÁS



A gimnázium 11. osztályának, vagyis 16-19 éves korosztálynak:


V. Új kezdetek: Szaporodás, Szexualitás

FEJEZETNYITÓ

AZ ANYÁK MEGMENTŐJE (OLVASMÁNY)

38. A nemiség. A Hím ivarszervek

39. A női ivarszervek

40. A várandóság és születés

41. A Szexualitás

- A szexualitás egyéni dimenziója

(itt is főleg a heteroszexualitást és a nemi betegségeket taglalja)

- Születésszabályozás és családtervezés

- Szexuális úton terjedő betegségek

42. Az ember posztembrionális fejlődése

ÖSSZEFOGLALÁS


Ez mi, hogyha nem szexuális nevelés valamint érzékenyítés? Miért kell ördögtől valónak tartani, hogyha egy pedagógus esetleg hajlandó beszélni ennek a korosztálynak a homoszexualitásról, esetleg a transzneműségről?


Egyfelől én több mint 4 évtizedig dolgoztam éttermekben szakácsként, pincérként. A párom ügyvéd volt. Ma már 70+ évesen nyugdíjasok vagyunk. Én életemben egyetlen egy Pride-n vettem részt, 1993-ban. Azóta sem. Az akkori párom (aki már nincs közöttünk) azon sem. A mostani párom sem volt ott egyetlen egyen sem.


Szóval ne általánosítsd a melegeket a Pride felvonuláson részvevőkkel. Ezzel magadat minősíted!

2021. dec. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
50%

"Ez mi, hogyha nem szexuális nevelés valamint érzékenyítés?"


Ez a standard szexualitásra való felkészítés, a férfi-nő kapcsolatra. Tehát ahogy a természet kitalálta.


"Miért kell ördögtől valónak tartani, hogyha egy pedagógus esetleg hajlandó beszélni ennek a korosztálynak a homoszexualitásról, esetleg a transzneműségről?"


Mert előbb azzal legyenek tisztában, ahogy valójában működnie kell ennek a dolognak. Továbbá ott az iskolai szakorvos minden egyéb esetre.

Korban ez bőven ráér akkor is amikor már fejben kevésbé befolyásolhatóak és érettebbek.

2022. jan. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
54%
A válaszodból egyértelműen látszik, hogy jó szándékú vagy, de nincs elég ismereted a témában. Ezért tartasz attól, hogy befolyásolhatók a tinédzserek. Lefogadnám, hogy téged sem lehetne rávenni a homoszexualitásra, ha te nem vágynál rá alapból. De te azt reméled, hogy ha valaki melegnek születik, viszont mindenütt a heteró nagatartásra neveljük, akkor heteró lesz. Nem lesz az, csak egy heteró viselkedésbe kényszerített,boldogtalan meleg. Segítség nélkül.
2022. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:

"De te azt reméled, hogy ha valaki melegnek születik, viszont mindenütt a heteró nagatartásra neveljük, akkor heteró lesz."


Ilyet nem írtam. Nem ez az első eset, hogy egy meleg nem tudja, vagy nem akarja megérteni a hozzászólásom lényegét.

2022. jan. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon úgy tűnt, hogy így képzelted. Tartsuk sötétben őket, majd ha később mégis annak érzik magukat, elég lesz akkor mondani nekik valamit, amikor már pszichológiai problémákat okoz neki a teher, amit egyedül kell viseljen.


"Nem ez az első eset, hogy egy meleg nem tudja, vagy nem akarja megérteni a hozzászólásom lényegét."

Nem is a második, mert én meg nem vagyok meleg. Ez valami mániátok, hogy azt hiszitek, hogy minden heteró embert képviseltek, akinek más véleménye van, az csak meleg lehet?

2022. jan. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
91%
Én többször leírtam, hogy 30 éves meleg vagyok és bár én már modernebb világba csöppentem bele, ahol már mentek este felé a meleg sorozatok, lásd Cool tévén a fiúk a klubbol, meg Steiner Kristóf, meg internet, meg bátyáim könyvei, de az iskolaorvosnak is kínos volt beszélni a szexualitásról nekünk... és én meg nem mertem feltenni, se nyilvánosan se úgy előadás után, hogy tessék már mondani, hogy egy meleg kamasznak mit ajánlana... egyrészt kisvárosban éltem, másrészt félig lengyelek vagyunk, így ismerték a családomat, így nem akartam, hogy ezen csámcsogjon a félváros... de pontosan éreztem, hogy mi van bennem akkor melegként...
2022. jan. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!