Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal az LMBTQ lobbi...

A baloldal az LMBTQ lobbi térnyeréséről akarja elterelni a gyanút a Varga Judit üggyel?

Figyelt kérdés

2021. dec. 30. 04:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:

10: kedves Gábor,

nem annyira értem, hogy a mozaikszónak miért kellett leírni a pontos jelentését, ezzel tisztában vagyok.

Remélem, nem arra utal ezzel, hogy LMBTQ mint mozgalom nem is létezik, hiszen akkor ennyi erővel az NSDAP is csak ez mozaikszó volt. Az LMBTQ vonulást szervez, zászlója van, de ami a legfontosabb, egyságes célokat fogalmaz meg a felsorolt kisebbségek nevében.

Tehát a legkevésbé sem igaz az, hogy ne lenne politikai mozgalom, márpedig ha az, akkor lobbija is kell legyen, sőt van is, ami világszerte tapasztalható.

Kérem, hogy a valóságtagadást egyszer és mindenkorra fejezzük be, ennyire nem lehet hülyének nézni az embereket.

2021. dec. 30. 08:35
 12/67 anonim ***** válasza:
88%
megvolt a reggeli fidesztálib lmbtq picsogás? Akkor lapozzunk.
2021. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz még hónapig, meg reggel ismét, sose únnya meg!
2021. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
34%
Én nem értem ezeket a megademokratákat. A nők jogaiért küzdenek, de ha egy nő betölt vezető pozíciót az ország vezetésében, rögtön betámadják. Ha egy tökre megbízhatatlan forrásból kiderül, hogy biszex, akkor még inkább darabokra szedik. Itt nem homofóbia van, hanem valami komplexus, amit a hős demokratáink mély gyűlölettel próbálnak kompenzálni.
2021. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
51%

#11 (kérdező)

Öt pedagógus rokonom és két óvodapedagógus rokonom van az ország több pontjáról. Van köztük Nógrád megyében, Somogy megyében, Csongrád-Csanád megyében és Pest megyében dolgozó is. Van közöttük olyan, aki állandó állás mellett más iskolákban is tanít óraadóként. Tudni illik, hogy egyetlen egy fővárosi óvoda, ill. iskola volt, amelyik tényleg bepróbálkozott azzal, hogy kicsit úgymond érzékenyítse a gyerekeket. Az óvodát magam is túlzásnak tartom, de a középiskolát nem, hisz egy középiskolába már szinte minden diák él nemi életet és bizony a melegeket is megilleti mindaz a felvilágosítás, amit az úgymond heteroszexuálisok akár a biológia óra keretében megkapnak. Még egyszer tisztázzuk: Politikai mozgalomnak nem nevezhető egy un. melegszervezet sem. Az, hogy némely politikai párt (főleg az un. baloldal) felkarolja őket, amivel csak árt egyébként, mert többnyire ők sem csinálnak semmi pozitívat kormányon.


"12

Remélem, hogy nem nekem szólt a megjegyzésed! Bár bevallom, hogy családi okokra is visszavezethető, hogy miért nem vagyok hajlandó a baloldalra szavazni. A Jobbik pedig a legkétszínűbb. Miközben kifelé már az elfogadásról papol, addig az Országgyűlésben megszavazza a homofób és részben- bizony - gyermekellenes jogszabályi bekezdéseket is. A "pedofil törvény", vagy ahogy a kormánypárt állítja "gyermekvédelmi törvény" egyes részei, amiben összemossa a pedofíliát és a homoszexualitást abszurd. A pedofíliát az LMBT emberek 99% ugyanúgy elutasítja, ahogy ezt megteszik a heteroszexuálisok is. A Mi Hazánk legalább lojális a saját álláspontjához. De tartok tőle, hogy ez is csak átmeneti lesz, amíg rá nem jönnek, hogy simulékonynak kell legyenek, hogyha stabilan parlamenti párt szeretnének lenni. Ha kormányra akarnak kerülni, akkor pedig előbb-utóbb nekik is be kell tagozódniuk a baloldalba, ahogy a Jobbik is tette.


#13

Remélem, hogy a Te kommented sem nekem szól.

2021. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
79%
14: nem támadják be, hanem rámutatnak a fidesz álságosságára, ahogy az lmbt embereket támadják, mikor ők is tele vannak ilyenekkel, akik eltitkolják politikai okokból
2021. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
43%

Röviden: abszolút nem érdekel Varga asszonyság intim szférája, amíg az nem ütközik a hatályos törvényekbe. Senki fel sem kapta volna a fejét, ha el nem kezdi a hangos tiltakozást és az alaptalan perrel fenyegetést. Innen lehet tudni, hogy az egészet a Fidesz kapta fel, szándékosan, hogy elterelje a figyelmet a gazdaság, az egészségügy és az oktatás módszeres tönkretételének következményeiről.


Korábban is volt példa a tömegek manipulálására: Sorosozás, Gyurcsányozás, cigányozás, keményen dolgozó kisemberezés, migránsozás, oltásellenes baloldalozás, stb. Ezekkel terelték el az éppen aktuális botrányt (volt abból sok): helikopterezés, jachtozgatás, kábítószerezés, ereszen csúszkálás. Szerintem nem fog kitartani a lendület a választásokig. Keményen be lehet ijedve a Fidesz, hogy a te szolgálataidra is szükségük van XD XD XD


Nyilvánvalóan provokálni akarsz és hazugságot terjeszteni. Ha őszinte ember lennél, akkor nem két olyan válaszlehetőséget adtál volna, ami a te véleményeddel egybevág. Már a kérdésed sem őszinte, mert egy hazugságot formáltál kérdéssé. A gyakori kérdések oldalát hamis propaganda terjesztésére használod.


11: "Az LMBTQ vonulást szervez, zászlója van, de ami a legfontosabb, egyságes célokat fogalmaz meg a felsorolt kisebbségek nevében."


Nincs olyan, hogy "az LMBTQ". A Pride szervezését egy LMBTQ szervezet végzi, nem "az LMBTQ". Sőt nem csak LMBTQ emberek szervezik és vesznek rajta részt, hanem ciszheterók is. Te is lehetsz önkéntes és támogathatod őket! Ha elolvasod a menifesztójukat, szerintem nem találsz benne semmit, amivel egy normális ember ne értene egyet: [link]


A szerintem legfontosabb részt külön ki is emelem itt, mert fontosnak tartom, józan ember nem lát benne semmi kivetnivalót:


"Harcolunk a diszkrimináció különböző formái ellen, kiemelten a homofóbia, transzfóbia, szexizmus és rasszizmus ellen, és hidat építünk az LMBTQ-közösség és a többségi társadalom között. Elsődleges célunk a magyarországi LMBTQ-közösség építése, bemutatása és láthatóságának elősegítése. Célunk továbbá kulturális tevékenységek szervezése, erősítése, életre hívása és támogatása, a figyelem felhívása a közösségeinket érő jogegyenlőtlenségre és a társadalmi problémák megoldatlanságára. Törekszünk mindezen témák mentén a párbeszéd megteremtésére. Emellett olyan biztonságos közösségi terek és csoportok létrehozásán és támogatásán dolgozunk, amelyek elősegítik az LMBTQ emberek és az azokon belüli hátrányos helyzetű csoportok (pl. nők, idősek, romák, transzneműek) önbizalmának, önelfogadásának és kiállásának erősítését."

2021. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
100%

#16

Varga Judit esetében milyen bizonyítékok vannak arra, hogy ő biszex lenne? Szájer esetében legalább egy vélelmezett bizonyíték volt rá.

2021. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
69%

#17

Szinte minden szavaddal egyet tudok érteni.

2021. dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
89%
Az LMBTQI emberek elleni riogatással a kormány vajon elakarja tusolni a Pegasus kémszoftverről, magánnyugdíj pénzek lenyúlásáról, a rossz oktatás és egészségügyről, a rabszolgatörvényről, mutyikról a figyelmet?
2021. dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!